Професионални серии за коса - тема 91

  • 50 434
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 431
Мисля, че четката от първия линк не е въртяща се  Peace Като мощност иначе са еднакви. Моята също е на Ровента, не е въртяща се, малко по-мощна, но съм доволна  Hug

Да питам нещо и аз - като се разтяга косъмът, връща се в първоначалния си вид, много трудно се къса, това какво значи? Протеин ли трябва?  newsm78

# 721
  • Русе
  • Мнения: 621
Лилавата е по-нов модел с двоен йонизатор.

# 722
  • Мнения: 1 670
Мисля, че четката от първия линк не е въртяща се  Peace Като мощност иначе са еднакви. Моята също е на Ровента, не е въртяща се, малко по-мощна, но съм доволна  Hug

Да питам нещо и аз - като се разтяга косъмът, връща се в първоначалния си вид, много трудно се къса, това какво значи? Протеин ли трябва?  newsm78
Мерси  bouquet

Това значи, че косъмът е супер, или редувай, или ползвай балансирани серии според мен  Peace
Моят е такъв в повечето време, редувам, като наблягам на протеиновите- 3 от тях, 1 хидратираща. Моята коса изглежда кофти само с худратация, една замазана и все едно е наполовина  Thinking
ОбичаМЕ  протеин повече  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 2 576
Епона да от растението отрязах едно листо и вземах гела от него  Peace
Благодаря ви момичета  Hug. Чудно е това алое.

# 724
  • Мнения: 978
Можете ли да ми препоръчате сайт откъдето мога да закупя алое гел ?  Praynig Hug

# 725
  • Мнения: 3 248
Има по аптеките, става и за пиене. Аз купувам от Ремедиум.  Peace

# 726
  • Русе
  • Мнения: 621
В био магазин, в аптетикте според мен има не дотолкова чисти продукти.

# 727
  • Мнения: 1 670
Ако ти се пазарува онлайн- IHerb  Peace Има кодове за първа поръчка и излиза доста изгодно.

Аз чакам някой да ме побутне и да поръчам четката  Joy hahaha

Последна редакция: пн, 07 дек 2015, 09:24 от JLo

# 728
  • Мнения: 2 562
А аз се чудя тази вечер или утре да пробвам новите Алтерна придобивки...
И да кажа огромно благодаря на Бубка за кода за БД от енцо, още действа, сега пуснах поръчка. Бубка Two Hearts bouquet
Моляяя  Hug Вчера от Енцо са ми пратили поръчката,в сряда ще е тук  Flutter

alex.viki,скалпа ти е дехидратиран!Имах този проблем миналата есен.2 месеца минаха докато разбера проблема си.Оправиха ме лейбъл м ежедневния шампоан и овлажняващия балсам.А какво ли не пробвах  Peace

# 729
  • Мнения: 3 698
Първата е по-стария модел, долу в описанието си пише, че има 2 нива на скорост за въртенето на четката, а като гледам си има стрелкички ляво-дясно, което значи, че се върти и тя. Не съм я виждала нея, моята е лилавата.По параметри изглеждат еднакви, в йонизацията може и да има някаква разлика...
Аз снощи пробвах Тен серията, отлично се представи  Heart Eyes . Много се изкушавам на следващо миене пак да съм с нея.Бях забравила колко гъста е маската, уникални!
Момичета, поръчвали ли сте по тел. от Арлен? Аз поръчах, разбрахме се за всичко, включително служителят им да ме финализира  Grinning  и в понеделник да очаквам нещата, т.е. днес.Сега гледам и никъде не е отразено, че съм направила поръчка, нито в профила, нито от еконт са ми пратили известие за пратка  Thinking ...

Хах, прочетоха ме, че питам и получих смс от Еконт току що, не са ме пропуснали, добри хора!

Последна редакция: пн, 07 дек 2015, 09:40 от setony

# 730
  • Мнения: 1 670
Зачетох се в описанията на четките, единствената разлика, която мисля намерих е керамичните четки на лилавата, на другата не е упоменато какви са.  newsm78 иначе са еднакви

# 731
  • Мнения: 3 698
Ако им звъниш, попитай върти ли се, пише си, че се върти, но все пак.Просто е по-стария модел и затова е по-ниска цена, в Технополис мисля, че вече ги няма. След нея е тази моята /лилавата/, а мисля има и една, още по-нова...
Побут  Wink

# 732
  • Мнения: 3 248
В био магазин, в аптетикте според мен има не дотолкова чисти продукти.

Гелът, който взимам аз е 99,8% био алое. Колко по-чист може да се намери в био магазин не знам!
А некачествени продукти има навсякъде, човек трябва да чете етикетите.

# 733
  • Русе
  • Мнения: 621
В био магазин, в аптетикте според мен има не дотолкова чисти продукти.

Гелът, който взимам аз е 99,9% био алое. Колко по-чист може да се намери в био магазин не знам!
А некачествени продукти има навсякъде, човек трябва да чете етикетите.
О да, права си, трябва да се чете. Аз като търсих попаднах на един дето бяха по 40-50 %, пък с големи букви пишеше чист гел алое. Също така от зоя си бях взела един дето се оказа с гуава и ставаше на то гума по лицето ми и трябваше да го мия след определено време. Сега пак в зоя гледам някакъв с етерични масла в него.
Моя е на марка, която се разпространява само каталожно, определено е хубав, защото ми избистри кожата на лицето осезаемо.

# 734
  • Мнения: 247
Аз чакам някой да ме побутне и да поръчам четката  Joy hahaha
Чувствай се побутната  hahaha Joy
По въпросите за запис и аз съм "за" терапевтичната преса.
Скрит текст:
Момичета, ако някой се интересува от чисто нов, неотварян СС крем на Алтерна, да ми пише на лични. Утре ще пристигне с последната поръчка, но след като обмислих щателно, прецених че няма да успея да го вместя с другите си финиши.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт