AVON - обсъждане на продукти - тема 20

  • 82 932
  • 769
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 770
Пиша пореден пост, защото ми се дублира предния. Да споделя, че гланца Ultra Color Absolute в цвят Renewing Rose е абсолютен разкош. Има средна пигментация, невероятен огледален блясък и подхранва толкова добре, че откакто го ползвам почти забравих за балсамите за устни.
Със серума за коса с арган първият ми опит беше малко несполучлив - сложих само една помпичка /излезе доста, около 1ч.л./ по дължините на влажна, почти мокра коса и резултата беше липса на обем и краища на клечки, въпреки сешоара. Иначе придава блясък определено и приглажда къдриците. Тези, които го ползват - колко слагате и кога? Благодаря.

Последна редакция: вт, 26 апр 2016, 15:17 от Петенце Цветенце

# 736
# 737
  • Мнения: 4 770
Благодаря, Реге! Hug Надявам се, че не си избързала, понеже питах за каталога. Ще ми е неудобно.

# 738
  • Мнения: 14 009
трябваше отдавна да съм се организирала... аз се мотках...

# 739
  • Мнения: 5 397
Ре_ге, имаш право на моткане колкото си искаш. Мерси за труда!

Петенце, благодаря,че сподели за глосовете-опалесцентните, смятам да взема Роуз и Пийч, не че ползвам често, но обичам да имам такива светлоотразяващи.

Серумът с арган- обичам го- ползвам само на суха коса , поне 5-6 помпички, че и повече. Моята коса /изсветлявана от 4 години/ го "пие"/както някои казват/. Нямам клечки, нямам ефект на мръсна коса.

# 740
  • Мнения: 14 009
Чакам да се появят новите глоссове двуцветните опалесцентни- чкавам много да ми харесат.

Да споделя за тези два душ гела- божествени са,касиса е ненадминат направо! Ачаят с мента е невероятен свежак.

# 741
  • София
  • Мнения: 1 114
Момичета, препоръчайте ми силно овлажняващ лосион/масло за тяло  Peace

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 16 594

Аз сега си го поръчах.
Влюбих се в момината сълза.....сега пак си поръчах от него  Mr. Green
Къпя се с голям кеф  newsm37 bath1 bath с душ кремчето  Hug

# 743
  • Мнения: 2 742
На мен много ми допада и този https://www.avon.bg/prodykt/19587/ поръчах си голямата опаковка, мислех, че ще ми омръзне, защото доста време го ползвам, но напротив - колкото повече го ползвам, толкова повече ми харесва.  Heart Eyes

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 16 594
И аз му бях хвърлила око по едно време на този,но така и не го взех.
И до него ще стигна.

# 745
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Коя серия от тези за коса е по-добра - ВВ серията или Supreme oils /за справка стр.136-137 от каталога по-горе/?

# 746
  • Мнения: 2 742
И аз му бях хвърлила око по едно време на този,но така и не го взех.
И до него ще стигна.

Този и розовия от същата серия лично на мен ми харесват повече от този, който сте споделили по - горе.  Но нещата са въпрос на вкус, разбира се.  Party
Харесала съм лак на стр 61, някой може ли да каже дали са трайни? Видях, че преди известно време са коментирани същите лакове, но не намерих нищо за трайността им  newsm78

# 747
  • Мнения: 4 770
трябваше отдавна да съм се организирала... аз се мотках...

Не е хубаво да се чувстваш длъжна, защото не си. Благодаря отново, че отделяш от ценното си време заради нас!

Камея, нямам предвид опалесцентните гланцове, а Ultra Color Absolute. Те са кремообразни с блясък като естествено влажни устни и са наистина страхотни. В каталог 6 са на цена 3.90 и може да се поръчва още от него - до 4 май, когато изтича.

От душ-геловете любим ми е Andalusian Bliss, с нар и бадеми. Ароматът е опияняващ, прави кожата много мека и съдържа куп екстракти - мед, лавандула, авокадо, роза сентифолия, овес и др. Учудих се даже, когато прочетох колко е богат състава. Новият Joyful Tropics пък е с много вкусен аромат, като сок мултивитамин и нямам търпение да пристигне.

# 748
  • Мнения: 14 009
искам да похваля ето това
от много време се каня - свеж морски и много ама много траен...



# 749
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Exploration е много хубав за летните температури. За татко го взех още като го пуснаха преди 2-3 лета, но и аз бих го носила. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт