1-ва_желана_бременност_на_43-44_години????

  • 9 039
  • 192
  •   1
Отговори
# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ами щом я влече нека пробва.

# 16
  • Мнения: 1 187
мути, това са  думи на абсолютно ограничено същество...

прочети още веднъж това което си написала, и се замисли...

мен лично ме отвращаваш...
? какво искаш да кажеш- нищо подобно не виждам в постинга

Ама нали трЕбе да има некой да плюе бе,ти пък.Така си милят че блестят с мисъл... Mr. Green

А по темата - подкрепям подобно решение! Peace Имам колежка неомъжена без деца на 36 вече и само и давам надежда, на нея не и се вярва много на тези години да роди,било и минало времето и т.н. Глупости!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 227
Аз не виждам нищо лошо.. По - добре ще е за нея да има на кой да дари цялата любов, която има. Пожелавам й успех   bouquet

# 18
  • Мнения: 474
Аз_не_се_оправдавам_и_няма_да_доказвам_на_никого_дали_съм
егоистка+отвратителна..и_т.н.Именно_анонимността_на_форума
ми_дава_възможност_да_изложа_искрените_си_притеснения.
Пуснах_темата_за_да_получа_мнения,защото_аз_не_познавам
никой,който_след_като_зял_живот_е_гледал_само_себе_си,
кариерата_си_и_е_добил_навици_на_саможивец,решава_да_
си_има_дете.Тя_няма_да_разчита_на_родители,понеже_те_ще_са_вече_доста_над_70_години.
А_и_не_познавам_дете,отгледано_от_толкова_възрастен_родител.
Не_оказва_ли_влияние_на_едно_дете_това,че_когато_то_тръгва
на_училище,тя_е_над_50_години.?!

# 19
  • Мнения: 670
мути, това са  думи на абсолютно ограничено същество...
мен лично ме отвращаваш...

Няма нищо егоистично и гадно в постинга. Какво се нахвърляте като подивели! Момичето пита дали бихме поздравили такова решение. Не разбирам защо се държите толкова просташки!?! Какъв ви проблема? Някой пречи ли ви с нещо?
Не ви ли е срам да пръскате жлъч и злоба във форум в който се говори за бременни, за дечица, за възпитание и майчина обич!
Обидите си пишете в някой спортен форум! Там можете да си псувате и простеете на воля!

# 20
  • Мнения: 601
  mutti,ще ти го кажа в прав текст:Ама какви са тези предразсъдъци от млад човек като теб???
  Разбира се ,че я подкрепям братовчедка ти.Даже много  bouquet

# 21
  • Мнения: 607
Аз бих я подкрепила.Пожелавам и успешно забременяване.И какво като е на 43-44г.?Тя няма ли право да изпита щастието и радостта да си родител?Много важно,че ще е на 50 когато детето и тръгне на училище.

# 22
  • Мнения: 3 478
Аз бих я подкрепила, всеки има право да прави своя избор в живота си и да бъде щастлив. Нямаме право да съдим жени, които искат да станат мами на тази възраст, не е първата, няма и да е последната. Подкрепете я и споделете радостта и, дано всичко бъде успешно. Praynig

# 23
  • Мнения: 670
А относно въпроса, да подкрепям и одобрявам подобно решение. Вместо да гледа куче или котка, може да възпита и дари с обич едно дете.

# 24
  • Мнения: 1 878
Моя приятелка имаше такава възрастна майка - родила я на 43 години, когато цялата рода я отписала вече. Та на моята приятелка майка и беше 1000 пъти че и отгоре по-съвременна от моята ранно родила ме и 1000 пъти и отгоре по-добре я разбираше и си бяха много близки. Едно раждане сякаш подмладява жената и носи много сила и енергия - така че аз не само подкрепям такива жени но им се и възхищавам за смелостта която проявяват, за да дарят живот на такава възраст в нашата позакостеняла обществена среда.

Желая и мноого късмет и любов

# 25
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Освен въпросния постинг, не виждам някой да плюе, разсъждаваме си по темата.

А по повод -
...аз_не_познавам никой,който_след_като_зял_живот_е_гледал_само_себе_си,
кариерата_си_и_е_добил_навици_на_саможивец,решава_да_
си_има_дете.Тя_няма_да_разчита_на_родители,понеже_те_ще_са_вече_доста_над_70_години.
А_и_не_познавам_дете,отгледано_от_толкова_възрастен_родител.
Не_оказва_ли_влияние_на_едно_дете_това,че_когато_то_тръгва
на_училище,тя_е_над_50_години.?!

аз пък познавам, и то не малко. Всичко си зависи от конкретния човек - след като се е решила на такава стъпка, жената явно си е преценила и плюсовете, и минусите. Няма да може да разчита на родители, но ще може да разчита на друга помощ - бавачка, детски градини и т.н. Не е речено, че непременно родителите са най-добрите помощници. А щом е възприела и идеята за донор, значи няма да прави циркове и да се мЕтка на някой на врата с идеята впоследствие въпросният да заобича детето, да започне да се прави на баща със съпътстващите това и материални облаги. Срещу това последното наистина съм твърдо против Twisted Evil, но случаят явно е различен.

# 26
  • Мнения: 554
Всеки има право на щастие, а ние жените сме облагодетелствани с възможността да не сме самотни цял живот. Нека жената да успее да зачене и роди детенце .... нека бъде щастлива след като не е успяла да намери подходящия мъж ... то нека да осмисли живота и старините си с едно дете:-)

По повод на това дали детето няма да страда от това че майка му ще е доста възрастна на фона на останалите деца .... няма да има проблем според мен ... имах съученици със доста възрастни родители и тебяха по- доби от нашите "млади " мами и татковци. Занимаваха се  и правеха за децата си неща които мойте родители никога не са правили. Може и да е за добро.

 

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Желая й късмет на братовчедка ти, дано това, което иска, стане. Няма проблем с годините - майка ми ме е родила на 41. Аз, ако даде Господ, с радост бих родила още едно бебе (на 36 съм), ако може и близнаци.... но, млъкни, сърце. Житейският й опит само ще й бъде в плюс при възпитанието на детето.
Че питаш не е егоистично, просто си свикнала, може би, с друг ред на нещата. Погледни я с очите на човек, който разбира желанието на една жена да изживее това, което си изживяла ти с твоето слънце. Твоята братовчедка, може би, се нуждае много от подкрепата на роднините си, макар и морално, покажете й, че ще се зарадвате на нейното щастие!  Hug

# 28
  • Мнения: 650
не знам каде го видяха този егоизъм newsm78
Моята маика ме е родила на 38 и имаше ралика като ходех в училище на моите съученици бабите бяха на тази възраст, но това не е проблема. Мога да кажа и за други случаи когато жените са били на 44 -на мои колега жената роди пето дете на 44 и сега имат 3 момичета на 26, 22 и 18, следваща група момиче на 8 и момченцето сега е на 3. Не мисля че в това е проблема-просто твоята братовчедка явно се е преборила с предразсъдъците да има дете толкова късно, но с това не се приключва въпроса-тя в изключително висока рискова група и тази бременност има ужасно малък шанс да бъде нормална, но предполагам тя е наясно. истината е че тя ще е сама въпреки тук таме връзките с мъж които скоро ще изчезнат и това дете ще е смисъла на живота и. Маика ми сега е на 74 и се радва и гледа внуче и казва не мога да си представя да сам си пропуснала шанса и ми каза и друго когато работиш и си още в активна възраст не се усещта но в един момент липсата на дете става нещо узасно и без значение колко си постигнала в живота като кариера това може да те унищожи. Не мисля че си егоист-просто си объркана. освен това може да мислиш че и твоята братовчедка е егоист-но като доиде бебето доста неща се променят. истината е че твоята братовчедка ще мине през десетте кръга на ада докато е сигурна че ще има здраво детенце и за нея ще е една лотария всичко да е наред. Нека опита-това май е последния влак-освен това тя и да иска не е разумно да взема сперма от нейния приятел след тази жъзраст поне в САЩ отказват даге и с твои яицеклетки да правят ин-витро (знам от колежка която е на 40) и препоръчват да е от донори. И всъщност даже ти отказват... Много , много неща и това което ме притеснява в случая е че в БГ все още гледат да ти приберат парите и да ти обещаят малко реални неща-тук тези клиники гонят статистика като луди и направо ти отказват въпреки че си плащташ сам и никоя застраховка не го покрива. Така че нека опита и поне младите във вашата фамилия да я подкрепят колкото могат-иначе старите-забрави-няма какво да се лъжем-те са я отписали вече. Късмет и се успокой!

# 29
  • Мнения: 1 733
Аз абсолютно подкрепям решението й! В крайна сметка животът на човек се развива не винаги така, както е желал. Понякога се налага сам да вземеш важните решения, без да разчиташ на ничия помощ и подкрепа. Смятам, че братовчедка ти е една много смела жена! А възрастта...какво значение има...

Общи условия

Активация на акаунт