"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-29

  • 17 359
  • 727
  •   1
Отговори
# 615
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ма скуплата й хлътнала от тва, че пак е отслабнала...ма изчезва таз жена бе...и много ме драни тва хлътване... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 616
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ма скуплата й хлътнала от тва, че пак е отслабнала...ма изчезва таз жена бе...и много ме драни тва хлътване... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Тцццц, тази дупчица не е от хлътването от заслабването Whistling Rolling Eyes Peace Тя се появи след като си беше ударила ръката и беше един епизод с превръзка на ръката Rolling Eyes Тогава ни се струваше, че това на бузата е синина, но после в следващите серии се вижда, че е като малко хлътване/дупчица Tired Чак й разваля муцунката това дупче Whistling

# 617
  • София
  • Мнения: 1 426
Ку-куууу,ей ме и мен  Heart Eyes
Прибраф съ Party Party Party.Всичко е наред,жива и здрава съм Grinning.
Лелче, Hug,ехааа,супер ,вижда му се края  Party Grinning Party.
Зиз, Hug Heart Eyes,Габи, Hug Heart Eyes,Ирче, Hug Heart Eyes.
Мимчо, Hug Heart Eyes,леле какъв ти е па хубав подписа,аз чак сега го видях,че през телефона не става работата.С тия снежинки....муци  Wink.
Дей Илдето,петък е  Mr. Green

# 618
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

ЗдравейтИИИИ! Hug

Линче, Hug Heart Eyes радвам се, че при теб всичко е наред и все така да е... Hug И като си казала да рипна за ПетъкО... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Габи, Hug Heart Eyes Зиз, Hug Heart Eyes не е чак толкова слабо, момето, бре... Rolling Eyes и мойта щерка е такава... ooooh!

Наде, Hug Heart Eyes честита да ти е ремонтираната къщичка... Hug

Ирче, Hug Heart Eyes Мими, Hug Heart Eyes

# 619
  • Мнения: 30 820

ЗдравейтИИИИ! Hug

Линче, Hug Heart Eyes радвам се, че при теб всичко е наред и все така да е... Hug И като си казала да рипна за ПетъкО... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Габи, Hug Heart Eyes Зиз, Hug Heart Eyes не е чак толкова слабо, момето, бре... Rolling Eyes и мойта щерка е такава... ooooh!

Наде, Hug Heart Eyes честита да ти е ремонтираната къщичка... Hug

Ирче, Hug Heart Eyes Мими, Hug Heart Eyes
Па мое некоя бактерия да я е нападнала Mr. Green

# 620
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Па мое некоя бактерия да я е нападнала Mr. Green
Hug Heart Eyes Всичко е възможно... Mr. Green

# 621
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

ЗдравейтИИИИ! Hug

Линче, Hug Heart Eyes радвам се, че при теб всичко е наред и все така да е... Hug И като си казала да рипна за ПетъкО... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Габи, Hug Heart Eyes Зиз, Hug Heart Eyes не е чак толкова слабо, момето, бре... Rolling Eyes и мойта щерка е такава... ooooh!

Наде, Hug Heart Eyes честита да ти е ремонтираната къщичка... Hug

Ирче, Hug Heart Eyes Мими, Hug Heart Eyes
Па мое некоя бактерия да я е нападнала Mr. Green
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Илде Heart Eyes Hug ш' гледаме ли Laughing

# 622
  • Мнения: 27 656
 Hug Hug Hug Hug Hug
 
 Искам да няма зима  Crossing Arms cold

# 623
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Шъ, шъ...къ нема гледаме... Joy Joy Joy Цяла седмица чакам ПетъкО като хулава... Mr. Green

# 624
  • Мнения: 2 643
Чума га ма разбире , чи съм у чИрвента стая  Mr. Green


Чума га ма фани у чИрвента стая  Mr. Green  Joy Joy



Аз отЮам към чИрвента стая  Mr. Green

# 625
# 626
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мераба Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Ауууу, от вчера кат ми се е одървил врата...не е истина начи ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Радина ми прави масаж, некви нещаааааааа...ай не се търпи у десно. Crazy Crazy Crazy
Почна, чак да ме боли кат преглъщам. Та така си седим аз снощи и чакам Трайков да се прибере от работа в 23.30ч. #Crazy #Crazy Тоя шефа му не е сам...поне ся нали мнооу почивки по празниците, та реши да му стопи лагерите кат за последно тая година #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Оня се прибра и оди кат привидение...от понеделник работния му ден е около 16ч. средно. Хапна, легна да спи, аз останах с болките във врата с тайната надежда кат легна нещата да са различни...приготвям се за лягане, сядам на леглото и лягам с крясък... Crazy Crazy Crazy Врата ме боли адски...охкам, пъшкам...опитвам се да се наместя някак си да не боли....ама не...нема лево, нема десно, нема по гръб...адска непрестанна болка... #Crazy #Crazy не мога да заспя изобщо...оня завалията не мой да спи и той, че всяко мое мърдане води до пищене. 4 часа...вика ставам да ти търся Мовалиса и да пиеш хачпе, че вика края... Sick Стана да дири хапчето в подредения ми шкаф с лекарства...30 мин. издирване...идва и ми носи хапчето и вода...не мога да стана..едвам станах...не мога да легна... Crazy Crazy
Омаломощена съм...спи ми се...не мога да спя...не мога да мърдам пък и как съ легнала боли...
Така до сега...Трайков излезе отново на работа след около 1-2 часа сън...нищо не каза завалията...и аз станах....кат станах май по се търпи тая болка. Ще ходя на работа, оглеждам се в огледалото...не приличам на нищо... Crazy Crazy Crazy Подута, неспала и със сенки под очите дет ми стигат до брадата... Outta Joint Outta Joint И те така...ся отивам на работа...как ще се издържа не знам. Tired

Щерко Heart Eyes Hug ЛинО Heart Eyes Hug

# 627
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 050
Стана ми мъчно за Трайков  Sad
 Mr. Green
Зиз,  spoko  Hug и за теб ми е мъчно, ма гледам дан пропусна някой бъзик. Laughing
Нерв ли си прищипала или от някакво течение си го вдървила? Трябва ти нещо загряващо, най-добре нагревки с инфрачервена лампа. Ама може и просто да си слагаш там някой чорап с пълнеж, загрят на микровълнова. В бабешките рецепти пълнежът е от трици, но и пакет грухана пшеница мисля може да свърши работа. Скоро продаваха в Лидъл възглавнички пълни с черешови костилки, които са за същата цел. Най-малкото, докато си на работа, стой наметната с вълнен шал. Гечмиш олсун! Peace

Ирче  Hug, Лини  Hug Добро утро!  Hug
И кафето да сложа. Grinning

# 628
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мерси Проф Heart Eyes Hug ама мен са ми казали, че нерв не се грее, че файда никва. Нали страдам от нерв във кръста...та от там знам. И аз си мисля, че е нерв...ама мнооу боли тая пущина. ooooh! ooooh!
Най ме мори тва, че ич не спах...след малко ще пия Аулин да видя какво ще стане...а, дано ме отпусне малко...обаче каото легна е най-зле, а дали ще мога да изкарам още една такава нощ...не знам Outta Joint

# 629
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ох Маман  Heart Eyes Hug бързо да ти минава  Hug
Профче  Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт