Как обличате бебето през нощта?

  • 27 819
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 026
Това не са пелени/памперси ,а пелени тип чувалче наречени swaddling blankets for babies
http://www.amazon.com/gp/product/B01416H58I/ref=s9_cdeal_hd_bw_b … pf_rd_i=302868011

Разбира се,че бебето се облича отдолу.Това е завивка/одеало/чувалче. Според сезона и температурите в помещението се и избира и облеклото на детето.
Удачно е за новородени до 2-3 месеца.

Благодаря Peace

# 46
  • Мнения: 1 412
Зимата спи с чорапогащник и тънка пижама, защото спи открита по цяла нощ, но и ние сме с планината и тук е студено. Лятото боди с къс ръкав и пижама, а Юли, Август само боди с къс ръкав

# 47
  • Мнения: 42
В нашата стая се получава нещо такова, както е топло през нощта намалят градусите и то доста.Моят син още от третия месец го обличам да спи с една много тънка нощничка,без чорапки,в началото спеше не се отвиваше,но след като почна да се върти към 6 тия месец той вечно е отвит. Зимния период го обличах така ,без боди без нищо друго, лятото спеше само по памперс и по едно потниче,до ден днешен той всяка сутрин го намирам отвит,зима -лято нашият все отвит.Слагала съм го в чувал,но го хващат лудите изнервя се че не може да се отвие и просто беше кошмар с този чувал ,точно два часа за година и два месеца е бил с чувал и повече не съм го мъчила. По което и време да се събудя през нощта,той е отвит и спи върху завивката и винаги е студен,но той свикна и все още си спи така,той се върти из цялата кошара и трябва да стоя цяла вечер будна за да го завивам,но да чукна на дърво до ден днешен не се разболява от това.

Последна редакция: пт, 10 юни 2016, 17:43 от Qnuarka

# 48
  • Мнения: 154
Момичета, моля за съвет и помощ. У нас температурата е 26-27 градуса. Не искам да пускам още килиматика, защото ми се струва че е е рано, а бебчето ми е на 2 месеца. Според вас с  какво да го обличам да спи през нощта?  newsm78

# 49
  • Мнения: 532
По боди или с пижамка от този тип Peace Ако ти се струва малко, може да го завиеш с тънка пеленка.

# 50
  • Мнения: 462
Лятото по памперс, завит с единичен чаршаф. Зимата боди с дълъг ръкав и чорапи (тънки) + тънко одеяло. Рядко с пухено одеяло или олекотена - ако е под 17-18 градуса в стаята. Постоянно е отвит. Като се събудя да му дам млякото го завивам, ама специално за това не ставам.

# 51
  • Мнения: 154
Благодаря! За сега спи по боди с къс ръкав в лятн чувалче, но трябва ли да има чорапки?

# 52
  • София
  • Мнения: 39 901
Благодаря! За сега спи по боди с къс ръкав в лятн чувалче, но трябва ли да има чорапки?
Според мен не, особено след като е с чувалче.

# 53
  • Мнения: 68
Бебка през лятото спи само с едно боди -потник.Зимата с пижама .

# 54
  • Мнения: 27
сега лятно време моята бебка спи по боди с дълаг ръкав и чорапки....завивам я с пелена-не много дебела...мисля че й е добре....чувалчета не ползвам.

# 55
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
сериозно ли ? за мен това е прекалено ,ако се спи на спрян климатик ... че и чорапки  newsm78   оставете ги  да дишат тия крачета , а и така много се изнежват , после може да са болнави и зиморничави , мое мнение де  Peace
ние живеем във варна , вечер е страхотна жега , отворено е на всякъде и няма никакъв полъх , детето спи по памперс и тънък потник ,слагам един тензух отгоре , но го маха ,   отвита е и пак е изпотена , бяхме на почивка ,пак на море ,но извън града и вечер ставаше хладно , чак да не повярваш , тогава я завивах с чаршафче , но тя пак се развиваше . Аз съдя по себе си , когато не се завивам и ми е топло  оставям и нея отвита , когато усетя ,че е хладно се опитвам поне да я завия ,  а за допълнителни дрехи , ръкави , чорапи или чували - Ъпсурд  Peace

# 56
  • Мнения: 1 026
сега лятно време моята бебка спи по боди с дълаг ръкав и чорапки....завивам я с пелена-не много дебела...мисля че й е добре....чувалчета не ползвам.
Базикаш се, нали?

# 57
  • Мнения: 459
сега лятно време моята бебка спи по боди с дълаг ръкав и чорапки....завивам я с пелена-не много дебела...мисля че й е добре....чувалчета не ползвам.
Ти така ли спиш?

# 58
  • София
  • Мнения: 8 711
Моят син е само по памперс или боди потник/с къс ръкав.Случва се и с тениска.
Той не спи завит и зимата, какво остава за сега  Laughing

# 59
  • Мнения: 27
сериозна съм мамчета ,защото когато я пипам вечер крачетата са хладнички ако е без чорапки...пък и много се одвива.
..мисля,че й е добре,не се поти

Общи условия

Активация на акаунт