жилище в Пловдив?

  • 10 682
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Моля ако някой си търси жилище в момента в Пловдив да сподели мнение? Аз лично за момента не желая да се обръщам към агенция. Приемам съвети и мнения .Освен Оазис ,Орхидея ..предложете нови сгради с поносими цени. Благодаря .

# 1
  • Мнения: 1 800
ами не знам за други, но можеш да видиш olx

# 2
  • Мнения: 3
И аз следя обявите за Пловдив, в сайтовете за имоти, пълна трагедия в момента комплекси на по десет етажа, цяло едно село живее там. Взимам да се чудя за панел или стара тухла да не закупим.

# 3
  • Мнения: 3
Има малки панели на пет етажа  и кооперации старо строителство, много по-добре изглеждат.

# 4
  • Мнения: 51
Здравейте и ние сме изправени пред дилемата ново строителство в голям комплекс или старо, но по-малко населено място. Не знам вие в кой квартал търсите, но ние държим да е в Тракия. Та случайно попаднахме на "малък" (на фона на останалите )комплекс - 7ет. и само 36 ап. Тракия каза -като цени е според мен приемливо. Ние все още обмисляме вариантите, но това за сега ми се струва най-удачно. Успех в търсенето на жилище. 

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 415
И на нас ни предстои смяна на жилището с по-голямо - т.е. продажба на текущия ни панелен апартамент и покупка на ново по-голямо, за предпочитане монолит. Та някой ако се сеща за читав брокер?

# 6
  • Мнения: 14
Здравейте и ние си търсим жилище в Пловдив. Апартаментите на Оазис са много изгодни, но всекикойто попитам ми казват че имали големи общи площи за които плащаш. Също така, че строителството не е качествено. Дали е така? Сами ли си търсите апартаментите или сте наели брокер? И някой гледал ли е апартаменти в Рива център (строителната фирма е Тирилин) ?

# 7
  • Мнения: 51
Ние си търсихме сами жилището. Опитахме с агенция, но на онзи етап не можеха да ни предложат нищо подходящо. Единия вариант ни бе Елит, а другия Тракия Каза - и на двете места покупката е директно от строител. В момента и двата комплекса са в строеж. Общите части при новото строителство навсякъде са много според мен. За нас важно беше да ни хареса като разположение и да е качествено строителството, затова Оазис директно отпадна като вариант. Щяхме да питаме и в Олимпия какво могат да ни предложат, но не успяхме и междувременно си харесахме апартамент.   

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Ще използвам тази тема, за да не отварям нова. Ние решихме да си купим къща в близките до Пловдив села, 10-15км, и съм крайно разочарована от всички агенции, с които сме се свързали до сега. Уж са пуснали някакви обяви, ама не знаят какви са, за какво са......... и стандартният им отговор е - Ще проверя и ще ви се обадя. Но до тук обратно обаждане не сме получили. Направо се отправям към депресията..............  ooooh! Дайте съвет как да постъпим !  newsm78

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 861
Самира, набележете си селата в които искате да закупите къща и след това се погрижете да се пусне слух в тези села, че търсите къща или парцел. За целта можете да отидете до селския магазин или кафене и да поразпитате там, може да помолите продавачката да се свърже с вас ако разбере нещо, като същевременно й обещаете да се отблагодарите за услугата. Много важно е като ходите на оглед на стара селска къща да водите със себе си и този, който евентуално ще прави ремонта след това, така ще бъдете наясно какво точно ви очаква след покупката.
За големи апартаменти в Кършияка в затворен комплекс или пък къща в затворен комплекс, ако някой се интересува да пише на лични, ще му окажа съдействие.

# 10
  • Мнения: 5
Пазете се от агенция Аркадия,страшни измамници и некоректни,управителя е непрекъснато надрусан.

# 11
  • Мнения: 642
Моля за мнение за комплекси Олимпия в Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт