NEXTDIRECT.COM - 10

  • 74 020
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 19
И аз се включвам в новата тема и междувременно препоръчвам тези: http://bg.nextdirect.com/en/x572308s2#385047
Колебаех се, защото за тези пари направо обувки можеш да си купиш, но не съжалявам. Няма по-топличко и удобно нещо. Най-после край на студените крака. Затова ги препоръчвам горещо. Размер S отговаря на 36.

# 16
  • Мнения: 1 857
Запис и от мен за следене на новата тема.
Споменахте в постовете по-горе, че обувките отговарят на номерата си. Някой купувал ли е топли боти или ботушки за малко момиченце, които да е получил, харесал и да може да препоръча?

# 17
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Искам да попитам има размери 2-3,3-4,и т.н.
А какво означават тези размери
Sizes still available:
3, 4, 5, 6, 10, 12
Пак ли за 3 г.4.г.
Това означавал и че като пише 3 г. е по голямо орт 2-3 г.
 newsm78
Питам защото една приятелка мери и били почти едни и същи като размер,но дали всиччки дрехи ще са така.това се чудя,дъщеря ми става на 3 годинки,2-3 или само 3 размер ще е по удачно да се вземе?
Благодаря за темата bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Здравейте! Такъв фен да съм на Некст, а сега да намирам темата... срамота!  Naughty
Типично за бг мамма започвам с въпросите. Като цяло чувам, че английските зимни якета са по-тънки. Някой да сподели мнение по въпроса примерно сравнение със Зара, Майорал, НМ...  Имат ли поларена подплата?
Освен зимно яке не съм поръчвала и обувки. Мога ли да разчитам на номерата ЕУ? Иии... ако още не съм досадила може ли някой да сподели дължина на стелка на 20 и някой номер(който имате) и каква е разликата в дължината на съседни номера. В сайта има хубава скала за определяне на размер, но не и това което ми трябва.

# 19
  • Мнения: 59
Искам да попитам има размери 2-3,3-4,и т.н.
А какво означават тези размери
Sizes still available:
3, 4, 5, 6, 10, 12
Пак ли за 3 г.4.г.
Това означавал и че като пише 3 г. е по голямо орт 2-3 г.
 newsm78
Питам защото една приятелка мери и били почти едни и същи като размер,но дали всиччки дрехи ще са така.това се чудя,дъщеря ми става на 3 годинки,2-3 или само 3 размер ще е по удачно да се вземе?
Благодаря за темата bouquet
Размер 3 години= размер 2-3, т.е. до 3 години (или по етикет до 98 см), размер 4 е 3-4 и т.н. Кой размер е вашият ще се ориентираш по ръста и килограмите на детето. Синът ми е на 4, но купувам 5-6,  дори 7 г, защото е висок за възрастта си, а дъщеря ми е на 2, но не е висока и все още и стават някои дрешки 12-18 и 18-24 месеца на Next.

# 20
  • Мнения: 4 733
Не знам дали е така, но може би разликата при дънки и пантолони между 2-3 и 3 е кройката. Размер 3 няма ли да са по-плитки от 2-3? Все ми се струва, че са по-дълбоки заради място предвидено за памперс.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 913
eli70o0 якета има и с поларена подплата, и без, и по-тънки и по-дебели. Ние лично сме имали от всички. Има и ветро- и водоустойчиви дори.
Обувките според мен си отговарят. Щерката в момента носи ботушки на M&S 20.5(UK 4), кецове Next 20.5(UK 4) и имаме от баткото ни reebok пак 20. Стелка ще опитам по-късно да измеря, ако държиш.
И в магазина можеш да пипнеш/мериш.

# 22
  • Мнения: 4 733
Да, имат и дебели зимни якета/шуби. Имаме една отпреди 2 г. и ни е любима. Първо я носи синът, а сега щерката за яслата. Жалко, че сега не виждам да имат такова в колекцията.

# 23
  • на земята
  • Мнения: 4 094
orang3  bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Благодаря! Тогава ще чета старателно описанията щом има с и поларена подплата. На магазина изобщо не залагам, защото много неща ги няма и да си призная ходих 2 пъти и трети не планирам. В сайта има всичко и не се налага да се занимавам с за мен неоринетиран и мързелив персонал.. Като ходих последния път имаше само едно яке и не разчитам и там да мога да ги видя, но може и вече да са заредили.
Благодаря и за обувките!
Относно размера- за мен има голямо значение и модела. Синът ми има блузи 12-18м- 86см, като една от тях му е малка, а друга все още широка, а той е 90см.

едит: Тази чанта с минъоните някой виждал ли я е изобщо да е в продажба. Откакто се появи на сайта я дебна и все я няма, а в другия им сайт я има...  

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Благодаря за новата тема!

# 26
  • Мнения: 4 733
Благодаря! Тогава ще чета старателно описанията щом има с и поларена подплата. На магазина изобщо не залагам, защото много неща ги няма и да си призная ходих 2 пъти и трети не планирам. В сайта има всичко и не се налага да се занимавам с за мен неоринетиран и мързелив персонал.. Като ходих последния път имаше само едно яке и не разчитам и там да мога да ги видя, но може и вече да са заредили.
Благодаря и за обувките!
Относно размера- за мен има голямо значение и модела. Синът ми има блузи 12-18м- 86см, като една от тях му е малка, а друга все още широка, а той е 90см.

едит: Тази чанта с минъоните някой виждал ли я е изобщо да е в продажба. Откакто се появи на сайта я дебна и все я няма, а в другия им сайт я има...  
Тази чанта се предлага само и единствено в английския сайт. В директа няма и да я дочакаш.

# 27
  • Мнения: 445
Английският сайт доставят ли до английския адрес на Gabco?

# 28
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Английският сайт доставят ли до английския адрес на Gabco?
Ами мисля,че не,там вече с бг карта не може да се плаща Peace

# 29
  • Мнения: 4 733
http://bg.nextdirect.com/en/g41442s6#116111
Някой има ли тези апрески? Номер 8 колко см. стелка има? Само този номер е останал, а много ми харесаха. Щерката е с 142 мм. стъпало, дали няма да са й големи?

Общи условия

Активация на акаунт