Търся филм, сериал... – Тема 8

  • 114 989
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 761
Здравейте, не мога да се сетя за името на един филм- Дома за деца, отиват на лагер,  там пристигат едни богаташи, които искат да превърнат лагера в голф игрище. Мисля, че е със Стив Мартин?

# 16
  • Мнения: 765
Къде мога да гледам миналите епизоди на руския сериал Кухня?

# 17
  • София
  • Мнения: 11 491
Търся последния епизод на сериала Amor a mil, познат у нас като Любов на скорост. Нещо ютюб клипче или каквото и да е?///

# 18
  • Мнения: 539
Здравейте, не мога да се сетя за името на един филм- Дома за деца, отиват на лагер,  там пристигат едни богаташи, които искат да превърнат лагера в голф игрище. Мисля, че е със Стив Мартин?

Дали не е този филм с Лесли Нилсен: Family Plan ?



# 19
  • Мнения: 761
Благодаря Аля, точно той е сега го смъквам! bouquet
А, дали има втора част?

# 20
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826

Дали не е този филм с Лесли Нилсен: Family Plan ?
Звучи интересно

# 21
  • Мнения: 539
Благодаря Аля, точно той е сега го смъквам! bouquet
А, дали има втора част?

Има филм със същият главен герой (Л.Нилсен), но друга история: Rent-a-Kid

 Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 540
Здравейте търся един филм,но не мога да се сетя за заглавието му.Разказва се за едно семейство мисля,че са евреи които бягат във Америка,но само с едната дъщеря която е на около 6-7,а другата я оставят на майката защото е бебе,а тя я оставя на едно семейство което няма деца,отглеждат я до 5-6 годишна възраст и идва баба и,за да я изпрати в Америка при родителите и.Дано да се сетите за заглавието защото аз не мога. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 761
О Аля, този го бях забравила и той е чудесен bouquet

# 24
  • Мнения: 70
Здравейте търся един филм,но не мога да се сетя за заглавието му.Разказва се за едно семейство мисля,че са евреи които бягат във Америка,но само с едната дъщеря която е на около 6-7,а другата я оставят на майката защото е бебе,а тя я оставя на едно семейство което няма деца,отглеждат я до 5-6 годишна възраст и идва баба и,за да я изпрати в Америка при родителите и.Дано да се сетите за заглавието защото аз не мога. Simple Smile
Филма е Американска рапсодия с Настася Кински

# 25
  • Мнения: 1 401
Имам два въпроса за два филма:
1. Действието се развива през 18ти век. На някаква индианка й трябва орлово яйце или нещо такова. Главният герой е пълничък и ходи да катери някакъв връх, специално за да й намери такова яйце. Няколко пъти така. Накрая разбира, че на нея й трябва само черупката. Успоредно с това сюжетната линия разказва за преминаването на Тихи океан ли, що ли...  newsm78

2.Коледен филм, ако правилно съм разбрала. Една майка разбира, че дъщеря й няма да се прибере за Коледа при нея, оплаква се на най-добрата си приятелка, а също успява някакси да се размени с някакъв писател, на който му трябва усамотение. Разменят си къщите, май... Писателят е наскоро развел се. Оказва, се че най-добрата приятелка на главната героиня решава да я изненада, за да не е сама на Коледа, но отивайки у тях, заварва въпросния писател и там се заформя явно някакъв романс.

Мерси предварително, дано съм дала достатъчно инфо, за да се досети някой (филмите не са за мен).

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Първият филм е Almost Heroes

За втория не съм напълно сигурна, но този отговаря на описанието.

# 27
  • Мнения: 1 401
Първият филм е Almost Heroes

За втория не съм напълно сигурна, но този отговаря на описанието.

Благодаря много!
Само за втория филм не ми се отваря линка, може ли заглавието, за да го проверя в гугъл.

Много благодаря, отново!

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Trading Christmas e вторият.

# 29
  • Мнения: 1 401
Да, същият е. Много, много благодаря още веднъж  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт