Професионални серии за коса - тема 91

  • 50 435
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Имам и една ампулка за дължините възстановяваща на Милкшейк и балсам без отмиване пак на Мш (Сетони  Hug) Не съм сигурна обаче Интегрити ли е ампулката или някаква друга, не пише нищо освен Рипеър. Скоро мисля да ги пробвам тези неща, защото явно съм ги забравила сред всичко останало Peace И всеки път забравям да споделя, че съм много доволна от шампоана за боядисана коса на Милкшейк. Уникално сладко ухаят всичките им неща, просто ти идва да ги изядеш  Heart Eyes
Не мога да остана безучастна при споменаването на Милкшейк Mr. Green Heart Eyes И аз засега от шампоана за боядисана коса съм най-доволна, макар че косата вече почти не е боядисана. Помня че и tedi133 (която липсва  Hug) също него харесваше.
Фрей, кой балсам без отмиване, спрея ли? Ще те чакам да кажеш за ампулката, макар че съм решила да взема едни, така асортимента ми от тях да е пълен. Flutter

# 61
  • Мнения: 3 698
И аз харесвах шампоанът за боядисвана коса на МШ, умерено го харесвах, като ефект не ми беше перфектния,но към аромата бях пристрастена  Crazy , балсамчето за боядисана коса, обаче не беше със сладоледеното ухание, а и като цвят и като аромат беше карамелен.
Балсамът без отмиване е двуфазен и като ефект, според мен доста наподобява Л2.

# 62
  • Мнения: 483
Фрея, благодаря за препоръката за оранжевата маска Морокан. Така си и мислех, но тази глупост с балсама след маска ме спираше да си я купя. Описанието ти за маската обаче силно ме привлече... ThinkingЩе се купува. Hug

# 63
  • Мнения: X
Аз наскоро взех балсама без отмиване, но само един път го пробвах досега. Усещам че косата е по-плътна с него, отколкото с млякото, което определено ми е фаворит. Спрея ще ми е идеален обаче в момента, в който изрежа и последния см. кичури. (Вече ви надух главата сигурно, обаче е ужасно точно на последните 4 см. от косата да боря сухота жестока, а останалата коса да е видимо здрава и още повече ми се бие на очи Crossing Arms)

За маската на Марокан с оранжевата капачка подкрепям напълно суперлативите на Фрей, страхотна е, аз наскоро я ползвах и писах в предната тема мисля. Косата ми пак си беше мека и гладка, но определено по-плътна, отколкото с хидратиращите. Peace

# 64
  • Мнения: 247
Искам някакъв продукт, който максимално да запечатва цветът и да си блести и да не се измива дълго време, но знам че едва ли има такъв.
Ако все пак откриеш, съм готова да платя в злато за него  Joy Joy Joy

Сега да изкажа изключителната ми обърканост от първата употреба на Алтерна  Хайвер Мойсчър  Shocked След като купих и двете хайверени серии (ш+м), някак си очаквах мойсчър да е хидратираща, а рипеър-протеинова....Да, ама не  ooooh! Шампоана ми преми много косата, стана твърда и скърцаща все едно съм я измила с протеина на Афоджи...Заплетена, чудо. Иначе плътност усетих веднага, да. При все очакванията ми за хидратиращ и леко хлъзгав шампоан, останах меко казано втрещена  Shocked Запонах да нанасям маската, косата пое не малко количество, но някак се уплътни още повече. Само този мойсчър нещо не ми се върза с приетото ми чувство за хидратация. Не знам какво да мисля  #Crazy Реших, че върху маската ще мина с терапевтичната преса. Като я отмих, все едно не остана нищо след нея. Изсуших, косата е малко уплътнена, много свежо усещане на скалпа, обем от корена. Ако тази серия е хидратираща, чак не смея да започвам с рипеъра  Laughing Така става като поръчвам винаги без да пробвам мостри. А най-веселото е, че имам мостри точно на тази серия от Арлен, но поръчах смело без да ги пробвам  Mr. Green
Чудех се какъв финиш да сложа, имам кендито, но млякото ще дойде края на седмицата, термиците на Керастас не ми се слагаха и се присетих за сметана на МШ. След него олио Макадамия и за стилизант крема за къдрици Кюн со пюр (за първи път го пробвах, не съм впечатлена). Доста блясък, плътност, но някак си очаквах съвсем друго усещане.  Crazy
Следващото миене ще е с шампоана и маската Хайвер Рипеър Х и вече съм се настроила психически за голяма изненада  Mr. Green

# 65
  • Мнения: X
Инкед мами, ти си го пропуснала Hug но последните 2-3 теми много коментирахме точно мойсчър серията, че не е типично хидратираща. Ефекта на това се дължи на хайверния компонент в състава, който е богат на протеини. Аз си взех тази серия от петкото точно, заради балансираното подхранващо действие.

# 66
  • Мнения: 3 698
Inked Mom , напълно реално си ги усетила хидратиращите хайверни на Алтерна...поне и при мен така се държаха Hug, даже ефекта им много ми напомняше този на любимата ми протеинова /Редкен Екстрийм/. Объркващо е, но на мен много ми хареса.
Имам мостричка от Хайвер Рипеър Х, ще дам отзиви от тях скоро.

# 67
  • Мнения: 247
Линде, Сетони, bouquet
Аз двете серии (шампоаните и маските) ги взех съвсем скоро, но наистина съм пропуснала когато сте ги обсъждали. Поне се успокоявам, че мойсчъра ще ми е балансираната серия, защото все залитам към крайностите и нямам балансирани  Mr. Green Иначе от Редкен Екстрийм съм удивена, впечатлена и влюбена... Heart Eyes Не вярвах, че протеинова серия ще ми е толкова благодатна от към мекота и жилавост  Flutter

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Благодаря за новата темичка!
По първи въпрос - никога не съм ползвала ампули и ми е интересно за споделените впечатления.
Втори въпрос- ДПШ на Alcina много съм доволна не премива и косата ми е мека...интересно ми е дали някой е ползвал този на Мароканойл.
Марокан имат дълбокопочистващ? Къде, къде?  Flutter



http://www.enzo.bg/moroccanoil/clarify-dlboko-pochistvassh-shamp … -iztosshena-kosa/ Ето Фрей 😉

# 69
  • Мнения: 1 385
ММомичета, нямате смогване   Mr. Green
1. Ампули съм ползвала различни във времето,  но тези, които повтарям са ботокса на лореал и фито на Наши. И дввете ми действат напомпващо.  Simple Smile
2. ДПШ в момента ползвам на Шварцкапф и съм доволна Simple Smile
3. Мароканойл: Repar  шампоан и балсам, любими са ми, олиото е чудесно, хидратиращият  балсам също е много добър, както и хидратиращото мляко.  Абе всичко им харесвам,  особено аромата   Heart Eyes
Линде, Вив, съжалявам, че не ви е харесал ексфолианта. То и аз само веднъж съм го пробвала и съм със смесени чувства,  но искам на по-мокра коса да го пробвам.  Мьгнолия, ако искаш и на теб мога да пратя  Mr. Green Току виж ти като по-веща си му намерила цаката Mr. Green

# 70
  • Мнения: X
Благодаря за новата темичка!
По първи въпрос - никога не съм ползвала ампули и ми е интересно за споделените впечатления.
Втори въпрос- ДПШ на Alcina много съм доволна не премива и косата ми е мека...интересно ми е дали някой е ползвал този на Мароканойл.
Марокан имат дълбокопочистващ? Къде, къде?  Flutter
http://www.enzo.bg/moroccanoil/clarify-dlboko-pochistvassh-shamp … -iztosshena-kosa/ Ето Фрей 😉
Лелее, 60лв. за 250мл. и то в енцо Shocked

# 71
  • Мнения: X
 bouquet
И аз това си помислих за цената  Grinning

# 72
  • Мнения: 368
Аз забелязвам, че в Енцо всичко на Марокан е по-скъпо. Освен това половината неща не са налични  Crazy

# 73
  • Мнения: X
Фрейче,  bouquet

1.Какви ампули за коса сте ползвали? Какъв ефект имаха при вас?
- оранжев концентрат на Керастаз - чудна хидратация, перфектни дължини, напоени и без фризи връхчета.
- зелен концентрат на Керастаз - също любими  Heart Eyes - тежка, жилава коса, с прекрасен обем  Crazy
- Аминекил на Лореал - миналата година бях много доволна от тях, тази есен обаче не ми помогнаха за косопада, той сам реши кога да спре  Confused
Ампули за скалп не съм ползвала, не ми е проблемен или чувствителен  Peace

2.Какъв дълбокопочистващ шампоан използвате?
В момента на Вела, преди това на Лейбъл М и на ШП. Доволна съм от всичките  Laughing

3.Кои продукти/серии на Мароканойл сте ползвали и как се отразяват на косата ви?
- хидратиращ шампоан - много си го харесвам  Heart Eyes
- хидратиращ балсам - любим  Flutter
- рипеър шампоан и балсам - усещам ги балансирани, с много плътност и подреденост на косата, подобно усещане като с Редкен екстрийм и сините Пюролоджи.
- маската с тъмно кафявата капачка за плътна коса - наистина хидратира перфектно сухите ми дължини  Peace
- маската с кератин с оранжевата капачка  Heart Eyes
- хидратиращото кремче без отмиване
- олиото за всеки тип коса, класическото
- термоспрея
- крема за къдрици в тъмната опаковка
- крема за къдрици в бялата опаковка

Както се вижда по изброените продукти, Мароканойл са ми една от любимите марки, отразяват се чудесно на косата ми  Crazy

cloè , моля, пак заповядай  Hug
Loving... ,  Hug
Фрея , ето го ДПШ на Марокан  Hug Опс,изпреварили са ме  Blush

# 74
  • Мнения: 767
Да се запиша и аз....
Впечатлена останах от ампулата на Напура против косопад-имах лек сезонен косопад есентта,който спря от една ампула,аз взех две но ефекта беше мигновен #Crazy  Ползвах и 5 ампули аминексил, които разделям на две,не мога да преценя дали имат някакво действие,освен психоефекта,че се грижа сериозно за косата си Joy
Скоро ще започна да ползвам Инициалиста (поръчан е) на който възлагам доста очаквания....
Бях си взела и 6 ампули ре чарж,виждам че някои ги харесват,но аз не бих повторила покупката,досега използвах 4,някак по-жилава ми е косата,което не е нещо лошо,но съчетано и с обем,прави косата ми да изглежда,като облак около главата ми.Тази сутрин се измих с лилавия профайбър и сложих половин ампула,толкова обем май не съм имала досега,но и ми омазни доста,мисля че косата ми се пренасити,досега не ми се беше случвало....
И въпреки омазняването,косата ми все още има обем #Crazy
ДПШ имам на Редкен,не ми премива косата,много приятен портокалов аромат,когато свърши (което няма да е скоро)ще го сменя само за да пробвам нещо ново.Това е първият ми такъв шампоан и нямам база за сравнение....
На Мароканойл имам хидратиращата маска за тънка коса,която ми е много утежняваща.

Общи условия

Активация на акаунт