The Walking Dead - 17

  • 36 098
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • USA
  • Мнения: 7 335
Аз ви догонвам лека полека,на първа серия от сезон 4 съм вече.
Рик по едно време изперколяса,викам си - Е,това ли ви е звяра?  Mr. Green
Изключително противен Губернатор.С глас съм се смяла на Деръл към Андреа "..и кажи на твоя Филип,че ще му извадя и другото око"  Joy Joy

Последна редакция: чт, 26 ное 2015, 01:58 от Beautyholicа

# 31
  • Мнения: 31 966
 Joy Joy Joy

Мерси, че ми напомни добрите стари времена  Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 3 581
Рик се освести в 5-ти сезон, дотогава имаше много скрупули. Преди бях повече Даръл, сега съм 50/50.

А, изненада, Губи се казвал Филип. hahaha

# 33
  • Мнения: 4 606
Аз с такива хора не дружа! Mr. Green

 smile3532

Да не опират после до теб за помощ  hahaha

Е, много ясно! Представяш ли си да влачиш на гърба си 5 като отчето или александрийците? ooooh!

Беб, аз съм се навила на твоята изба за Апокалипсиса, казвай на дядо да прави повече винце и суджуци.


За винце не знам, но ракия има за 5 живота напред. Вместо вода ще я ползваме!  Mr. Green И консерви всякакви има, идвай и нека апокалипсисът започне сега! Flutter

# 34
  • Мнения: 3 736

Рик по едно време изперколяса,викам си - Е,това ли ви е звяра?  Mr. Green


Не е, не е още.  Mr. Green

Starrynight, силно подозирам, че, тир или кула (дървена, но голямшка, хич да не е), има огромно значение къде точно и как точно нещото ударя оградата. Така че точно в този случай не мисля, че има място за подигравки.

Изписали сте се, бе. Да не ви остави без наглеждане човек ден-два. Mr. Green Into the Badlands  съм свалила първи и втори епизод, като го изгледам, което не знам кога ще е ще ви кажа като как е.

Начи кат нищо са се "вдъхновили" от Кинг, да ти кажа. Ей ся ми се мернаха в последната Кула някакви badlands, дето много, ама много бад.

И аз като всеки нормален човек си имам план за зомбокалипсиса. За други видове апокалипсис не съм сигурна, но за тоя се готвя. hahaha

# 35
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 740
Аз ви догонвам лека полека,на първа серия от сезон 4 съм вече.
Рик по едно време изперколяса,викам си - Е,това ли ви е звяра?  Mr. Green
Изключително противен Губернатор.С глас съм се смяла на Деръл към Андреа "..и кажи на твоя Филип,че ще му извадя и другото око"  Joy Joy

Рик хич не е изперколясал  Laughing Rolling Eyes Даръл Heart Eyes Завиждам ти Simple Smile

# 36
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
И аз като всеки нормален човек си имам план за зомбокалипсиса. За други видове апокалипсис не съм сигурна, но за тоя се готвя. hahaha

 smile3532

# 37
  • Мнения: 31 966
Ми чи как. Тоз е най-хубавия  hahaha

# 38
  • Мнения: 3 736
Кво се хилиш, Саркът, точно така си е.  Naughty Ненормалните се тревожат за глупости.  Mr. Green

# 39
  • London
  • Мнения: 612
Скромен запис!

# 40
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

Злобен, злобен се казва.  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 3 736
 hahaha hahaha hahaha

Злобийн!

# 42
  • София
  • Мнения: 27 283
ей това било култово разправят  Rolling Eyes

http://www.imdb.com/title/tt1374989/?ref_=fn_al_tt_1

# 43
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Начи само на мен ми мяза на тъпня... Tired

# 44
  • Мнения: 3 736
Не знам за култово, но изглежда извънредно забавно.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт