Attipas бебешки обувки: разочарование

  • 2 253
  • 7
  •   1
Отговори
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Към всички майчета, решили да купят такива обувки, с много радост и ентусиазъм ги поръчах, добре че само един чифт, исках и втори, но....Крачетата на детето постоянно са силно мокри, все едно са топени във вода, гумената подметка явно е от ниско качество и спарва ужасно, повече няма да ги сложа на детето, защото мокрите крака са доста притеснителни. Пускам тема, защото знам че са доста популярни и доста скъпички домашни пантофи, с голяма и помпозна реклама, но не се лъжете, поредната реклама на скъпи обувки за вкъщи, без покритие обаче.

# 1
  • Мнения: 2 192
Не знам как го правят, но правят така, че бебешкото краче мирише повече от краката на средностатистически мъж с евтини обувки.

# 2
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Да, това с миризмата го има, но то ми е по-малкия проблем.Когато едни домашни пантофи струват 40 лв, трябва поне да са от качествен материал и да не запарват краката.

# 3
  • Мнения: 10 384
Всички обувки от естествена кожа вмирисват краката това съм забелязала и не купувам такива, особено пък за деца

# 4
  • Мнения: 2 192
Цитат
Да, това с миризмата го има, но то ми е по-малкия проблем.Когато едни домашни пантофи струват 40 лв, трябва поне да са от качествен материал и да не запарват краката.

Миризмата от къде идва? Нали е следствие именно от това запарване.

Цитат
Всички обувки от естествена кожа вмирисват краката това съм забелязала и не купувам такива, особено пък за деца

Наистина ли имаш предвид "естествена"? Защото моят опит е точно обратен.

# 5
  • хасково
  • Мнения: 378
Аз питах доставчика за България и той ми обясни, че трябвало да ги обуваме на босо краче, а много от майките ги обували върху чорап. Отказах се да поръчам. Още повече, че от алиекспрес излизат 22 лв., а тук 43 с доставката.

# 6
  • Мнения: 2 192
Това е изсмукано от пръстите "обяснение". Дори и да е така, би следвало да има указание за ползването им в писмен вид предполагам.  Whistling

# 7
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Не бих ги обула на босо краче, ще му е студено според мен, долната част си е проста гума, трябва да измислят нещо различно или просто хората ще спрат да купуват стоката им, на босо гума не мих сложила и никъде не пише, че трябва да се носят така, предполагам, че ефектът е неочакван и за самите производители.

Общи условия

Активация на акаунт