На каква възраст децата ви отказаха АМ?

  • 2 253
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 089

Ти да не го даваш скоро след хранене с твърда храна и да не е гладна  Thinking


ами тя вечеря към 18,30-19ч, а млякото го пие към 21ч. Може наистина да е заситена и затова да не иска, но когато пиеше Аптамил 3 бяхме със същия режим и си го изпиваше  Thinking

Не й давай няколко дни и пак й предложи

така ще направя, пък и тогава ако не иска ще му мисля, може би пак ще се върнем на доброто старо Аптамилче Simple Smile

# 16
  • Мнения: 46 518
ами тя вечеря към 18,30-19ч, а млякото го пие към 21ч. Може наистина да е заситена и затова да не иска, но когато пиеше Аптамил 3 бяхме със същия режим и си го изпиваше  Thinking
...

Определено е заситена  Peace при дъщеря ми от вечерята до млякото има около 4.5-5 часа.

# 17
  • Мнения: 3 042
Дъщеря ми АМ не го е отказвала, но на ок. 1г 2м започнах да и давам кисело и го пиеше до към 2г 5-6м - 250мл вечер с бисквита и 250мл през ноща.
Синът ми отказа АМ в края на 9 м, минах на кисело и него отказа от шише, давах с лъжица. В началото на 11м и киселото мляко отказа. Към годинката го захраних от кухнята и му разтварям дозата АМ във вечерята - супа /може да е странна тази манджа ама си го яде без проблем така/. Напоследък започна да яде и АМ с бисквити.

# 18
  • Мнения: 5 713
Мойта нищо не отказва.
Ве4ер преди лягане твърдо пие мляко с или без ве4еря / понякога не ве4еря /. Интервалът м/у твърда храна и мляко е 1.5 часа.
До скоро и сутрин пиеше мляко-  в 8ч и после в 9.30 закуска. Но аз й го махнах. Не знам дали правилно постъпих.
Млякото го пие с биберон.

# 19
  • Мнения: 2 910
На 1г. отказа адаптираното мляко и минахме на кисело.

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моя го отказах на година и половина, той май скоро нямаше да го откаже, ама на година и половина да ми се разхожда с шише с биберон в къщи просто нямаше начин да стане!
Еееееее, хайде стига де!само заради това, че пие с биберон да се спре АД NaughtyДа не би да е тинейджър, който ще се срамува, ако отиде на среща с биберона?!Според мен не е редно, изсилваш се!Александър си пие вече млякото в леглото с биберон, а през деня се обслужва с чаша.
Да попитам, това значи ли, че 2 години е една пределна възраст на която да се спре АМ?
Не е пределна възраст!Тук продават Аптамил за деца от две годишна възраст.Пише, че е желателно да се дава, докато станат на 3г.Но аз нямам избор с киселото нляко, защото е кисело нишесте Sick

# 21
  • Мнения: 3 042
Да попитам, това значи ли, че 2 години е една пределна възраст на която да се спре АМ?

Както ти е казала Биляна е желателно АМ да се дава до 3г /пък и на АМ 3 пише, че са от 1 до 3г/, така, че ако си пие детето спокойно може да си пие и до 3г.
На Щерката замених АМ с кисело мляко, но аз и давах предимно домашно и бях сигурна , че давам мляко.А и на времето нямаше АМ за след годинка.
Синът ми въпреки, че не иска да пие АМ, намирам начин да му го давам и мисля да давам поне до 3г. Днешното купено кисело мляко, не е много истинско, а домашно нямам възможност да правя. Така, че смятам, че АМ ще му е по-полезно.

# 22
  • Мнения: 5 500
Моя го отказах на година и половина, той май скоро нямаше да го откаже, ама на година и половина да ми се разхожда с шише с биберон в къщи просто нямаше начин да стане!
Еееееее, хайде стига де!само заради това, че пие с биберон да се спре АД NaughtyДа не би да е тинейджър, който ще се срамува, ако отиде на среща с биберона?!Според мен не е редно, изсилваш се!Александър си пие вече млякото в леглото с биберон, а през деня се обслужва с чаша.
Еееее, ми принципи, Биляна! Аз лично не виждам никакъв смисъл да го наливам с мляко и то АМ, който вижда да го прави! Пък и не одобрявам особено дете с 16 зъба да пие мляко от шише с биберон.

Общи условия

Активация на акаунт