Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 43

  • 51 206
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 144
Благодаря за темата  Hug
Аз утре съм на преглед и евентуално проба да извадим Я, но все още съм болна и ме съмнява, че този месец ще пропуснем  Sad

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Благодаря за темичката!  Hug Hug Hug

# 17
  • Благоевград
  • Мнения: 164
Успех на всички момичета Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 1 408
Честита нова тема! Да ни е на късмет на всички!!!  Hug
Момичета, пия Регулон и днес получих леко зацапване (на 14 ден). За първи път ми се случва такова нещо! Плюс, че съм цялата в пъпки по лицето и деколтето, а друг път по време и след стимулация съм била с бебешка кожа - супер чиста и мекичка. Имали ли сте подобен проблем? Видях се в чудо и не знам как да постъпя... Да звъня ли на спешния, ако се усили течението? Нямах преглед и коментар след стимулацията заради отсъствието на доки.  newsm78

# 19
  • Мнения: 541
Хоп и аз, благодаря за новата тема

# 20
  • Мнения: 1 659
Запис!
И един начинаещ въпрос, че се оплетох-след колко часа на деня при кървене се брой следващ ден за 1-ви ден на МЦ ?
Трябва да започна естрофен за ЗЕТ на 2-ри ден, фатално ли е прегледът да е на 3-4 ден ?

Последна редакция: ср, 25 ное 2015, 00:27 от -INA-73

# 21
  • Мнения: 88
      Здравейте, запис и от мен! Пожелавам новата тема да се напълни с положителни тестове до горе!!!  bouquet

# 22
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Запис и от мен. Успех на всички  Hug

# 23
  • Мнения: 629
Запис!
И един начинаещ въпрос, че се оплетох-след колко часа на деня при кървене се брой следващ ден за 1-ви ден на МЦ ?
Трябва да започна естрофен за ЗЕТ на 2-ри ден, фатално ли е прегледът да е на 3-4 ден ?





До 16 часа ако дойде го броиш за първи ден,ако е след това започваш да броиш от следващия ден.Успех!

# 24
  • Мнения: 11 479
Аз знам, че е до 14:00.
О, чудо - свързах се от първо позвъняване, от първи път с регистратурата!

# 25
  • Мнения: 629
Благодаря за темата  Hug
Аз утре съм на преглед и евентуално проба да извадим Я, но все още съм болна и ме съмнява, че този месец ще пропуснем  Sad













Хайде нанчитка,дано всичко е успешно и да не пропускаш месеца HugЧакам те в другата темичка

# 26
  • Мнения: 311
Ta даааам, записвам се и тук Simple Smile
Манди благодаря за темата  bouquet
Успех на всички  Praynig

# 27
  • Мнения: 971
И аз като Момето знам, че ако ти дойде до 14h го броиш за първи ден. Ако прокървиш след това следващия ден ти е първи.

# 28
  • Мнения: 1 659
И аз като Момето знам, че ако ти дойде до 14h го броиш за първи ден. Ако прокървиш след това следващия ден ти е първи.
И аз така знам 14ч. от др.клиника, но от регистратурата ми казаха 13ч. Аз се чудя за 13:30ч.  Rolling Eyes  Thinking

# 29
  • Мнения: 1 416
 smile3535 и аз долитам

Общи условия

Активация на акаунт