"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-29

  • 17 350
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Снощи писах ,писах и накрая ми спре нета  #Cussing out
Лин,Честит празник.Да е жива и здрава сладураната! newsm59
А по повод Бързата помощ
Скрит текст:
Цял ден си бях на работа ,всичко ОК,в един момент ставам от стола стените почват да ми се разминават пред мене,колегите казват че съм била бяла като платно,слагат ме да седна на стола пак  ,почвам да се тресем от студ не мога да се движа,да говоря с две думи неадекватна ,изпаднала в летаргия и те така.Обадили се на 112 и Бързата пристигна,взе ме и се тури у чуд с мене.Правих сега два дена изследвания всичко си ми е наред,според мен де.Сега в понеделник ще видим какво ще каже ЛЛ.От Бързата докторката препоръча да ходя на невролог,но ЛЛ не ще и да чуе,вика че съм си наред и те така.
[/color]

# 676
  • Мнения: 15 884
Мераба банда Hug Hug Hug Hug
За начало, Линче Hug честит рожден ден на Бобката Heart Eyes Да ти е жива, здрава, много умна, усмихната и все така лъчезарна Heart Eyes
Честит празник и на тебе майче Heart Eyes

# 677
  • Мнения: 15 884
Биби Hug направи си по обстойни изследвания и мойто мнение е че наистина с невролог трябва да се видиш Naughty
Скрит текст:
Тия личните доктори са толко нещастни и грам доверие не им имам, поради простата причина, че си набират и ламтят за пациенти в хиляди и накрая такава бройка набират, че не знаят на никой историята на заболяването и не я помнят #2gunfire
Не съм споменавала тук, но преди 20 дена, бившия ми мъж почина, точно заради личния му лекар. Така го е объркал, че точно за два дни е дал фира Shocked Изтръпнал му крака и почнал да го боли жестоко. Отишъл на личния и му дал някакво лекарство, което е абсолютно недопустимо за хора с проблемен стомах. А той цял живот е страдал от язва. Начи ако беше адекватен доктор и си познаваше достатъчно добре пациентите, никога нямаше да му предпише това Naughty да не говорим, че аз без мед. образование, знам, че най-логичното е да го прати на доплер, за да се види дали няма запушване на някой кръвоносен съд Naughty Нейсе... Почва да повръща след приема на лекарството и му става много лошо. Почва да пика кръв, закарват го по спешност в Пирогоф и го оставят в болницата. Оказало се, че е спукал язва и целия му стомах и органи са пълни с кръв. На следващия ден, майка му и брат му отиват на свиждане и ги посрещат с въпроса, Вие за починалия ли идвате... Shocked Shocked Shocked Не искам да си представям близките му в какъв шок са били в момента ooooh! А и тия пустиняци у Пирогоф, може ли да не се обадят и да кажат #2gunfire И те така, мъж на 49 години за два дни си замина, здрав, прав, щото са ни много убави докторите
Айде стига съм ви говорила и аз за болести, че от вчера сме го обърнали на пенсионерски клуб Laughing само дет не вадиме  цитати от вестник трета възраст Mr. Green Всъщност, Меги спомена, че си вади рецепти за болежки от там Joy Joy Joy

# 678
# 679
# 680
# 681
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Aй ставайтиииииииииииииииии...да се отупатииииииииииииии... ruporuu ruporuu ruporuu ruporuu ruporuu ruporuu ruporuu ruporuu ruporuu ruporuu ruporuu ruporuu ruporuu ruporuu ruporuu ruporuu ruporuu ruporuu


# 682
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Добро утро! Hug

Зиз, Hug Heart Eyes мерси за закуската и кафенцето... bouquet

Приятен ден и успешна нова седмица! Hug

# 683
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Добро утро! Hug

Зиз, Hug Heart Eyes мерси за закуската и кафенцето... bouquet

Приятен ден и успешна нова седмица! Hug
Илде Heart Eyes Hug ай да рипнем за понеделникУ newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 684
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Добро утро! Hug
Зиз, Hug Heart Eyes мерси за закуската и кафенцето... bouquet
Приятен ден и успешна нова седмица! Hug
Илде Heart Eyes Hug ай да рипнем за понеделникУ newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Тц, не ми се рипа...рИве ми се... Cry Cry Cry

# 685
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 034
И мен ми се риве, ма мен по принцип ми се риве. hahaha

Добро утро, хубав понеделник и хубава и успешна седмица!  newsm10
Ай дано най-сетне ги грабна милЬонТи, че ми писна се нищо да няма!  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Щях ви разправям кво сънувах, че към 7 сутринта кат се събудих ощи го помнех, ма после пак съм заспала и сега въобще не моа се сетя кво беши. #Silly Сал едни кокарачи нещо имаше, ма кво праехме с тях и що ... не помня. 33uu Тва сигурно значи тряа сменя на Ми4а дестинацията и кат зема милЬонТи, место у немско при нея, тряа ви водя сичките, барабар с нея, на гости на Зиз на сестра й, у Палма де Майорка. Нъл тъй? newsm78 Thinking Щот там мноу кокарачи. Wink Laughing

 Hug Hug Hug

# 686
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
И мен ми се риве, ма мен по принцип ми се риве. hahaha

Добро утро, хубав понеделник и хубава и успешна седмица!  newsm10
Ай дано най-сетне ги грабна милЬонТи, че ми писна се нищо да няма!  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Щях ви разправям кво сънувах, че към 7 сутринта кат се събудих ощи го помнех, ма после пак съм заспала и сега въобще не моа се сетя кво беши. #Silly Сал едни кокарачи нещо имаше, ма кво праехме с тях и що ... не помня. 33uu Тва сигурно значи тряа сменя на Ми4а дестинацията и кат зема милЬонТи, место у немско при нея, тряа ви водя сичките, барабар с нея, на гости на Зиз на сестра й, у Палма де Майорка. Нъл тъй? newsm78 Thinking Щот там мноу кокарачи. Wink Laughing

 Hug Hug Hug
Аааа, Проф Heart Eyes Hug ти ония кокарачи не мой си ги сънувала, чи дажи и акъла не мой ти роди колку са гулеми. Crazy Crazy Crazy  Пригутви дустатъчну кинти, та на прибитане със самулета кат зееме пу некоя кокарача случайну ше ни таксуват свръх багаж Mr. Green Joy Joy Joy

# 687
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 034
Ма мани, то кат сяка земи по ина кокарача багаж, самолета няа мой излети.  Mr. Green
Ма баш таквиз големи ги сънувах, и щъкаха. hahaha Викам да е на пари. Wink Crazy

# 688
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
А ,Добър ден. Laughing
Зиз  Hug Илде  Hug Профи  Hug,а дано е на пари. Wink

# 689
  • Мнения: 27 635
  Здравейте  Hug Hug Hug Hug

   Кат сме почнали на тая тема за доктори безобразни са  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Утре съм на преглед а личната само пише чи нема направления и за ко плащаш осигуровки  Аман ! #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт