Питайте специалиста билкар Емил Елмазов за билките и спечелете

  • 22 224
  • 258
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 704
Леле добре, че ги има. В нас съм заредила яко, само те ми помагат.
Покрай децата доста боледувам. Има ли кашлица без лукчета не мога. Изсмуквам пакет за норматив. Понеже и кърмя все още, те са ми една добра алтернатива,  предвид че не мога да пия много лекарства.
А са и чудесен избор просто, когато ми се хапва нещо сладко Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 2 348
У нас лукчетата са на голяма почит. Малкият обича с мед и лимон, а ако някой се "осмели" да се закашля веднага получава от билковите. Когато варя компот от дюли през зимата слагам от класическите лукчета, с малко индрише и локум - чудно става.

# 62
  • Мнения: 1 675
Лукчетата са ми любим вкус още от детството. Сега гледам, че и децата свикнаха с тях. Чудесни са! Grinning

# 63
  • Мнения: 148
Използваме ги за всякакви ситуации:когато ни боли гърло и когато сме здрави.Страхотен аромат и вкус!И са ефикасни.

# 64
  • Мнения: 301
Харесвам ги, особено тези с мед и лимон!

# 65
  • Мнения: 3 551
Винаги има лукчета в къщи. Научила съм детето други "бонбони" да не иска. А ако някои от домашните го заболи гърло, всички пием чай с лукчета.  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 509
винаги имаме лукчета вкъщи и в чантата. Използваме ги за освежаване на дъха. Помагат и при гърлобол

# 67
  • София
  • Мнения: 564
Винаги използваме лукчета при болки в гърлото. Наскоро боледувах и за един два дни направо ми изчеза гласа. Лукчетата много ме облекчаваха тогава.

# 68
  • София
  • Мнения: 710
Имаме си винаги във вкъщи:) Радвам се, че има различни видове за разнообразие:)

# 69
  • Мнения: 287
Аз съм от хората които не обичат лекарства и за това лукчетата са ми голям помощник в борбата с болки в гърлото!

# 70
  • Мнения: 5 259
И нашето семейство им е фен  Peace А заради малкия ми син винаги имаме в нас , защото казва, че му помагат да диша по добре, когато е с асматичен пристъп.

# 71
  • Мнения: 821
Благодарение на силата на природата, Лукчета са винаги до вас и винаги от полза!харесвам ги от малка,заменям лекарствата с тях и си пея В джобчето ми дрънкат винаги бонбонки!

# 72
  • Мнения: 4 218
Лукчетата са любими бонбони и у нас. Всички вкусове.
Употребяваме ги не само при болно гърло.
На работа също си купуваме лукчета.
Не можем без тях.

# 73
  • Мнения: 29
Лукчетата са ми любими още от детството,когато баба ми си пазеше по някое пликче на тайно място и ги раздаваше като десерт Simple Smile.Сега жена ми пак ги крие,защото децата ги намират и унищожават много бързо дори и когато са здрави толкова много ги харесват!

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 1 396
Лукчетата са любимите бонбони на цялото ни семейство. В къщи винаги имаме от тези билкови бонбони, на работното ми място също!

Общи условия

Активация на акаунт