Слън4ева пролетна седми4ка - 03/04 - 09/04

  • 5 213
  • 253
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 379

До сега никога не бях влизала в тези седмични теми и днес ми стана любопитно да видя какво си пишете, а то какво било Joy
Опасни сте Crazy

По темата: Днес в родна София валя.
Тази седмица съм я определила за започване на нови и хубави инициативи. В резултат на което съм на диета и също така имам намерение да залягам над учебниците.

Скарлет, мебелите са от ИКЕА, нали? Умирам си да им разглеждам каталога и ги познах Wink

Слънчева и позитивна седмица на всички Hug

# 16
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Татяна, под клизма имаш впредвид разхлабва6ти све6ти4ки, или?  newsm78
А на мен лекарката ми каза, 4е не мога да я правя то4но тази диета, за6тото хормоните които взимам са силни.  Sad Трябва поне зелен4укови супи да ям, да не е съвсем без ни6то.
Та се 4удя какво да правя.
Ина4е днес имахме супер слън4ево време, играхме си в парка и голямо ядене на пясък падна Laughing

# 17
  • Мнения: 7 430
Харичка, страхотен апартамент - толкова е хубавичко и новичко, дано си намерите бързо наематели Wink

# 18
  • Мнения: 7 430
Момичета - аз искам да попитам тук за да не пускам нова темичка Wink
На Викенце фонтанелката не е никак затворена, някъде е около 10г стотинки мисля. Скоро не съм давала вит.Д, поради това, че вече му давам комплексни витамини, но си мисля дали да не започна отново.
Е, ако има Слънчице може и да не давам де Wink
Оня ден като бяхме на лекар му я провериха и нищо не казаха  ooooh!
Бях чела някъде, че до 1г и 6м трябвало вече да се прибере, а тя си стои такава долу горе от времето, когато Вики стана на годинка

Дайте мнение, моля Hug

# 19
  • Мнения: 5 183
Дидка, не мога да дам съвет за фонтанелката и Вит Д. При вас климата е разли4ен. Тук никой не дава витамин Д. Нашата фонтанела се затвори доста след първия РД, но не помня кога  Embarassed

Скарлет, апартамент4ето е супер. Браво!

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 08:25 от Maika

# 20
  • Мнения: 1 017
До сега ви разказвах за Стокхолм и ми се изтри писането   Confused  #Cussing out

Добро утро, мили момичета.

КАфенце ви черпя за добър ден, и ви пожелавам много усмивки...
Сега, като ми е празна къЩата, повече Ще съм тук  Cry

Ще пиШа по късничко, че и да поработя трябва...

  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 7 914
Весела седмичка и от мен ( с малко закъснение от 1 ден Embarassed ) !

 smile3525 smile3525

# 22
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всичкии малки ии големи Hug Heart Eyes
днес ни е последниия хубав ден zа таzии седмица, после идва дъжд ии студено...zатова почтии няма да си стоя в къщи ....
Дидката, мисля, че щом доктора не е каzал нищо, zначи всичко е наред...тука ииzписват виит. Д до една годинка по 4 капки на ден, после не било необходимо Rolling Eyes....
хубав ден на всички    bouquet

# 23
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
zабравих и аz да питам нещо....малкото не иска да се къпе, в следствие едно падане на малката вана в голямата миналата сряда...иzчаках до неделя беz да го къпя, да поzабрави малко, опитах в неделя, но той се раzтрепери и zапочна да плаче....вчера пак пробвах в голямата вана с мен, но реzултатът беше същиия Sad...някакви идейкии как да справя с положението? благодаря  bouquet

# 24
  • Мнения: 7 605
Добро утро,

давам дневен от4ет, да не мислите, 4е съм тръгнала да раждам  Mr. Green 

Ех Мамо Б, жалко 4е се иzтри писаното от теб, 4аках да раzкажеШ  Sad  Хайде, после като се освободиШ от работа  Wink

Мамо Щрумпф, ако пиеШ лекарства, няма смисъл от постенето наистина. Аz на времето го правих zа да си иz4истя органиzма именно от хормоните (постех след като спрях да пия противоzа4атъ4ни). А постене беz клиzма не може, zаЩото клиzмата дава zнак на оргханиzма да превклю4ва на иzхвърляне и не иzпитваШ глад. Със свеЩи4ки не може, трябва да е клиzма  Sad 
Нали Пиколина, хубави теми обсъждаме тук  Crazy

Хари4ка, 4естит апартамент, много е хубав, бравос   bouquet

Майка, Дидка, дано скоро няма и следа от болести при вас  Praynig  Дидка, праzнува ли в4ера?

Амей4о, има много хубави игра4ки zа баня, може би с една нова игра4ка Ще го иzмамиШ? Приятелката ми има таzи и децата са луди по нея  Wink

А като сме по4нали да говорим zа игра4ки, слу4айно някой да е полzвал таzи активна гимнастика на ФиШер Прайс? Отzиви?

# 25
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Буонджорно от Итали  Hug
Тук е грейнало едно слън4ице  Sunglasses : праЩам по един наръ4 слън4еви лъ4и на вси4ки,при които времето е лоШо.  Hug
Вси4ко наоколо се е разлистило,раззеленило,разцъфнало и ми е едно такова...бодро на дуШата. Пожелавам и  на вас един усмихнат и ведър ден.   bouquet

# 26
  • Мнения: 6 390
привет мацки  Grinning
Днес и утре сериозно захлаждане ни очаква а утре с дъжд и сняг  Crazy но до неделя пак 17гр.

Дидонке,
разкажи за купона душа   bouquet
за фонтанелата, ... ако искаш писи на др. бърди от здравния да я питаш, или Бобсън като медицински работник да каже мнение, но аз бих давала витамин Д докато не му се затвори  newsm78

Амейке,
това много кофти за бебо  Confused
най добре с някаква игра или нещо да се къпе, може пък и коритото да го слагаш в друга стая да видиш дали няма да помогне, или с по малко вода и по бързо да къпеш за известно време... незнам ако отидете на басейн, плуване за бебета и тн, дали ще е същото, не ми е ясно от водата ли го е страх или от коритото според тебе  newsm78

Бобсън
нищо де, пак напиши като има време, твойте пътеписи ги четеме всички с голямо удоволствие   bouquet

Охарке,
много ви е готин апартамента / бравос  Wink
ама вие няма ли да живеете в него  newsm78

Хайде чао, ще стягаме багажа за аеробика, стискайте палци да няма кашлящи, че може направо да си тръгнеме  Crossing Arms Wink

ооо и още нещо
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89100.new#new
Дидонке, честита нова визия, много ти утива / как се пише като става въпрос за визия Отива или Утива  Shocked ooooh!Flutter  bouquet

# 27
  • Italia
  • Мнения: 4 492
О'Хари4ка , апартамента ви е бонбон4е  Heart Eyes Няма ли да ти е жал да пуснеШ 4ужди хора вътре  Rolling Eyes И град4ето изглежда много симпати4но.  Party Браво на вас,страШни сте.  Hug

Мамо Б,тъкмо в4ера се бях за4удила къде си и Щях да ти пиШа неизвинено отсъствие.  Wink Жалко,4е се е изтрил разказа за Стокхолм,ЩеШе да ми е толкова интересно да про4ета  Blush

Амейка,и аз Щях да предложа някоя нова интересна водна игра4ка ама гледам,4е Татянката ме е изпреварила.  Wink Аз на моята водна жабка ако и сложа такава игра4ка като тази на картинката няма да мога пове4е да я изкарам от водата . Party

Татяни4, една моя позната имаШе такава активна гимнастика и нейния син много и се кефеШе. Аз по принцип съм голям фен на ФиШер Прайз, имам доста техни игра4ки в къЩи и съм много доволна. Hug

# 28
  • UK
  • Мнения: 1 334
Амей, същата работа е и при нас  CryКакто не можех да я изкарам от водата, сега не мога да я вкарам в банята, реве, трепери и не иска да седне. Не е падала, но е възможно да и е станало студено или да е била много топла водата. и аз пробвах да минат няколко дена, ама помни и не става и с играчки не иска. Днес ще я къпя в стаята да видим...

# 29
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
пробвахме в мивката, не иска....пробвахме и татко му да е във ваната и аz да му го дам да го гушне, пак не....явно от водата го е страх, zащото си ходи и си раzглежда голямата вана и не го е страх от нея....та явно е водата, ми то такова количество му се иzля върху главичката ooooh! Confused....днес мисля да съм аz във ваната, а татко му да ми го подаде да го гушна...
Татянски, Алекс имаше точно същата гимнастика....много се zабавляваше а нея...сега я дадохме на сестричката ми zа нейното бебе...

Общи условия

Активация на акаунт