AVON - обсъждане на продукти - тема 20

  • 82 859
  • 769
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 5 390
Петенце, Гладна кокошка - просо сънува, Де го чукаш , то де се пука - това относно объркването ми за вида гланцове. Иначе от серията Абсолют /на 3,90 сега/имам един глосс- червен и ще го изровя от "архивните запаси"
Ох, много хубаво си плямпосвате за душ-геловете и аз трупам ли, трупам в поръчката ми....Пак ще мъкна като магаре кашона, а все се заричам без туби и шишета, само декоративна козметика. Че и на колежките ми съм казала да се ограничават с тежките амбалажи Wink Simple Smile
Сега сложих Момината сълза, Андалуския и Индийския ритуал, че да не се мина нещо. Пък те и на добра цена, ако някой не е забелязал.

ПП Искам да питам за чанта Joanna стр.132 в сегашния каталог. Какъв е цветът реално - почти бял или бежов/така пише/ и въобще читава ли е?

# 751
  • Мнения: 13 875
Exploration е много хубав за летните температури. За татко го взех още като го пуснаха преди 2-3 лета, но и аз бих го носила. Heart Eyes

Абсолютно , а на мостра ми се стори отвратителен.На тази напълно нормална цена сутрин синът ми се пръска  за училище и вечер като се съблича за къпане още ухае.Голям свежак е парфюма


Камея, моите вкъщи направо си пият. 4 от 500 мл не стигат за месец за четиримата , а аз си имам отделно и мои за глезкане през месеца...

# 752
  • Мнения: 13 875
За душ геловете връщат ето този , бяха го спрели и ние дружно вкъщивъздишахме в спомени

# 753
  • Мнения: 5 390
За душ геловете връщат ето този , бяха го спрели и ние дружно вкъщивъздишахме в спомени



На конференцията на топ представителите изрично ни подканиха ако имаме нещо, по което тъгуваме/въздишаме/роним сълзи, да пишем многократно/от повечко хора/ на avon.contact и така имало шанс да върнат продукта в продажба/брошура/.

ПП И друго - видях жълтата чанта със синджирчето от каталог 7  ....отвратителен цвят! Студено жълто-зеленикаво, без никакъв аналог и без никакъв шанс да се "върже" с дреха. Просто няма къде да видите такъв изчанчен цвят.

# 754
  • Мнения: 2 742
На мен ми се иска душ гела с пъпеша и в бг каталога, жалко, че го няма Sad

# 755
  • Мнения: 345
Пиша пореден пост, защото ми се дублира предния. Да споделя, че гланца Ultra Color Absolute в цвят Renewing Rose е абсолютен разкош. Има средна пигментация, невероятен огледален блясък и подхранва толкова добре, че откакто го ползвам почти забравих за балсамите за устни.

Може ли снимка как изглежда цвета ако не те затруднявам, че търсих ревюта и за другите цветове, но нищо не открих. Някой друг ползвал ли ги е и някои от другите цветове?

# 756
  • Мнения: 13 875
Пиша пореден пост, защото ми се дублира предния. Да споделя, че гланца Ultra Color Absolute в цвят Renewing Rose е абсолютен разкош. Има средна пигментация, невероятен огледален блясък и подхранва толкова добре, че откакто го ползвам почти забравих за балсамите за устни.

Може ли снимка как изглежда цвета ако не те затруднявам, че търсих ревюта и за другите цветове, но нищо не открих. Някой друг ползвал ли ги е и някои от другите цветове?

Тук намерих някои , иска ровене.

https://jaimecette.wordpress.com/2014/04/14/review-avon-ultra-gl … bsolute-lipgloss/

http://irecommend.ru/content/blesk-dlya-gub-avon-ultrasiyayushch … i-ultra-glazewear

https://www.google.bg/search?q=avon+colour+ultra+glazewear+absol … i-Kcq-gfaDWWYM%3A



Последна редакция: чт, 28 апр 2016, 15:35 от _re_ge

# 757
  • Мнения: 4 770
Пиша пореден пост, защото ми се дублира предния. Да споделя, че гланца Ultra Color Absolute в цвят Renewing Rose е абсолютен разкош. Има средна пигментация, невероятен огледален блясък и подхранва толкова добре, че откакто го ползвам почти забравих за балсамите за устни.

Може ли снимка как изглежда цвета ако не те затруднявам, че търсих ревюта и за другите цветове, но нищо не открих. Някой друг ползвал ли ги е и някои от другите цветове?

Мога да дам линк към irecommend.com,  откъдето го избрах аз. Моя снимка не мога да кача, защото нямам профил за качване в нито един сайт. Май е крайно време да се поправя.

http://irecommend.ru/content/poka-chto-eto-moi-favorit-mnogo-fot … rry-renewing-rose

Ревюто е на 4 оттенъка. За последния пише, че се забива в гънките. Устните изглеждат много по-гладки с този гланц, цветът е малко по-тъмно розово, но не стои студено на устните, а напротив. Търпи напластявяне, но ако прекалиш, започва да бие малко в лилавата гама. Извинявам се още веднъж за липсата на собствена снимка.

# 758
  • Мнения: 345
Благодаря Ви много!!! Сега ще ги разгледам  Hug 

# 759
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Много готини цветове. Heart Eyes Особено Berry, Pink & Lavender. Blush

http://adjustingbeauty.blogspot.bg/2016/04/review-avon-gel-finis … nail-enamels.html

# 760
  • Бургас
  • Мнения: 16 414


На конференцията на топ представителите изрично ни подканиха ако имаме нещо, по което тъгуваме/въздишаме/роним сълзи, да пишем многократно/от повечко хора/ на avon.contact и така имало шанс да върнат продукта в продажба/брошура/.
.
Супер!
Утре ще пиша за доста продукти. Бях ги споменала назад в страниците.
Хайде да се задействаме и да пишем,че да ги върнат тези любими продукти!  Peace Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 761
  • Мнения: 14 502
А това дали важи за продукти спрени отдавна? Защото аз още въздишам по една от спа сериите - Аризонски пясъци Crazy

# 762
  • Мнения: 4 770
Аз си въздишам по четворката сенки True Colour Nearly Naked. Няма ги само от преди Коледа и се надявам, че ще ги пуснат пак, дори и да е чак есента.

# 763
  • София
  • Мнения: 718
Много се зарадвах,като видях,че са върнали спа серията с тайландски лотос,но май не е за постоянно.

# 764
  • Мнения: 5 390
Трябва повече хора да пишат и искат дадена серия или продукт. Ако е излязло от производство изобщо- може би не, но ако го има даденото нещо в чужди брошури- вероятно- да.

Общи условия

Активация на акаунт