Ударно отслабване!!! Кой ще се присъедини към мен???

  • 31 947
  • 166
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 502
Урааа,  Party днес кантарчо показа 68.8кг, ще ги пишем 69кг. Не мога да повярвам  Shocked. Вече съм -1,5кг. Не вярвах, че ще видя цифрата 6 за килцата ми. Направо се изненадвам на себе си. Thinking

Айде да сменям цифрата на лентичката ми.  Joy
Успех на всички!

# 136
  • Мнения: 310
Урааа,  Party днес кантарчо показа 68.8кг, ще ги пишем 69кг. Не мога да повярвам  Shocked. Вече съм -1,5кг. Не вярвах, че ще видя цифрата 6 за килцата ми. Направо се изненадвам на себе си. Thinking

Айде да сменям цифрата на лентичката ми.  Joy
Успех на всички!

Поздравления  Heart Eyes

# 137
  • Мнения: 3 698
Урааа,  Party днес кантарчо показа 68.8кг, ще ги пишем 69кг. ...
Бравоооооооо, много се радвам  goodscale
Аз днес ще пробвам една крайност-1 кисело мляко +1 лимон ./+кафе без захар сутринта и чаша биричка довечера /.Да видим как ще е ...ще докладвам.

# 138
  • Мнения: 3 861
Урааа,  Party днес кантарчо показа 68.8кг, ще ги пишем 69кг. ...
Бравоооооооо, много се радвам  goodscale
Аз днес ще пробвам една крайност-1 кисело мляко +1 лимон ./+кафе без захар сутринта и чаша биричка довечера /.Да видим как ще е ...ще докладвам.
Извинявай, че се намесвам, но язък ти за гладуването цял ден ако издумкаш една биричка довечера...

# 139
  • Мнения: 3 698
То за награда  Mr. Green !
Все пак аз не спазвам някаква точно определена диета, а ограничавам калориите. Например 18 гр.от любимото ми кафенце /от което се отказах / 3 в 1 е 80 калорийки , а 200гр. биричка е пак 80 калорийки. И така...наздраве  beer !
Всъщност се включвам да ви кажа, че попрочетох една темичка във форума за лимонените диети и май момичетата не са много доволни от ефекта...пфух!

# 140
обичам я тази диета, за 7 дни свалих 4 кг. и 4см. от обиколката на бедрата, 5 от талията и 2 от ханша. Давайте момичета диетата наистина е чудо.

# 141
# 142
# 143
  • София
  • Мнения: 7 858
Наистина има голям ефект японската диета   Peace .  Аз за 1 седмица свалих 5кг. с нея  Hug . Сега мисля пак да я повторя, дано вторият път пак да има такъв ефект.  Praynig

# 144
  • Мнения: 3 861
То за награда  Mr. Green !
Все пак аз не спазвам някаква точно определена диета, а ограничавам калориите. Например 18 гр.от любимото ми кафенце /от което се отказах / 3 в 1 е 80 калорийки , а 200гр. биричка е пак 80 калорийки. И така...наздраве  beer !
Всъщност се включвам да ви кажа, че попрочетох една темичка във форума за лимонените диети и май момичетата не са много доволни от ефекта...пфух!
Аз съм я правила лимонената. Ефект нямаше никакъв, отслабващ.

# 145
Ох, запалихте ме и мен. От утре почвам и аз Японското.  тя по-скоро май Великденска трябва да й е именцето :lol

# 146
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз май не отслабвам ударно но пак съм още 1 кг надолу остават още много до желаният вид, не се отказвам обаче  hahaha

# 147
  • Мнения: 597
И аз да се похваля- още 1 килце замина...сега съм 65 !!! За 12-13 дни съм свалила 5 кг...Много съм щастлива,и продължавам..Днес си купих ролери../не ми се смейте само.../,и  хукнах да ги карам..дали ще ми помогнат да  се постегна малко? Иначе е супер кеф,много съм доволна..Един пич там каза,че оформяли дупето много добре,ама аз нямаше как да погледна неговото,че тъкмо се опитвах да спирам,а не мога още,и ако се бях издрускала на земята щеше голям майтап да падне... newsm62

# 148
  • София
  • Мнения: 301
При вас в Чикаго има сигурно къде да се карат ролери, а тук в София нямаме такива гладки места. Аз обожавам да карам кънки, но... на тези ужасни улици. Даже и парковете не са асвалтирани добра. Ужас.

# 149
  • Мнения: 1 502
Привет, слебеещи мами.
Аз съм много доволна, макар, че последните 2 дена не спрях да се тъпча (при нас беше Великден), успях да си задържа свалените килца на 69кг. Много ми стана интересно, вчера след всяко хапване на шоколад (шоколадови яйца), веднага бягах в тоалетната. Такова присвиване на корема имах, че щях да умра.  #Crazy Възможно ли е това,  newsm78, наистина повече от месец не съм хапвала шоколад, но пък корема ми да не го приема сега, малко не мога да си го обясня.

Великден мина, и отново влизам в стария ритъм, макар, че още имаме козунак, но все пак наближава лятото и трябва да се стягам.

Успех на всички и Кураж в борбата с килцата.

Общи условия

Активация на акаунт