Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 10 тема

  • 139 333
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
Мината година правих лабиопластика при д-р Михнев в Джимед. Набързо го реших и не съжалявам. Беше с пълна упойка, след операцията слагат лед понеже се усеща парене, но е търпимо, дават течен аналгин за обезболяване. На третия ден вече ставах спокойно, като до 10 дни отшумява дискомфорта. 
Каква беше цената при Михнев в Джимед? Аз ще се консултирам със Ставрев в Селана, и Главчев в Торакс.
600лв
Охоо..височка е. В Торакс ще излезне около 300лв, в селена при Ставрев е 500лв. манипулацията.

# 676
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 765
Здравейте, на мен ми предстои също да ми махат бенки от лицето с електрокоагулация и много се притеснявам за белезите, чудя се с какво да ги третирам след това. Преди са ми рязали бенка от гърба и ми остана белег колкото стотинка Sad

Като падне коричката и зарастне се маже с кремчета от аптеката - Дерматикс / Кело-кот / Содермикс / Контратубекс  Peace

# 677
  • Мнения: 108
с какъв крем третирахте белезите след поставяне на импланти, на мен cicalfate cream на Avene ми е изписала?


От кога те посъветваха да започнеш третирането на белега?

# 678
  • Мнения: 17
след като ми махнаха лепките вече мога да го мажа 2-3 на ден

# 679
  • Мнения: 18
Мината година правих лабиопластика при д-р Михнев в Джимед. Набързо го реших и не съжалявам. Беше с пълна упойка, след операцията слагат лед понеже се усеща парене, но е търпимо, дават течен аналгин за обезболяване. На третия ден вече ставах спокойно, като до 10 дни отшумява дискомфорта. 
Каква беше цената при Михнев в Джимед? Аз ще се консултирам със Ставрев в Селана, и Главчев в Торакс.
600лв
Охоо..височка е. В Торакс ще излезне около 300лв, в селена при Ставрев е 500лв. манипулацията.
А ти в крайна сметка на кого се спря?
Гледам, че в клиниките по естетична хирургия цените са космически, много повече от 600лв. Ясно, че гинеколозите взимат по-малко за същата манипулация, но дали резултатът е достатъчно задоволителен? Вярно, че все пак не е интервенция на лицето  Laughingи въпросният орган не е на показ, но все пак се цели постигането на добър външен вид, освен, разбира се, разрешаването на дискомфорт от най-различно естество. То не е кой знае какво, просто трябва да се резне малко плът  Mr. Green, но се питам защо пластичните хирурзи са сложили такива цени, при условие, че лабиопластика може да бъде извършена от гинеколог за много по-приемлива сума.  newsm78

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
Аз повече клоня към Главчев в Торакс по две причини. Датата която коментираме с него е средата на Април, а при Ставрев ще е на 12,05  Rolling Eyes. А и някак при самата консултация Главчев ми направи по-добро впечатление с отношението си.
То за резването на малко плът Mr. Green, така е, но освен това се гони и някаква симетрия, това коментирах и с двамата доктори. Ако резнем само от едната страна която при мен е проблемна, после пък другата ще изглежда по-голяма. Затова ще режат и от двете, така че след манипулацията да станат малки, но и симетрични Peace.
За пластичните хирурзи...по-скоро мисля, че тези "прости" операции не са им приоритет и затова са сложили такива цени, знам ли.
Все си мисля, че един гинеколог би могъл да свърши чудесно работата, предвид, че е по-наясно с точно тази част от женското тяло Mr. Green.

# 681
  • Мнения: 398


*ioli*тази бенка на гърба, дето са ти изрязали дълбоко - за нея взимаха ли предварително проба? знам, че само за съмнителните или потенциално опасни се прибягва до такова дълбоко изрязване, като презастраховане.

А за тези дето искаш да махнеш от лицето, по това, което казваш, мисля, че няма да има проблеми с белези. Аз съм си махала с ток и сега няма никакви следи. След премахването се оформиха коричка, след седмица се отлюспиха и след още малко се изравни тена. Не ми се е налагало да ползвам нищо срещу белези.

# 682
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 765


*ioli*тази бенка на гърба, дето са ти изрязали дълбоко - за нея взимаха ли предварително проба? знам, че само за съмнителните или потенциално опасни се прибягва до такова дълбоко изрязване, като презастраховане.

......

бемките първо се изрязват изцяло,с прилежащата кожа и после се дават за изследвания,за потенциално опасни се отчитат единствено с оглеждане  Peace

# 683
  • Мнения: 349
morgana07 След премахване се изследва, но има случай, когато и предварително взимат.

# 684
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 765
morgana07 След премахване се изследва, но има случай, когато и предварително взимат.

като цяло се счита,че при нараняване на тази тъкан ( в случая механично) може да започнат изменения - така че дори в момента на вземане на пробата (отрязване на малко парченце) се създава предпоставка.Затова последните предпсания са първо да се изреже цялата и после да се изследва  Peace Няма логика да се отреже парченце,да се види,че всичко е ок,а след 2г каква е гаранцията,че няма да тръгне да се изражда?

# 685
  • Мнения: X
Първо я изрязаха и после я изследваха. Белегът го мазах с контрактубекс, но нямаше почти никакъв ефект.  Иначе тези дни ходих на преглед и вече имам час за другата седмица Simple Smile Докторката направо се учуди, че са ми рязали гърба със скалпел, тотално го отхвърля като практика, но явно доста лекари го практикуват, тъй като тогава никой не ми обясни, че има и други методи, а и аз не се информирах достатъчно Simple Smile Така че щом става въпрос за бенки - само ел.коагулация. До колкото разбрах ако се махнат с лазер, после няма как да се изследват.

# 686
  • Мнения: 108
след като ми махнаха лепките вече мога да го мажа 2-3 на ден

Аз все още имам леки корички на места newsm78
Мисля да ги изчакам да си паднат и тогава да започна с апликациите в/у разреза.
Знаете ли ,дали др. Стоянов (Есте Клиник) препоръчва едни и същи кремчета за белезите или ги преценя според типа кожа на пациента.
Извинявам се, ако вече сте ги коментирали, които сте минали през него  Simple Smile

# 687
  • Мнения: 18
Аз повече клоня към Главчев в Торакс по две причини. Датата която коментираме с него е средата на Април, а при Ставрев ще е на 12,05  Rolling Eyes. А и някак при самата консултация Главчев ми направи по-добро впечатление с отношението си.
То за резването на малко плът Mr. Green, така е, но освен това се гони и някаква симетрия, това коментирах и с двамата доктори. Ако резнем само от едната страна която при мен е проблемна, после пък другата ще изглежда по-голяма. Затова ще режат и от двете, така че след манипулацията да станат малки, но и симетрични Peace.
За пластичните хирурзи...по-скоро мисля, че тези "прости" операции не са им приоритет и затова са сложили такива цени, знам ли.
Все си мисля, че един гинеколог би могъл да свърши чудесно работата, предвид, че е по-наясно с точно тази част от женското тяло Mr. Green.
Благодаря ти за отговора  Hug, и аз мисля скоро да си направя една консултация в Торакс.

# 688
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 254
Момичета, според вас може ли да се коригира контур на лицето с лифтинг масажи?
Някой пробвал ли е?
Какво мислите за гимнастиката за лице?
Имах намерение да пробвам мезоконци, но информацията е доста противоречива.
От опита ми с филъри нямам добри впечатления. Освен,че ефектът е малотраен, не ми харесва това постоянно
боцкане. От последното поставяне в марионетни линии лекарката ми спука капиляри, което е супер неприятно и усилва чисто визуално бръчиците...
Насочвам се към мезотерапия на Гуна, която обаче отново е свързана с боцкане , за съжаление.

# 689
  • Мнения: 38
Проучвах доста и знам разликата между методите.
Доцент Тепавичарова работи с пилене на хрущяла, което е по-доброто според мен.

Не е странно това, че в началото съм била по-доволна точно заради спецификата  на операцията. Да, ушите до някаква степен се оформят и стават по-хубави с времето, но в някои случаи се отпускат, което със сигурност не е желано. Затова и след изминалото време, аз вече не бих се сложила към графа "Доволни". Не смятам, че проблемът (изцяло) е в доцентката, при тази операция рискът от връщане не е малък за съжаление.

Аз преди 10 г съм правила отопластика, и това е една от най-успешните ми операции...слава богу...При Тепавичарова не те съветвам да ходиш отново....3 мои приятелки направиха повторни корекции след неуспешни операции при нея. Синът и Романски е доста по-добър. Когато аз ходих на консултация за увеличаване на бюст, ми направи много лошо впечатление че не искаше да ми назначи дата на операция, без да съм и превела цялата сума (не- капарото само).....не измерва, разтояния, аероли и т.н  а изваждаше само имплантите и ми ги поставяше в сутиена...Както и да е, слава богу се оперирах при друг. Но пък съжалявам, че не настоявах за по-големи кубици...и някой ден и това ще е направя.

Общи условия

Активация на акаунт