X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 7

  • 46 861
  • 744
  •   1
Отговори
# 270
  • DE
  • Мнения: 9 068
На мен ми хареса само Крис в дуета.

# 271
  • Мнения: 3 405
Нещо не се получава дуетчето  Thinking АКо не са беквокалите на припева, издъхват

# 272
  • Мнения: 5 128
От самостоятелните изпълнения приятно ме развълнуваха Стивън и АВА.
Дуетът на Кристиан и Дарина беше на прилично ниво  Rolling Eyes Интересно как имат съвсем малка разлика във възрастта, а като са един до друг Кристиан изглежда момченце, а Дарина - като обиграна кака  Crazy

# 273
  • някъде по морето
  • Мнения: 967
Сами Кристиян ми е разпознаваем....другите повече или по-малко добри имитатори, нищо повече..
Стивън - дали пее той или който и да е афроамериканец...все тая..
Християна, Виктория  - ами добре пеят, ама нищо запомнящо се...
АВА и те.....

# 274
  • Мнения: 3 405
Интересно как имат съвсем малка разлика във възрастта, а като са един до друг Кристиан изглежда момченце, а Дарина - като обиграна кака  Crazy

Точно това си мислех и аз  Peace

# 275
  • Вестерос
  • Мнения: 39 542
Определено беше слабото звено

# 276
  • DE
  • Мнения: 9 068
Тоя па Маги като започне да се прави на великия разбирач  ooooh! Колкото повече го гледам по предаванията, толкова повече ми опротивява, а преди го харесвах  Rolling Eyes

# 277
  • Мнения: X
Определено беше слабото звено
Според Махарджата се е справила брилянтно в дуета... Rolling Eyes

# 278
  • София
  • Мнения: 13 978
Кристиян и Дарина много ми харесаха в дуета, Дарина в самостоятелната никак не ми хареса.

# 279
  • Мнения: X
На мен дуета на Кристиан и Дарина ми хареса,мисля,че повече благодарение на беквокалите,но по-важното е,че като цяло звучеше добре песента им. Peace

# 280
  • Мнения: 3 405
Разбиха ме! Много, много добре. Отлични АВА и Вики - истинска наслада за ушите. Браво момичета!

# 281
  • Вестерос
  • Мнения: 39 542
Страхотно изпълнение, хареса ми Simple Smile) най-много от всичко тази вечер.

Тоя пък Маги като захапе и не пуска, аман

# 282
  • София
  • Мнения: 13 978
Вики и АВА страхотни. Очаквах Вики да се отличава твърде много, но бяха супер.

# 283
  • Мнения: 5 128
АВА и Вики ми харесаха. Но категорично за мен тази вечер черешката на тортата беше дуета на Християна и Стивън, бяха просто прекрасни  bouquet
Пускам анкетка след малко  Peace

# 284
  • Мнения: 3 405
Християна и Стивън също много ми харесаха.

Което не мога да кажа за Маги, който просто прекали ази вечер. Ако някой от предаването чете тук - много моля, да предадете на журито, да си решава личните проблеми зад кулисите, а не на сцената  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт