Секцио в АГ- Варна

  • 2 631
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Здравейте мами! Декември ми предстои секцио при доктор Георгиев, втора бременност ми е, първата беше в окръжна без избор на екип наложи се да ме оперират по спешност, но не съм очарована много, затова този път съм си решила да плащам и да е в АГ Варна, искам да попитам за малко инфо за самата болница и доктор ако някоя мама е раждала там ще бъда много благодарна.. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 19
Записвам се да следя, че през март и на мен ми предстой същото Simple Smile

# 2
  • Мнения: 8
Идиялен избор аз родих нормално но горгиев е един от най хубавите лекари той и танев

# 3
  • Мнения: 48
Оня ден ни изписаха доволна съм от доктора няма грешка, но от там нататък не. Първо не ми хареса това че през целия ни престой там бебето ми беше с пелени само, не им дават водичка съвсем различно е от окръжна болница, но важното е че всичко мина добре с бебето.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 153
Аг само и единстевено заради д-р Танев и Георгиев, секциото ми беше и с двамата и съм много доволна, нямах никакви проблеми от 2рия ден бях на крак и забравих за операцията ! Simple Smile Успех

# 5
  • Мнения: 1
Оня ден ни изписаха доволна съм от доктора няма грешка, но от там нататък не. Първо не ми хареса това че през целия ни престой там бебето ми беше с пелени само, не им дават водичка съвсем различно е от окръжна болница, но важното е че всичко мина добре с бебето.
Здравейте, аз родих октомври месец , оттогава не разрешават дрешки за маниците, и да ви кажа честно и аз не съм доволна защото моето бебе последната вечер изпадна в ужасна истерия плака без прекъсване от 8 вечерта до 4 сутринта....акушерката и лекарката на етажа спяха ..беше нужно да блъсна по вратата за да ги сабудя.... Накрая и казах че ще преоблека бебето защото според мен не и е приятно да е увита и и е топло... С триста уговорки ми разрешиха..докато я преоблека и малката заспа...спа до 12 наобяд без да яде наложи се да я сабудя да я нахраня защото ни изписваха...тези пелени за мен изобщо не са добро решение...нормално е детето да не му е комфортно като го стегнат и увият.

Общи условия

Активация на акаунт