Re: Дневникът 69 - Да отслабнем всички заедно!

  • 57 520
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 508
Минавам за бърз запис.
Днес се прибрах от 5-дневното пътуване. Не съм се качвала на кантара, но предполагам ще има плюс. Доста биричка изпих, и бял хляб ядох, и разни други въглехидратни неща, но не ми пука Mr. Green В МЦ съм, та утре ще се притегля, но няма да вярвам много, много на Кантарев.
В петък се лунува и то от обяд  Heart Eyes Обмислям утре да направя един плодов, в петък да хапна сандвич преди старта и после на вода до другия ден, а в събота може пак да изкарам на плодове, та да стане една хубава тройка Flutter Ще го мисля в движение.
После ще ви прочета, че сега имам да разопаковам багаж Laughing

# 16
  • Мнения: 4 344
Здравейте!
Как сте?Къде сте?Отслабнахте ли всички вече?
ТутмЪничка,може ли да споделиш рецептата за ориза?
 Hug

# 17
  • Мнения: 82
Здравейте, момичета Simple Smile Моето заслабване си върви - днес закусвах кафе, а обядвах сарми Simple Smile За вечеря - Активия + банан, че съм на танци.

sun seaHug Имам една приятелка индонезийка от Бали, тя ми го правеше и ми стана любим. Ако обичаш люто - това е твоето нещо Simple Smile По принцип тя правеше ориза в rice cooker,  но аз нямам, затова си го сварих на котлона - 1 ч.ч + 3 ч.ч вода и бъркане. Докато се свари, нарязваш на ситно ( или на лентички ) зеленчуците - чесън ( 4-5 скилидки ), пресен лук ( една връзка, аз нарязах само бяла част ), 1 зелена чушка, 1 червена, 1 морков, 1 люта чушка ( може и гъби, месо някакво; аз го ям постен ). Като се свари оризът, махаш от котлона и слагаш зеленчуците да се запържат в тиган, докато омекнат. После прибавяш ориза и оставаш и него да се запържи със зеленчуците. Накрая добавяш течно чили ( ама люто, не като на Дерони ), на мен ми отиде 2/3 бутилчица и бъркаш. Само сол на вкус и е готово.

# 18
  • Мнения: 261
Запис и от мен за да се оплача-почнах подготовката за празниците с правене на коледните сладки и аха 1-2 да  опитам от тези хайде и от другите.Положението ми е много зле.Не смея  кантара да погледна еле пък да се претегля.Моята работа-несериозна работа излезе.

# 19
  • Мнения: 2 576
Здравейте, ето ме и мен  Flutter

ТутмЪничка много вкусно звучи ориза  Party
qvili май всички ще сме така по празниците. Аз съм решила да не се лишавам от нищо, просто по мъничко от всичко което ми се прияде. Затова и не се тегля. На 1 януари започвам с нови сили  Whistling
Мери къде си бе муцка, изгуби се нещо  newsm78

# 20
  • Мнения: 82
Хеееей, не позволявам на никого да се отказва! Чак към 21.12 мога да ви разпусна до около 02.01 Simple Smile  Joy

Мери, къде си, не ни зарязвай!  Hug
siska79,  и теб не те мяркам.... bouquet
TheOneS, голямо запразняване му удари  Mr. Green
***Дани***, чакам и ти да се разпишеш  bouquet
mamamishi, съвсем ни забрави  Heart Eyes

Чакаме ви, момичета  Hug

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Добро утро! Тук съм! Не съм отслабнала, но не съм и качила Blush Blush
Днес ще лунувам -преди това ще изям 1 с.л. сусамов тахан преди тренировка, а след протеин с кисело мляко и чиа разбито. След това съм на литър фреш Heart Eyes Heart Eyes
Сега си направих една измислена тренировка у нас-патешко ходене по няколко дължини с тежести на краката, напади пак няколко дължини на коридора/а той е дълъг/, клековото предизивикателство, а от другата седмица се предизвиквам да се върна в залата поне 4 пъти седмично и да започна пак да играя тенис Embarassed
Друг кой ще лунува?

# 22
  • Мнения: 5 508
Аз съм +1,500кг. след тези 10-тина дни с доста въглехидрати ... Днес ще лунувам, надявам се стриктно само на вода, а утре предимно на плодове Peace
Много се отпуснах и ми личи щом и тук почти не пиша. Време е да се стегна, но колкото повече наближават празниците, толкова повече не ми се стяга Mr. Green
"Нова година - нов късмет!" както се казва, та май до тогава, освен двете оставащи лунувания преди Коледа, ще гледам само да не получа още плюсове, а след 3-ти ще мисля и за минуси. Тогава ще имам точно 40 дни за сваляне до рождения ми ден и ще гледам да съм максимално сериозна и стриктна Peace

# 23
  • Мнения: 422
Здравейтеее и от мен  bouquet
Минавам на бързо за отчет за последните дни  Mr. Green
Моят студентски празник започна в Неделя и още не е приключил  Mr. Green
Иначе съм режимна: 2-та дни на Банско ги изкарах на салати /по 1 на ден  Laughing/
Вчера: КМ; Днес: Моно - лунна. Единственото ми прегрешение е бяло винце вечер, но пък се разбивам от танци по дискотеките, така че изгарям всичко  Mr. Green
Също така за 5 дни дали ми се събират 10ч. сън не знам. Лягам в 7 сутринта и ставам в 9,30-10  Mr. Green
До края на седмицата съм в Благоевград на гости на една приятелка. Режима няма да се нарушава при никакви положения. Ще се изтегля направо на 22 преди да си замина за Пловдивче  Flutter

Това е от мен, като се прибера в Софийка пак ще ви навестя.
Хубав ден от мен  bouquet

# 24
  • Мнения: 95
The oneS, ще се стопиш ,момиче,  Sunglasses
Наистина сте стриктни,поздравления. Но и аз се стегнах и кантара вече ме показва  64 и мъничко Embarassed
Само ,че ми липсват тренировки, пък и вц-то ми е проблем от 2-3 дни.

# 25
  • Мнения: X
Здравейте, момичета!  Hug
Тук съм, но не съм на никакъв режим, затова и не пиша много. Стоя си 53 килограма, от което съм много доволна. След празниците, а и като ми свършат изпитите от януари ще мина на режим и тренировки. Харесвам си се, но има още малко какво да се желае.
Тутмъничка, питала си за планк, мисля, че никой нищо не ти е писал. Според мен 5 минути на ден са малко за качествена тренировка, въпреки че все пак е нещо, но не очаквай кой знае какви резултати.

Малко извън темата, но нали сме се събрали да ставаме по-красиви.  Mr. Green Да се похваля, днес си купих спирала, червено червило (от много време си търсих такова) и маска за коса. Много съм доволна от покупките.

Радвам се, че сте добре с коледно настроение!! Ще минавам да ви наглеждам от време на време.. Hug Heart Eyes Hug

# 26
  • Мнения: 2 576
Мери хубави покупки  Hug
Аз ако напиша последните десетина дена колко подаръка съм си направила направо ще оспамя темата  ooooh!. Ама им се радвам като малко дете  Crazy

По въпроса с яденете май и аз в последно време не съм на никой режим. Гледам да се съобразявам какво ям. Ако толкова ми се прияде нещо което по принцип избягвам, гледам да е по мъничко.

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Добър ден и от мен! След луната съм минус само 700 грама, но за никъде не бързам Blushцелта ми е да променя хранителните си навици за цял живот. Мъжът ми не може да повярва, че вече няколко месеца не съм пипвала месо, а принципно бях месоядна и сега с абсолютно презрение режа филета и луканки с черен етикет, но така се чувствам силна, че устоявам Mr. Green
Аз уж от нищо нямам нужда, особено от козметика, но едната ми приятелка от Франция казва имам голямо намаление в Сефора и аз й казвам, че нищо не искам, но тя не може нищо да не искаш-бум един Шанел и един Диор глосове, на мъжа ми му купих обувки Мерцедес и един парфюм Коко Мадмоазел взех-изобщо вярна съм на Шанел до гроб/или докато мога да си го позволявам Blush/

Имам разни идеи за моето хранене и ще ги осъществявам, и проследявам кое ще ми е най-добре Simple Smile

# 28
  • тук и там
  • Мнения: 11 535
Здравейте,надявам се приемате нови попълнения.Аз се боря със килограмите от години -за сега не се справям много добре-така и не съм достигнала желаното тегло.Със първата бременност качих 30 кг,от 63 кг-отидох да раждам 93 кг,успях да сваля до 67кг за година и половина.После спрях цигарите и качих 10 кг -за 1 година,които така и не успях да сваля.С режим и гимнастика в домашни условия (на Руми Илиева)успях да сваля 5 кг за месец-и се оказа че пак съм бременна.Бях решила този път да не се оставям да качвам толкова много килограми ...но не се получи.И този път качих 30кг.Отидох да раждам точно 100 кг,прибрах се от болницата - 93 кг.Успях да сваля до сега  16 кг от тези 93-със хапчета,фет бърнари,спорт,,диети и т.н.Лятото беше лесно-по цял ден навън,хапване на вкусни зеленчуци и т.н.,но есента и зимата са ми проблемни..В къщи през повечето време,трудно намирам време за тренировки,защото детето е все болно и е в къщи,без помощ от никъде,липса на сън и така...Започва да става все по-трудно...Имам готов режим изготвен от Руми,но честно казано ми е адски трудно да го спазвам.Тренирам с удоволствие,стига малкият да ми позволи,но този апетит ми е проблем.Не съм свалила и грам от месец-два,даже съм качила 1 кг...Записвам се при вас,като се надявам да имам по-голяма мотивация и да достигна желаното тегло .

Последна редакция: нд, 13 дек 2015, 08:46 от Kaisia

# 29
  • Мнения: 5 508
Добре дошла сред нас и успех Hug
Аз вече се ядосвам, колко несериозна съм станала покрай наближаването на празниците Crossing Arms Ще се мъча до 3-ти да нямам плюс в килцата, а после ще мисля за рестарт и продължаване със свалянето.
Дори и след лунния пак си задържам моя +1,500кг. ама сама съм си виновна, та няма да мрънкам Naughty

Общи условия

Активация на акаунт