Фотография - 80 тема

  • 51 989
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 173
Само запис.
За подарък брои ли се новина след посещение на лекар? Иначе, мога да си снимам новия апарат Mr. Green.

# 16
  • Мнения: 22
Само запис.
За подарък брои ли се новина след посещение на лекар? Иначе, мога да си снимам новия апарат Mr. Green.
Аз мисля, че новината е по-голям подарък, ако ще и да е най-скъпия фотоапарат  Hug
 
Да се запиша и аз с едно дълго чакано бебче
DSC_4656 by Miracle Reflections Photography, on Flickr
 
Елл, аз тонирам с градиент мап.
Първо черно-бял на софт лайт с опасити според зависи за контраст и десатурация, после си играя с различни комбинации на 20-30%, пак софт лайт.  Това когато гоня cinematic тониране, иначе може и без ч/б. По желание затъмнявам леко с левълс и дърпам черното на долния слайдер надясно.



И аз точно по същия начин  Peace
И с различни цветове си играя, не само с черно и бяло. Всъщност, с черно и бяло го ползвам за контраст, но на много ниско опасити, около 5-6%.

Хихиххи, и аз така...  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 3 824
llama,  Mims*, Renka, благодаря Simple Smile

Шушулче, честито! Прекрасен подарък.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 017
Шушулче, честито и от мене, това е най-хубавия подарък  bouquet

# 19
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Шушулче, ние с теб сме в юнската тема, та с изненада ти казвам честито  bouquet

Айде една да постна, че ме досрамя доста:

Windows by fiore fiore, on Flickr

Последна редакция: ср, 09 дек 2015, 11:43 от Mrs Fiore

# 20
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 671
Щушулче, Mrs Fiore, честито. Леко и безпроблемно да ви е до края.  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 24
Само запис.
За подарък брои ли се новина след посещение на лекар? Иначе, мога да си снимам новия апарат Mr. Green.
Аз мисля, че новината е по-голям подарък, ако ще и да е най-скъпия фотоапарат  Hug
Разбира се, че се брои.  Simple Smile  Heart Eyes

Вили
,  Heart Eyes bouquet


Знам, че е декември, но на мен ми е още цветно и топло.  Grinning


Последна редакция: чт, 10 дек 2015, 00:18 от Isabell

# 22
  • Мнения: 161
Mrs Fiore, Шушулче страхотни новини! Лека и безпроблемна Wink

@Isabell Напрaво нещо морско пусни  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 6 991
Честито, Шушулче  Hug

# 24
  • Мнения: 447
Не разбрах защо всички решихте, че Шушула е бременна Thinking. Вярно, че това е форум бг-мама, но все пак..., докторите раздават и други добри новини Crazy


# 25
  • Мнения: 1 377
Запис с една идея.. Като се пускат нови теми да се актуализират малко линковете в началото. Вече има и бългсрски специализирани сайтове с много ревюта на техника подробни и на български език, а 4 coolpix повече от година вече не съществува. Слава богу линка е активен щото новите собственици пренасочиха цялата стара информация към новия сайт.

# 26
  • HH
  • Мнения: 3 254
Шипки  Heart Eyes

Крайно време е да си седна на д-то и да се науча да снимам на тъмно. Много шумни ми се получават снимките  Confused
Скрит текст:
DSC_2381-2 by katehina -, auf Flickr

DSC_2392 by katehina -, auf Flickr

DSC_2394 by katehina -, auf Flickr

# 27
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Шушулче, ако новината е такава, за каквато всички си мислим, честито! Официално те обявявам за герой Simple Smile

Вейдич, от утре се присъединявам към 24-те дни, както се договорихме Wink

# 28
  • Мнения: 5 173
Момичета, качила съм снимка в стрийма ми по проекта, ще помоля Дани да я сложи в коментарната тема, че миналият път не съобразих, че словата, които изписах са видими за всички, сега съм обяснила под самия кадър. Peace

# 29
  • Мнения: 24
Шушулче, Hug

Сложена е.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт