Новости около турските филми, сериали и актьори - ТЕМА 2

  • 310 755
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
acidrain  - Тук ставаше въпрос за оригиналните серии с бг субс, а не за българските серии които са някъде ако не се лъжа към момента около 8-9 епизод - оригинален.

Чудя се колко ли епизода ще изкарат сериала щом до тук са 25

Бу Hug  още като излезе новината че ще пускат Парампарча, писаха че ше бъде излъчен целия първи сезон, а той е мисля че към 30 серии! Тъй като оригиналните са  доста дълги, по два и над два часа, Бтв-тУ ги разделя горе-долу на по 3 бг серии всяка оригинална!  ooooh! А 39-та оригинална,(вече от втория сезон) доколкото разбрах е с продължителност от цели 2 часа и 50 минути,  newsm09 или точно 4 Бтв-шки серии! Та това грубо прави поне към 80 бг серии, ако не и повече и то само първия сезон - отиде и март.... Laughing Но мен ме устройва- филмът е интересен!Щом взех да търся серии при все че не съм фен на Еркан Петеккая....

# 31
  • София
  • Мнения: 9 293
Белл - Сериала е уникален, много много много интересен, но много ядове има с него ей... Като гледам така може би около 70/80 епизода ще е само първи сезон, та ще изкараме доста време и после за да ни подобрят вкуса за пролетно-летния сезон ще довършат MedCezira ще пуснат и някой летен за забаламосване  и на есен с песен с Нур и Ерко.
Надявам се да излъчат Слънцата  Heart Eyes или Intikam или Kara Para Aşk през летния сезон след Богатите, ма да видим и трите сериала са кратки.

# 32
  • Мнения: 18 606
БУ, аз не съм гледала Интикам(само 1-ва серия) и заради Берен много ми се гледа по тв-то, даже си спомням, че имаше един списък със сериалите, които са купени в България и предстоят да бъдат пуснати и той беше сред тях Peace така, че търпение му е майката Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 9 293
Айричка - Дано да е скоро и да е по БТВ, а не по лейдито, че там дублажа е отврат.

# 34
  • Мнения: 147
Сериалите на Кадир досега са:
Küçük Sırlar(с аудио), Pis Yedili(няма превод), Fatih Harbiye(с бг аудио и субс), Sevdam Alabora (недовършен), Muhteşem Yüzyıl: Kösem (към момента се излъчва)
Много ти благодаря! Kissing Heart

# 35
# 36
  • Мнения: 630
Здравейте момичета Hug bouquet

Може ли някой да ми подскаже  в кои сериали е участвал Каан Урганчъолу Praynig
Сега го гледам за първи път в "Кара севда" и наистина играта му е на висота.

Благодаря предварително Hug bouquet

# 37
  • Мнения: 14 571
Здравейте момичета Hug bouquet

Може ли някой да ми подскаже  в кои сериали е участвал Каан Урганчъолу Praynig
Сега го гледам за първи път в "Кара севда" и наистина играта му е на висота.

Благодаря предварително Hug bouquet

В Сериала "SON" играе Тайфун! Peace "Край или начало" беше у нас!

И в A.S.K (" Изкушение " по БТВ Лейди) -Джан!...

Участвал е в около 20 филма и сериали, но тези са ни най-познати....

Последна редакция: сб, 19 дек 2015, 07:35 от vera17

# 38
  • Мнения: 11 006


Интересно, че първия в класацията, мисля че заглавието се превежда Обидени цветя, няма тема тук в подфорума

"къргън" - може да значи прекършен, скършен и т.н. Къргън канатлар - прекършени криле. Къргън чичеклер - прекършени цветя.
Иначе за характер, за поведение ако става въпрос "чок къргънъм" - много съм обиден/a  . И това означава "къргън". Наранен и обиден. Но няма как цветята да са обидени, не гледайте чичо ви Гугъл какво пише. В 99% от случаите - нищо вярно Simple Smile

acidrain  - Тук ставаше въпрос за оригиналните серии с бг субс, а не за българските серии които са някъде ако не се лъжа към момента около 8-9 епизод - оригинален.

Чудя се колко ли епизода ще изкарат сериала щом до тук са 25

хм, леко разминаване има.
До момента БТВ са излъчили 30 епизода, тоест стигнали са до средата на 13 еп. оригинален.

Мисля, че ще дават 49 епизода (20 оригинални) и после Кварталът на Богатите - втори сезон от началото на февруари


Ето анонс за нов сериал, който почва по STAR  от 2016
http://vbox7.com/play:22edd292cf
ВРЕМЕ НА ПРЕСЕЛВАНЕ

Последна редакция: пт, 25 дек 2015, 11:48 от diziler

# 39
  • Мнения: 11 006
В темата за новостите, да кажа и нещо, което ЗАВЪРШИ... Че тук пишем все за неща, които почват.
Но един безкраен сериал, вече приключи.
Става въпрос за Deniz yıldızı  (Морска звезда), чийто първи сезон БТВ излъчи преди няколко години.
Show TV излъчи последния 1287 еп.
Ето субтитрирана последната сцена от финалния епизод... От която и аз се изненадах, че Мелих и Бану са двойка http://vbox7.com/play:500ef4d1ba

Сериалът беше заснет в Анкара от компанията Focus Fılm.
Други два безкрайни сериала на същата компания, заснети пак в столицата, все още продължават и не е ясно още колко години ще се снимат:
-Прости ми (Beni affet), който вече наближи 900 еп. Първият сезон се излъчи по Нова ТВ (в момента дават втория сезон). Ето 877 еп. излъчен вчера https://www.youtube.com/watch?v=O9JIhNSM-4g
-Не ме забравяй (Unutma beni) - наближава 1600 еп. и това мисля, че досега е най-дългият сериал, излъчен в Турция. https://www.youtube.com/watch?v=GG88lZUDQcc Това е 1590 еп. излъчен завчера

Последна редакция: пт, 25 дек 2015, 12:00 от diziler

# 40
  • Мнения: 147
Здравейте!Гледах Твоят мой живот до момента ,в който Хазал запали конюшнята.Има ли др. готови серии за гледане и къде.Благодаря ви!
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!

# 41
  • Мнения: 11 006
На 28 дек. БНТ1 ще излъчи последния епизод на "Фалшива принцеса" от 16.55ч

Малко по-късно днес ще кача останалите излъчени епизоди.
Ето кратък анонс:
http://vbox7.com/play:fa5ed06f7a

КОЛЕКЦИЯ: http://vbox7.com/playlist:2165729

P.S. Пиша ги тук, защото този сериал няма отделна тема

# 42
  • Мнения: 282
Когато тази тема беше създадена и закована, тя беше замислена като информационна - постове с новини без дискусии. Няма да допусна да бъде поредното бойно поле, поредният спамо-чат с китки, баклави, ах! и плюв! по поредния актьор или актриса, с обичайните дразги и вражди, влачени от тема в тема.
Ако нямате нужда от нея във вида, в който е планирана, ще я откача и заключа.
А ако все пак имате, не я пълнете със "запис", "благодаря" и офтопик.
Най-после това ,което трябва да бъде един форум.

# 43
  • Мнения: 62
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Бъдете здрави, щасливи, обичани! Много късмет през Новата година!

От 20 декември - неделя по Show TV започна нов сериал със Сечкин Оздемир - Aci Ask. Утре от 20 часа ще излъчват 3-та серия. Рускините вече направиха превод на 1-ва серия. Мен ме заинтригува.













Последна редакция: сб, 02 яну 2016, 17:20 от tanitka00

# 44
  • София
  • Мнения: 9 293
За съжаление, това май ще е третия спрян проект на Сечкин, след Раджон и Грешникът. Рейтингът хич не е добър, а и в интернет мненията за сценария и режисурата също не са ласкави. Жалко, най-вече за актьорския състав. Много погрешно решение на TMC да излъчват точно по Show, както и на това на кой да поверят режисурата, Чаатай Тосун не се слави с големи възможности.

Общи условия

Активация на акаунт