autizum

  • 7 759
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 521
Дъщеря ми ходи в градината в "Бояна".Аз съм много доволна от екипа там.Директорката е много добър човек.Моята Рая е със синдром на Даун и всеки ден я водя сутрин ,вечер си я взимам.Занимават се с дечицата ,грижат се добре за тях.Според мен градината е добра.

# 16
Във София добре ,ама аз съм от Варна и още не мога да намеря подходящо място.И не мога да започна работа, а вече ми се иска
Някой ако знае такова заведение във Варна моля да пише  baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Сина ми е с епилепсия,хидроцефалия и ГРР.

# 17
6te se radvam ako 4yq mnenieto i na drygi roditeli koito vodqt v BOQNA decata si. I pri nas problema e v tova 4e ni e dale4e za da go vodim i vzimame vseki den. A prosto kato si pomislq da go ostavq ot ponedelnik do petak Cry sarceto mi se kusa. A prosto vremeto minava i s Moito dete trqbva da se raboti. Sama sam bezsilna da go obu4avam. Az momenta az sam negoviq svqt.Lo6o e za roditelite koito sa izvun sofiq da namerqt podxodq6o mqsto........ napravo  tova e edin mnogo strumen put! No vse pak 6te go pysna /Dani/ taka se kazva v boqna. Puk dano ostana dovolna. Ako nqkoi ima o6te informaciq za Boqna molq da mi pi6e.

# 18
  • Мнения: 3 504
Аз искам да попитам и тук нещо,което много ме притесни.Сега се опитваме да запишем Буби в логопедична градина заради проблема с бавното проговаряне.Учителката там имаше десетминутен контакт с нея и я определи като аутист,защото е работила с такива деца.Като споделих с нашата логопедка,тя ми каза,че тази диагноза може да се постави в специализирана клиника.Според нея диагнозата е много сложна за поставяне и тя няма право да изказва такива мнения.Сега обаче аз се чудя дали наистина да не се изследваме.Тази седмица педиатърът ще ни даде направление за психолог и ще видим той какво ще каже.Колко време трае това изследване?Трябва ли да ни приемат в болница?Заплаща ли се нещо?Ако някой може ,нека ми отговори.Благодаря.

Валенце, ето ти сайта на Александровска болница, обаждаш се по тел, записваш си час, от джипито се взима направление за хоспитализация. Не сме били там с приспиване, а ходихме всяка седмица веднъж за прегледи. Само първия път останахме да спим у едно семейство в София за да отидем на другия ден пак.
По тел ще питаш каквото те интересува.
http://www.alexandrovska-hospital.org/index_.htm

Общи условия

Активация на акаунт