Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 43

  • 51 289
  • 723
  •   1
Отговори
# 660
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 051
Никъде в никоя клиника не пише , че са длъжни да ти осигурят /минерална/ вода за пиене   newsm78
Малко ме учудваш с това , че го правиш на такъв проблем  Rolling Eyes

# 661
  • Мнения: 993
Здравейте, момичета!
Включвам се за варицелата с това, което аз знам със сигурност. Аз съм я прекарала, в момента детето ми е на градина в група с карантина от варицела. На 5,12 имах трансфер и специално предварително говорих с доктора дали има опасност, ако малкия се разболее за моята евентуална бременност. Той каза твърдо "не" и направихме трансфера. Сигуна съм, че ако е имало и 0,00001% риск нямаше да правим трансфер. Дано така да помагам за малко повече спокойствие. Явно главното е дали сме я прекарали. Другото, което знам е, че не се предава от трето лице, във връзка с акушерката и бебчетата. Разбира се въобще не искам да коментирам действията на момичето, което е отишло с варицела там.
Е, в крайна сметка нито малкият хвана варицелата, но пък и опитът ми е неуспешен. Какво да се прави.. съдба!
Бъдете здрави, мили борбени момичета и една специална и вълшебна 2016та ви желая!

# 662
  • Мнения: 176
Здравейте момичета, виждам, че е станало на въпрос за херпесите, а на мен след последните два трансфера ми излиза в близост до влагалището. Първия път ми излезе след положителния резултат и в последсвие спря да се развива, а втория път 2 дена след трансфера отр. тест. Искам да ви попитам, дали е възможно да излизат от всички медикаменти които приемаме за спад на имунната система, и дали това е причината за неуспеха? Не съм се виждала още с доктора за коментар, и се чудя, дали да не му предложа при следващия опит да пробваме без хапове и инжекции?

# 663
  • Мнения: 1 144
Здравейте момичета, виждам, че е станало на въпрос за херпесите, а на мен след последните два трансфера ми излиза в близост до влагалището. Първия път ми излезе след положителния резултат и в последсвие спря да се развива, а втория път 2 дена след трансфера отр. тест. Искам да ви попитам, дали е възможно да излизат от всички медикаменти които приемаме за спад на имунната система, и дали това е причината за неуспеха? Не съм се виждала още с доктора за коментар, и се чудя, дали да не му предложа при следващия опит да пробваме без хапове и инжекции?

Херпес зостер ли ти излиза или друг вид херпес?
Принципно при срив на имунната система може да се появи херпес, но ако носиш вируса в себе си. Докато чакаш коментара с доктора, опитай се да засилиш имунитета. Саменто, други имуностимулатори, много лимони и домашен мед ще помогнат.

# 664
  • София
  • Мнения: 911
Никъде в никоя клиника не пише , че са длъжни да ти осигурят /минерална/ вода за пиене   newsm78
Малко ме учудваш с това , че го правиш на такъв проблем  Rolling Eyes



Разбира се,че не пише ,че са длъжни . Далеч съм от мисълта,че някой ми е длъжен. Въпросът е принципен и е свързан с правото на чакащите майки -бъдещи и настоящи да пият чаша вода.
За мен това е отношение и ми е обидно .
Начита,съгласна съм. Храната в кафето е  Sick

# 665
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 051
Абе хора вие да ядете и да пиете ли сте отишли , че се обиждате , че не са ви осигурили вода , а кроасаните свършват в 9 часа ooooh!
Ами носете си , в Малинов няма стол за хранене , за вода нямам спомен има ли няма ли  newsm78
Пък на който толкова му е обидно  и не му харесва клиники колкото искаш / сигурно предлагат вода  Rolling Eyes /

# 666
  • Мнения: 176

Здравейте момичета, виждам, че е станало на въпрос за херпесите, а на мен след последните два трансфера ми излиза в близост до влагалището. Първия път ми излезе след положителния резултат и в последсвие спря да се развива, а втория път 2 дена след трансфера отр. тест. Искам да ви попитам, дали е възможно да излизат от всички медикаменти които приемаме за спад на имунната система, и дали това е причината за неуспеха? Не съм се виждала още с доктора за коментар, и се чудя, дали да не му предложа при следващия опит да пробваме без хапове и инжекции?

Херпес зостер ли ти излиза или друг вид херпес?
Принципно при срив на имунната система може да се появи херпес, но ако носиш вируса в себе си. Докато чакаш коментара с доктора, опитай се да засилиш имунитета. Саменто, други имуностимулатори, много лимони и домашен мед ще помогнат.

Мисля, че е херпес симплекс, а пък 3 мес. преди процедура винаги гледам да приемам витамини, хр. добавки и повече плодове.

# 667
  • София
  • Мнения: 911
Иве, нито сме отишли да ядем,нито да пием . Ясно за какво се борим всички. Но ние сме хора,а не неодушевени предмети . Ако на теб ти харесва само да имаш задължения без права това си е твоята гледна точка.
Аз съм пациент на болницата,харесвам си док и акушерките,НО това което не ми е харесва не го спестявам-махането на елементарните машини за вода и нелюбезното отношение в кафето ме вбесяват .
Плащаме си достатъчно скъпо,за да сме като овце и на всичко да кимаме одобрително.

# 668
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
И аз днес се разочаровах от липсата на вода и според мен увеличените цени в кафенето. Не ми е толкова за левчето, в случая ми стана зле пред лабораторията, защото не бях пила достатъчно вода сутринта и ми падна кръвното.
Има много бременни, жени след изследвания, упойки. Ако и по етажите са махнали диспенсерите вече ще е наистина много неприятно, защото няколко пъти ми става зле след упойка и единия път акушерките ме наливаха с течности през системата и ме караха да пия повече вода, за да изхвърля упойката. Няма как да си носим и шишета с вода за пункция  Rolling Eyes

# 669
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 051
Права си , че всеки си има гледна точка , но не виждАм какъв е смисъла да се обиждате и да пишете във форума колко зле се държат с вас .
Когато някой се държи зле направи му забележка или си търси правата там на място , тук и да се оплакваш и да се обиждаш няма никакъв смисъл .
На мен когато нещо не ми харесва , го казвам и не се чувствам като "кимаща овца"
А що се отнася до кафето и стола в клиниката , те са отдадени под наем не се управляват от клиниката  Peace
За водата - за да ги махне явно е имал основателна причина , другия път му кажете , че е проблем може да ги върне  Rolling Eyes
Не ме разбирайте погрешно , в никакъв случай не се заяждам , просто смятам , че не това е най - важното - къде са диспенсарите и защо няма достатъчно кроасани

Последна редакция: пн, 21 дек 2015, 12:06 от ivetinka

# 670
  • София
  • Мнения: 911
Иве, аз виждАм ,че говорим на различни езици . Форумът е място за споделяне на опит и мнение . Никой не твърди,че това е най-важното , но е част от елементарно отношение към пациента.
Пънче, и на мен ми стана лошо от ниско кръвно . И така премаляла обикалях за вода.

# 671
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 051
Стефа , благодаря за корекцията  Peace
Успех с процедурите и дано върнат водата  Peace

# 672
  • София
  • Мнения: 911
И на теб успех !
И нека да има повече Коледни чудеса и хубави новини !

# 673
  • Мнения: 971
И в отделенията няма вода. Аз пиех от чешмата когато раждах. Тъй като не си бях взела шише с вода. След това си купих.

# 674
  • Мнения: 1 144
В спорове за безплатната вода и отношението към пациента няма да влизам. Всеки има право да изкаже мнение си тук. Ще го кажа и в клиниката.
Аз не им спестявам нищо на регистратура.

Общи условия

Активация на акаунт