Профилактичен преглед при офталмолог на 1 годинка?

  • 3 590
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 418
Ами аз с риск да се повторя. Embarassed за кой ли път вече.

Болница ВИТА
д-р М. Облашка

Освен, че е много добър специалист, има много добър подход с деца, много човечна и разбрана.
Страшно съм и благодарна за всичко.
Дъщеря ми се роди със запушени слъзни канали, сега пък носи очила, и изобщо познавам много добре д-р Облашка. Не я препоръчвам току така.

Прегледът не се покрива от Здравната каса.

Иначе за профилактичния преглед - две мнения по този въпрос няма.


  newsm10 newsm10 newsm10

# 16
  • Мнения: 4 414
Ами аз с риск да се повторя. Embarassed за кой ли път вече.
Болница ВИТА
д-р М. Облашка

и аз с риск да се повторя, съм с 2 ръце за д-р Облашка!
а на Лио  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836

Много съм трогната Hug наистина
Благодаря ти  bouquet

# 18
За мен д.р.Алескиева е добър специалист,но няма подход с децата и гледа комерсиално на нещата.Преди 2 седмици правих операция на дъщеря ми в очна клиника ДЕН при д.р.Константинов и доц.Андреев всичко мина успешно-те са истински професионалисти.Отношението на всички в клиниката е на европейско ниво.

# 19
  • Мнения: 271
За мен д.р.Алескиева е добър специалист,но няма подход с децата и гледа комерсиално на нещата.Преди 2 седмици правих операция на дъщеря ми в очна клиника ДЕН при д.р.Константинов и доц.Андреев всичко мина успешно-те са истински професионалисти.Отношението на всички в клиниката е на европейско ниво.
защо мислиш,че няма подход.водила ли си си детето при нея.аз мисля,че има и то добър,даже и на мъжо му е направило впечатление за подхода и.а той е много скептичен към лекарите

# 20
детето ми беше на 1 година ,когато я заведох.бърза да притупа нещата за едно отиване само да  каже да слагам на детето капки ми взима 40 лв.-благодаря!!!!!!!!мерси!!!!!!!

# 21
  • Мнения: 7 640
детето ми беше на 1 година ,когато я заведох.бърза да притупа нещата за едно отиване само да  каже да слагам на детето капки ми взима 40 лв.-благодаря!!!!!!!!мерси!!!!!!!
ами благодари се, че не е имало сериозен проблем, все пак Hug
А относно таксата- жената е учила и работила поне 20 и кусур години, за да може от един такъв претупан преглед да разбере какво е състоянието на детето.
Иначе- предполагам на всеки се случва да не е на кеф и да не му се работи в момента, жалко, ако улучиш такъв момент точно ти.

# 22
  • Мнения: 271
и на мен ми взе един път 40,вторият път-30,но не му отпушва слъзен канал,както искаше да направи една друга,която работи с направление,но за отпушването ще вземе 20лв.и какво щеше да стане-заради 50лв.ще си мъча детето,това ли искаш да кажеш.гледай качеството,а не цената

# 23
  • София
  • Мнения: 10 825
Ходихме на преглед при д-р Облашка (реших да послушам Лиорена   bouquet) и съм много доволна от нея. А при Дани абсолютно всичко е наред  newsm44 и след година - година и половина ще направим втори профилактичен преглед

# 24
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Ходихме на преглед при д-р Облашка (реших да послушам Лиорена   bouquet) и съм много доволна от нея. А при Дани абсолютно всичко е наред  newsm44 и след година - година и половина ще направим втори профилактичен преглед

Много, много се радвам за вас.
И благодаря за доверието. Hug

# 25
Chernodrinska e dasteria na ALEKSIEVA..................................
preporachvam vi TOPOV

# 26
ALEKSIEVA za men e dobra biznesdama, no HE i dobar lekar!!!!!! Biah pri neia......... oste imam stres, ot visokomernoto i darganie, togava kabineta i beshe na Rezbarska, i se plasta v EVRO, He e preporachvam

# 27
ALEKSIEVA za men e dobra biznesdama, no HE i dobar lekar!!!!!! Biah pri neia......... oste imam stres, ot visokomernoto i darganie, togava kabineta i beshe na Rezbarska, i se plasta v EVRO, He e preporachvam

i pri men beshe sastoto, deteto mi imashe katarakta, a tia gledashe samo da ne zabravim da si platim, i sled 2 dena pak da doidem, i pak da plastame...... 100 pati mi go beshe kazala, te zatova e mahnaha ot MA................

# 28
  • Мнения: 413
HO,  moga da sporia 4e tehnikata i e nomer 1, naistina e mnogo moderna, i s takava si slugat dori i v EU

# 29
  • София
  • Мнения: 498
mimi bg твоето дете на каква възраст е защото и моето бебе има катаракта. Какво предприехте и каде ?

Общи условия

Активация на акаунт