KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР – СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО – ТЕМА 70

  • 35 272
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 12 152
Още две снимки от приема на посланика на Катар в JW Marriott Ankara Hotel


# 721
  • Мнения: 15 635
Hug Hug Hug Hug Hug

Хулиганчета Новата тема



Делибалското клипче с превод и субтитри благодарение на Лили и Ивето.  bouquet bouquet




http://vbox7.com/play:2b99f125bf

Последна редакция: чт, 17 дек 2015, 16:01 от g_georgieva08

# 722
  • Варна
  • Мнения: 1 812
Гледам, гласите нов филм. Бравос, хвала!
Ше ви замола, място в публиката на първия ред!

# 723
  • Мнения: 12 152
Много хубаво клипчето на Делибал! Браво на Чачко!  bouquet
Имам предчувствие за мутлу сон  Peace Heart Eyes Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 13 407
Много хубаво клипчето на Делибал! Браво на Чачко!  bouquet
Имам предчувствие за мутлу сон  Peace Heart Eyes Heart Eyes



Моето предчувствие е за кютю сон.  Confused
Хади бакалъм разгеле Чачи ще го гледаме 2016 г.  Wink Popcorn

# 725
  • Мнения: 12 152
Вай бе!  bowuu Кенан е в списъка на най-красивите мъже в света на всички времена според сайта  @IMDb https://twitter.com/IMDb



п.п. Да ме извиняват фенките на Лео ДиКаприо, ама неговото място не е точно там  Wink...обаче пък на Пит брат му и Джониту Деп ни дишат прахта  Joy

Последна редакция: чт, 17 дек 2015, 19:18 от косе-босе

# 726
  • Мнения: 13 407
Вай бе!  bowuu Кенан е в списъка на най-красивите мъже в света на всички времена според сайта  @IMDb https://twitter.com/IMDb
Скрит текст:


п.п. Да ме извиняват фенките на Лео ДиКаприо, ама неговото място не е точно там  Wink...обаче пък на Пит брат му и Джониту Деп ни дишат прахта  Joy

Няма вай, Косе! Wink Hug Кенан си е баш на мястото! Simply the best!  bowuu

# 727
  • Мнения: 4 652
Вай бе!  bowuu Кенан е в списъка на най-красивите мъже в света на всички времена според сайта  @IMDb https://twitter.com/IMDb




Мерси Косе! Hug bouquetТова доказва,че грешката не е в нашите глави!!! #CrazyМного сме си добре!!!Успокоих се! Joy Joy Joy love001

# 728
  • Мнения: 15 635
Тез от IMDb да кажа, че са много изостанали, ако чак сега са забелязали, че патрона ни е чок, чок, чок якашъклъ  ooooh! Явно имат проблем с очите  newsm47



# 729
  • Мнения: 24 037


Нашите глави са наред, ама и аз се питам чии тикви са наредили Лео на второ място, на крачка след Делон.  #Crazy

Брад трябваше да е по-напред.

# 730
  • Мнения: 11 127
На мен и Брад Пит ми е сладникав... Joy Joy Joy Joy Joy

# 731
  • Мнения: 15 635


Попадам в ИГ на реклама на дизи, ама не разбрах нова снимка ли е, стара ли е - чудя се.
Едни от наредените на нея са Ибрахим Ч и Окан - вуйчото на майките  Laughing та... не мога да се ориентирам  newsm78 newsm78

https://www.instagram.com/p/_Zu94lKU0g/?taken-by=muratunalmiss

# 732
  • Мнения: 4 652
Ами то аз и Клинт Истууд бих махнала ама кой ни пита Joy Joy Joy love001 love001 love001

# 733
  • Мнения: 12 152
Ами то аз и Клинт Истууд бих махнала ама кой ни пита Joy Joy Joy love001 love001 love001

Пипи  Hug нашият топ 100 е зает от една персона, после другите   Wink Laughing  Heart Eyes



 кажи какво стана с "Майките" ...тази вечер ли му беше финала newsm78 изтървах го...Оцеля ли някоя майка или баща който да отгледа детенцето  Joy

# 734
  • Мнения: 4 652
Ами то аз и Клинт Истууд бих махнала ама кой ни пита Joy Joy Joy love001 love001 love001

Пипи  Hug нашият топ 100 е зает от една персона, после другите   Wink Laughing  Heart Eyes



 кажи какво стана с "Майките" ...тази вечер ли му беше финала newsm78 изтървах го...Оцеля ли някоя майка или баща който да отгледа детенцето  Joy

Права си за нашия топ100 Hug Joy Joy Joy,а за "Майките"не знам,нагласих се да гледам,ама по това време започна някакъв мач,явно са го отложили,не знам какво стана.

Общи условия

Активация на акаунт