ЕЛП 51 - празнична, предколедна, черешова

  • 23 245
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 718
Не е беда, ще се справите. Конецът на 2 ката или на 3, зависи колко е дебел и дали ще влезе в дупките, при завързването леко се опъва да бъде натегнат, понеже иначе бързо ще провисне. Възел, здраво стегнат, после втори, после двата края от другата страна и трети. Ако имаш секундно лепило, капчица върху възела и ако успееш, го набутай в дупката на топчето.

# 46
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 784
Не е беда, ще се справите. Конецът на 2 ката или на 3, зависи колко е дебел и дали ще влезе в дупките, при завързването леко се опъва да бъде натегнат, понеже иначе бързо ще провисне. Възел, здраво стегнат, после втори, после двата края от другата страна и трети. Ако имаш секундно лепило, капчица върху възела и ако успееш, го набутай в дупката на топчето.

 Blush всичко ти разбрах  Blush

довечера с чашка бейлис и "майката" (наум) ще го оправим  Peace
ако пък закъсаме, ще снимам и пиша Simple Smile

# 47
  • Мнения: 3 735
Пюнц, дай пак рецептата за меденките, щот сяка година я губя. Моля!

На, празна главо.  Mr. Green

Добри, абсолютно си заслужава хвалбата. Чудесна новина!  Hug

# 48
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 402
Данкееее! (Или Tak, по вашенско)  Hug Забравям, че бяха бисквити и все като меденки ги търся.  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 3 735
БисквитКи, дори.  Mr. Green И аз при първото търсене след загубата на списанието си вдигнах кръвното с "меденки", та ми се наби в мозъка.

# 50
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 784
БисквитКи, дори.  Mr. Green И аз при първото търсене след загубата на списанието си вдигнах кръвното с "меденки", та ми се наби в мозъка.


к'ва сметана?
не се смейте. моите произведения са в ляво на джуджешкия хляб, та ме разбирате  Blush

# 51
  • София
  • Мнения: 6 221
БисквитКи, дори.  Mr. Green И аз при първото търсене след загубата на списанието си вдигнах кръвното с "меденки", та ми се наби в мозъка.


к'ва сметана?
не се смейте. моите произведения са в ляво на джуджешкия хляб, та ме разбирате  Blush


Сметана?
 Джуджешки хляб?
Ко?

# 52
  • Мнения: 3 735
Течна, ДобриGrinning Много са лесни меденките. Е, доста мускулна сила се влага в разточването, но какво пък, фитнес.

Рецепта, Ване, за меденки.

# 53
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 784
аз познавам само заквасената  Blush тая как да я търся?

остави, ще питам

и ще се моля продавачката да не е оная, дето я питах за кафявата и по-малко кафявата захар  Crazy

# 54
  • София
  • Мнения: 5 718
В картонена кутия, при млеката, продава се подсладена за разбиване на крем за торти и неподсладена за готвене. (обясни компетентно най-мразещата да готви  bowuu ).

# 55
  • Мнения: 3 735
Ето, ДобринчоSimple Smile Аз предпочитам Президентовата. По-добре неподсладена, та остатъка да си ползваш за нещо друго, кремсупа, таквиз...

# 56
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 784
Ето, ДобринчоSimple Smile Аз предпочитам Президентовата. По-добре неподсладена, та остатъка да си ползваш за нещо друго, кремсупа, таквиз...

аз... такова... ще ви замоля...

Скрит текст:
ако може да не давате нови идеи, че зациклих  Blush
подсладена... неподсладена... сега пък крем супа...

# 57
  • София
  • Мнения: 6 221
Ама това е най-обикновена растителна сметана... Аз какви неща си помислих.
Добри, ако пазаруваш във фантастико в скай сити - намира се над фризерите със замразени работи, срещу кашкавалите/сирената или киселите млека.

# 58
  • София
  • Мнения: 5 718
аз... такова... ще ви замоля...

Скрит текст:
ако може да не давате нови идеи, че зациклих  Blush
подсладена... неподсладена... сега пък крем супа...
Много обичам
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
пилешко филе задушено с броколи, сирена и такава сметана
обаче у дома никой не яде такива неща и затова не готвя... поръчвам си в ресторант само.

# 59
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 784
ване, мързи ме да влача от скай до работата, от работата до училището, после от училището с дете + три раници до електрониката, после... Hug разбираш ме  Hug

имаме си победител май  Blush ще почерпи ли?


 Joy атти Joy

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
направи. идвам

добре си го скрила, но сърце не трае   Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт