Печати за нокти - 14 тема

  • 109 886
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 28
Страхотен е този печат Simple Smile

# 31
  • Мнения: 639
За да не е гол запис поствам нещо старо.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 74

BP-L020

# 33
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Ето и нещо от мен с печатче от BornPrettyStore:

Скрит текст:

# 34
  • София
  • Мнения: 1 002
Сиско, страхотно!

# 35
  • София
  • Мнения: 760
Деси, много е свежо! Peace
А бебешкото розово на коя марка е?

# 36
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Ето и едно печатче от мен:

# 37
  • Мнения: 937
Ох, супер неща показвате, Кати на този маникюр печата с хрома ли е направен или с черното?

# 38
  • Мнения: 127
Да се включа в новата тема  Hug People Santa Nature Snowman

# 39
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Ох, супер неща показвате, Кати на този маникюр печата с хрома ли е направен или с черното?
galiushana, основата е черна, а печатах с холограмния лак Color Club Harp On It.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Здравейте,

На мен ми пристигна пакетчето от Борн Прити Стор, много съм доволна. Пробвах някои неща на бързо вчера и съм очарована от това чудо цък, а и от зимния шаблон, много е сладък.

Иначе като за добро утро от мен:



Повече снимки в блога - цък.

# 41
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Аз пък с тези дето са много меки не мога да вземам картинката от шаблона.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Аз пък с тези дето са много меки не мога да вземам картинката от шаблона.

Този не е от най-меките, даже не се наложи да го пиля. Даже, ако не е изчистен лака напълно от картинката пак взима чиста картинка, много съм очарована.

# 43
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Последните, които получих са направо като онези играчки, дето се хвърляха и залепваха, за правоъгълните по пет броя става въпрос.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 472
UNynaeve, ще правиш ли скоро нова поръчка? Или някой ако прави от Борн-а ... да го помоля да ми закупи един  Embarassed

То аз при тях съм правила само един път мнооого отдавна поръчка. Тези те ми ги пращат за ревю. Но доколкото си спомням не е сложно да се поръча. Само трябва да имаш карта виза електрон и имат и безплатна доставка.


sysko kid
да, аз имам такъв единичен и лепкав. С тях и на мен ми е малко трудно, но като се изпили и почисти с ацетон става, но за сега ми се е получавало само на Борн Прити Стор шаблони. Примерно с Конад шаблон не мога да си взема картинката.

Общи условия

Активация на акаунт