Питайте специалиста билкар Емил Елмазов за билките и спечелете

  • 22 160
  • 258
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 749
Още един фен на лукчетата. Любими са ми билковите дъвчащи  Simple Smile

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 240
И аз и детето обожаваме Лукчета. Билковите са ни любими  Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 778
Всички в къщи харесваме лукчета - особено тези с евкалипт.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 535
Винаги има у дома - с мед и лимон за децата, за мен колкото по-люти - толкова по-добре  Peace

# 34
  • Мнения: 408
И аз си лекувам гърлото с билковите лукчета.

# 35
  • Мнения: 10 526
Това ни е офис-захруската с колежката Simple Smile Винаги имаме поне 2-3 вида на бюрото в специална кутийка Simple Smile Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 273
Започне ли есенния сезон и задължително се запасяваме с лукчета - една торбичка "жълти за мама" (медени), "сини за тати" (евкалипт) и "зелени за мен" (билкови) - както казва сина ми.
Дъщеря ми е още малка и няма изразени предпочитания - хапва си от всички видове.  Peace

# 37
  • Мнения: 376
Аз съм израстнала с лукчета за смучене. Сега все още не давам на моите деца, защото са малки,но винаги ,когато се прибера в родния дом- знам мама къде е сложила един пакет и си смуча. Също така, моите родители имат навика , като тръгват на работа винаги да си вземат по едно лукче за освежаване.

# 38
  • София
  • Мнения: 924
Обожавам евкалиптовите лукчета. Предпочитанията на сина ми/5г./ са билкови дъвчащи, а половинката ми харесва медени. Смятам, че са елексир за раздразнено гърло. Разчитаме на тях, защото сме убедени в ефикасността им.

# 39
  • София
  • Мнения: 6 261
Аз харесвам всички лукчета, без дъвчащите се  Simple Smile , а на децата любими са им тези с мед и лимон Wink Ползваме ги и при нужда (при настинки), и профилактично - просто така, заради прекрасния им вкус  Peace

# 40
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Любимите Лукчета, които купуваме са Класик и Билкови Simple Smile Помагат при най- първите признаци на гърлобол  Peace

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Всичките видове ми харесват, най-много белите.

# 42
  • Мнения: 1 037
И ние винаги си имаме под ръка от всички видове лукчета Peace Дори детето ми ги харесва много и винаги, когато е с болно гърло, иска да му дам да смуче. Последно си взех от аптека промоционалния комплект от 3 пакетчета Лукчета + Билков чай - Мащерка и Мента. Чайчето си го пазя, ако ни споходи кашлица:) Надявам се, да стане част от продукцията на популярната българка компания Захарни заводи и да си го закупуваме като самостоятелна единица.

# 43
  • Мнения: 1 421
Вкъщи много обичаме Лукчета, най-вече билковите =) винаги има заредени в шкафа

# 44
  • Мнения: 5 685
Лукчетата си ги знам още от детството си. Като малка хич не ги обичах, но сега тръгна ли за бонбони, непременно вземам и от тях. Харесвам ги всичките. От миналата зима си пия чая, като към всяка чаша добре запарен чай слагам по едно лукче. Аромата и вкуса е неповторим  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт