Записах се, в националната безплатна програмата за отслабване.

  • 1 692
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 713
Правят ти изследване на щитовидната жлеза -20лв ,ако искаш.
Какво е това изследване, разбра ли, казаха ли?
С ехограф или нещо друго?

Питам , защото аз бях на преглед на щитовидната с ехограф.

# 16
  • Мнения: 349
С ехограф ,да Rolling Eyes

# 17
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Току що се обадих и ми записаха час за четвъртък. По телефона казаха че можело да не правя изследвания, но ще видим на място. Ще докладвам след прегледа.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
След като vitca ми писа на лични, се обадих в центъра. От там ми казаха, че само прегледа и диетата не се заплащат.

А това е техния сайт:
http://www.otslabvane.com/

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 16:44 от Миленика

# 19
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Да споделя какво ми се случи на прегледа.
Премериха ми височината, килограмите и мазнините в тялото. Оказа се че мазнините ми са "само" 38.4% от общата маса и понеже нормалното било около 30% значи не се смятам за достатъчно дебела според техните стандарти. Подбертавам че тежа около 30 кг над нормалното ми тегло. След това ме разпитаха колко кг съм била на 18 години и като разбраха че съм била 52 кг. при ръст 165 ми казаха че явно сега покрай бременността ми се е отключило дебелеенето и мога да се стегна и да си отслабна сама. Явно програмата е насочена към много дебели хора, които по рождение са си такива. Или както мъжа ми предположи е финансирана от производителите на ксиникала. Защото ми предписа ксиникал 3 пъти дневно (но без да ползвам някаква отстъпка - на редовна цена) и ми даде една книжка за правилното хранене в която пише предимно за ползата от ксиникала.
Не са ми правили изследвания. Казах на лекарката че няма да си купувам толкова много ксиникал защото е скъп а освен това според мен се дебелее от въглехидратите а не от мазнините. Каза да си купя тогава една малка опаковка ксиникал и да пия само когато ям нещо мазно като си организирам така храненето че опаковка от 21 капсули да ми стигне за повече от месец. А въглехидратите да си ги намаля сама. Не ми препоръча никакви гимнастики или фитнес освен разходки.
Според мен лекарката през цялото време гледаше да ме претупа (както и тези преди мен, които излизаха със същата обща книжка а не с индивидуална диета както беше рекламата). А това което ми каза си го знам сама - да не ям хляб, сладко и мазно.

Общи условия

Активация на акаунт