KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР – СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО – ТЕМА 70

  • 35 277
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 127
Привет на всички! Hug Hug Hug Hug

Ами то на тези келебеци няма да има никой от старата гвардия, поне от хората, които аз си представям...
Сигурно за други - не е така, нооооооо....романтичното село е голямо, има място под слънцето за всички! Joy Joy Joy Joy

Варна, много миличко ми стана, като  прочетох тези думи от старите интервюта!
Ех, сладки времена бяха! Heart Eyes Сериалите бяха сериали, любовта беше любов,
особено Ергенчовата любов ми е много на сърце.Много. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Значи на 22 място в рейтинга са майките!
Ние едно време,  hahaha hahaha като паднеха на третото и треперехме,
а сега можело и на 22-ро. Супер!
Тогава Бергито изобщо да не се притеснява за рейтингите, особено на А.Y.
явно за тях законите са други!

Гледам батьо се е веселил, ами да - животът е кратък!
И той е човек. Grinning

Хубав петък на всички! Хладничко е навън, но нека  в сърцата ви има топлинка и много любов! Hug Hug Hug Hug

А коя е султанката -Мериемка или Беренка?

Последна редакция: пт, 27 ное 2015, 14:02 от Mydream

# 61
  • Мнения: 12 152
Боооже , то ако ставаше само с позитивно мислене, досега да бях в леглото му  Joy Joy Joy Joy Joy









Щом излизат още снимки, значи ще има и видео  Peace

# 62
  • Мнения: 12 152

Ние едно време,  hahaha hahaha като паднеха на третото и треперехме,
а сега можело и на 22-ро. Супер!

 Joy Joy Joy Joy Joy

Султанката е Кьосем, но още не е Берен  Grinning

# 63
  • Мнения: 11 127
Беренчето ще дойде като коледно подаръче за своите фенове, които сигурно я чакат с нетърпение....

# 64
  • Мнения: 15 635
Боооже , то ако ставаше само с позитивно мислене, досега да бях в леглото му  Joy Joy Joy Joy Joy





 Joy Joy Joy Joy Joy Голяма си скица ей!  Hug Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 4 661
Добър ден!  HugБлагодаря за всичко споделено на всички bouquet Вижте какво открих в една страничка. Умни мисли на хууубави снимки newsm78 Joy Heart Eyes Те ви материал за позитивно мислене Joy Joy JoyАма той си каза човека, много го искат ама не го дава на всеки срещнат JoyХубав ден от мен Hug Hug Hug love001 love001 love001

# 66
  • Мнения: 12 152
Боооже , то ако ставаше само с позитивно мислене, досега да бях в леглото му  Joy Joy Joy Joy Joy





 Joy Joy Joy Joy Joy Голяма си скица ей!  Hug Heart Eyes

То пък там човек едва ли ще може да се наспи  Crossing Arms

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 67
  • Мнения: 12 152
Добър ден!  HugБлагодаря за всичко споделено на всички bouquet Вижте какво открих в една страничка. Умни мисли на хууубави снимки
Скрит текст:
newsm78 Joy Heart Eyes
Те ви материал за позитивно мислене Joy Joy JoyАма той си каза човека, много го искат ама не го дава на всеки срещнат JoyХубав ден от мен Hug Hug Hug love001 love001 love001

Пипи  Hug много хубави неща си открила!

 newsm10

# 68
  • Мнения: 24 042
Беренчето ще дойде като коледно подаръче за своите фенове, които сигурно я чакат с нетърпение....


Като им гледам рейтингите дали ще се стигне до влизането на Берен?  Grinning Grinning Grinning

.......................

Душко и Пелин, скоро по АТВ.








# 69
  • Мнения: 15 635
Като я гледам Пелинчето каква е изтръпнала до душинката явно той пак лош ще го играе  newsm78 Нещо насилник ли... за насилието ли... пак забравих  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ма поне се вижда, че ще играят у 21 век  Laughing Laughing Laughing Laughing


От очилата ли от какво  Laughing не знам, ама щуравия тука ми прилича малко на Джак Никълсън.

# 70
  • Мнения: 24 042
Като я гледам Пелинчето каква е изтръпнала до душинката явно той пак лош ще го играе  newsm78 Нещо насилник ли... за насилието ли... пак забравих  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ма поне се вижда, че ще играят у 21 век  Laughing Laughing Laughing Laughing

Нещо такова писаха. Но то ще започне като красива любов, пък после Душко ще си покаже рогата.

На мен двамата много ми харесват. Има хармония. Ако сценарият е хубав, мисля, че може да се получи нещо добро.

# 71
  • Мнения: 15 635

На мен двамата много ми харесват. Има хармония. Ако сценарият е хубав, мисля, че може да се получи нещо добро.

Хубави си и то много  Peace Дано наистина и сценарият е хубав.

# 72
  • Мнения: 12 152
Цитат

Наистина много добре изглеждат Юрдаер и Пелин  Peace От това, което знаем за сценария, си мисля, че ще бъде история като оня филм с Дженифър Лопес за мъжа насилник...Той даже заглавието му е същото "Достатъчно". Има и много други подобни филми...с Дж. Робъртс мисля се казваше "Врагът в моето легло"... Тази тема е любима на Холивуд. Да видим турското общество как ще погледне на нещата  Thinking

# 73
  • Мнения: 5 994
Здравейте,  Hug

Не ми се иска Душко да играе пак роля на маниак насилник. Grinning

Юрдаер ще се справи блестящо и с друг типаж. 

А КД се оказа трамплин за много от актьорите.

# 74
  • Мнения: 5 994
Усмивка !  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт