Отговори
  • Мнения: 170
Член съм на групата , а не мога да пиша ,още повече , ако проблема не е само при мен , тогава в темата , която пуснах не може никой да ми помогне! Аз ли правя нещата не както трябва или има друг проблем?

# 1
  • Мнения: 6 323
Вероятно сте пропуснала да отбележите, че групата е консултантска. Всеки може да зададе въпрос, но само специалист може да отговаря.

В група "Консултации с психотерапевт" важат общите Правила  за ползването на сайта BG-Mamma, които са валидни и за всички негови групи.

По съществото си тази група е от типа “Виртуален кабинет”, не е предназначена за създаване на дискусии, а е за теми от вида "Въпрос-Отговор". Потребителите нямат право да публикуват мнения/отговори/въпроси в теми, публикувани от други потребители.
...
При желание всеки потребител е свободен да се допита и до останалите потребители по даден проблем и/или да предизвика дискусия по дадена тема в някоя от останалите групи или раздели на сайта, въпреки че въпросът му би повторил вече зададения тук, като това няма да се счита за нарушение на Правилата за ползването на сайта.

# 2
  • Мнения: 170
Благодаря ви ! Значи щом групата е само консултантска мога ли да пусна същата тема в друг раздел?

# 3
# 4
  • Мнения: 170
Как да махна първата тема ?

Общи условия

Активация на акаунт