Ударно отслабване!!! Кой ще се присъедини към мен???

  • 31 960
  • 166
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 7 863
Все още съм на фронта при лунната диета. За сега -800гр.  Hug

Последна редакция: чт, 06 апр 2006, 10:07 от ilq

# 76
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Днес кантара не показа нищо добро даже 200гр в плюс..Сигурно защото не съм посещавала разни места...Но ще продължаваме смело напред до заветната цел.. Sunglasses

# 77
  • Мнения: 3 698
Добро утро  Hug !
Как сте, кажете кой, какво, как, защо и с колко???...
Аз да се отчета, в понеделник започнах 52.8 кг., днес съм 51.1 кг., както се казва бавно, но славно.Продължавам, вече посвикнах и не ми тежи глада.Та така...казвайте колко останахме на хорото  newsm19 , да се понадъхаме малко.Аз отивам малко да поподскачам  jump , хубав ден на всички  baloni !!!

# 78
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Много ви се радвам, като ви чета как отслабвате ударно, но аз нямам воля за такова нещо Naughty
Имам да свалям още 5 килца, но голяяям зор виждам;
ще ви следя, пък виж, взема че се амбицирам и аз Rolling Eyes Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 1 502
Хайде и аз да се похваляяя! Flutter
От понеделник до сега вече кантара показа -1.200кг.  :35 от 71,5кг, сега съм 70,3кг.: Много съм щастлива Party, малко се бях притеснила, че нищо не става, имах и някои прегрешения  Embarassed. Но няма значение вече съм доволна и стимулирана, бавно, но славно, продължавам напред.

Успех и на вас!

# 80
3дравейте хубави слабее6ти мами.От доста време ви 4ета но ре6их 4е е време и а3 да се вклу4а 4е много ме надьхахте с те3 ре3ултати.От 15 дни сам на НВ свалих 5кг и от една седмица сам 3ациклила и няма мардане искам д  а видя 59 амаааа не и не.Ама никакво отпускане с вас сам не се предавам.Имам о6те 6кг свалям.Успех на вси4ки  bouquet

# 81
  • Мнения: 184
Привет, днес съм 4-ти ден на японското чудо. Не съм се теглила още, така че не зная дали има резултат. Но засега я спазвам стриктно тази диета, а пък глад никакъв не чувствам, след вечеря имам чувството че съм преяла. Така че да попитам дали наистина ще ги сваля пустите излишни килограми. Има ли доволни от тази диета?
Между другото искам да се похваля, че за пръв път стигам с диета до 4-ти ден.До сега съм издържала точно до след обяд на първия ден в който съм я започнала, след което съм преяждала. Това може би го дължа и на вас, защото яко ме надъхахте да слабея.

# 82
  • София
  • Мнения: 7 863
С японската диета свалих 5кг,сигурно повечето е вода,но пак съм супер доволна.  Hug Спазвах я абсолютно стриктно една седмица.

# 83
  • Мнения: 910
Здравейте!
Аз бях -1,500,но днес прегреших Embarassed и за това от утре пак глад и инат пък дано им видя сметката на тез 10кг.
Не бях пазила диета досега,но ме запалихте и съм с вас! Peace
Успех на всички    bouquet

# 84
  • Мнения: 310
поздравление на всички слабеещи  Heart Eyes
Аз от няколко месеца не мърдам (поне не качвам)
След лунната съм -200.

# 85
  • Мнения: 176
браво на вас smile3501, аз нямам точно определена диета, но пък затова имам да свалям цели 13 килца. Ако има някой който знае нещо наистина ударно да пише, аз се чудя само на краставици достатъчно ли е да се отърва от тез тлъстини. #2gunfire

# 86
  • Мнения: 3 861
SORRY ZA LATINICATA, V MOMENTA NIAMAM NITO KIRILICA, NITO KREDOR... Embarassed

TA DA SI DOIDEM NA DUMATA. WECHE SYM - 1KG, NO MI DOIDE I SYM SE OPDULA I NATEJALA OT TOWA TOEST SYM POWECHE MINUS AMA NE ZNAM TOCHNO KOLKO.  PO WAJNOTO E CHE SE USESTAM OTSLABNALA Crazy. dYNKITE NE MI OPYWAT WECHE TOLKOWA, IMA EFEKT. PRODYLJAVAM S DIETATA. AZ PREGRESHENIA NIAMAM PONE  NE UMISHLENI, NO PONEJE SYM NESTO BOLNA I MNOGO ME BOLI GYRLOTO SMUCHAEFIZOL A TOI NALI E SLADYK, NO KAKVO DA SE PRAVI, OPITAH 2 DENA BEZ NIKAKVI LEKARSTVA I VCHERA STIAH DA SI IZPLUIA DROBOWETE OT KASHLIANE, A SEGA SYM MNOGO PO DOBRE. MAJA SI SE S KRAMCHETO, NO MI SE STRUWA RANO DA KAJA IMA LI EFEKT, DUSH GEL-A MI SYSTO E STIAGAST, KOREMNITE PRESI GI UVELICHIH NA 70 BR., A DNES MISLIA DA GI WDIGNA NA 100. NE SE PREDAWAITE, NIAMA NACHIN DA NE STANE. POJELAWAM WI USPEH.

EI BLONDI TI DOKYDE IA DOKARA? NALI UJ TRIABVASHE DA TE KONTROLIRAM, A TI SI TRAESH NESTO... Thinking

# 87
  • Мнения: 154
и аз се включвам. От 21.03 до30.03 бях на плодове, солети или бисквити хогаренас, повярвайте ми отслабна и то видимо, но пак почнах да си хапвам повече, по-повече, най-повече и познайте пак натежах smile3515. имама да свалям  до 4-5 кг, но коремът ми е много зле. уж правя коремни но уви.в профил като обуя панталон съм като прищипана newsm45

# 88
  • Мнения: 310
styni за да има ефект от коремните преси трябва да ги правиш поне три месеца  #Cussing out
Аз правих три месеца и чак сега се вижда напредък

# 89
  • Мнения: 27 524
Тук съм,Лили,ей ме на,ида на отчет.Не,че има с какво да се похваля  Embarassed Малко ям,ама не съм свалила хич,тая сутрин се мерих.Поръчала съм ис книгата "Сила за живот" на Харви Даймънд по препоръка на Биляна и като дойде,ще се захващам още по-сериозно.
Иначе днес си купих марули,риба тон,ананас,домати и малко солети,за убиване на пристъпите на глад и самосъжаление  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт