Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 325

  • 35 697
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 34 203


Е, не е ли това най-прекрасната усмивка?

# 46
  • Мнения: 23 337


Момичета  Two Hearts  лека нощ. Знаете си - сънувайте нещо красиво.

# 47
  • Мнения: 20 905

Черно-бяло и цветно.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 34 203


Истински, както и когато да го погледнеш.



Естествен - това е Енгин.

# 49
  • Мнения: 23
Привет

EAUFC предлагат vitamin E, за засилване на имунната система с/у вируси и бактерии по време на отсъствието на ЕА от екран.../нещо приблизително с Google/.
За мен "не е сигурно". Embarassed

Моля мен да извините
за особеното мнение !
Ако може - да простите
НЕ-сравнимото сравнение .

Тоз прЕкрасен витамин-
мощен антиоксидант .
Но НЕ може той с Енгин
да се мери по ТАЛАНТ .

Даже и на килограм
витаминч-Е да поема,
мой имунитет ... не знам
дали не го чака хрема .

Мен НЕ-нужен витамин !
Мене нужна - нова роля .
И във ролята - Енгин
Денонощно тъй се моля  .

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 34 203


Витамин....
...............................
velichka060,
newsm10

# 51
# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 34 203


Здравейте Енгинки. И днес, както всеки ден, сме в опция новини. Успешен ден на всички.

# 53
  • Мнения: 23 337


Добро утро момичета  Two Hearts

Хубав и успешен ден! Всички май сме в тази опция "очакване на новини" - само няколко месеца отсъствие на Енгин от екран и вече ни липсва - хем, чооок...
Но така е със всички фенове - то въпроси с коя нова партньорка искаме да играе, то колажи с тях, то предположения... въобще всички са нетърпеливи.

Снощи ми попадна ето това в ТТ - една от пожелателните партньорки. Помните, че Енгин беше ходил на галата на нейн филм и беше казал - приятели-колеги.

Аз съм гледала филм с нейно участие... хареса ми. Всъщност някои от филмите които се предлагат на съседската аудитория са абсолютно различни от предлаганите сериали. Може би защото зрителите  "попадат" в една по-различна група.

Каквото и да снима Енгин - все ще ми е интересно.  Но... ето и инфото. Искат ги или във филм, или в дизи... може и в двете.  Това разбрах.




Предлагам по кафе и на работа...
Скрит текст:

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 34 203


https://twitter.com/magazinturkey0/status/676275783497814017

Хадииии. Нова снимка. Енгин, Толга Сариташ, Йозлем Дурак. Снимката е от снощи - 13.12.2015 г.

# 55
  • Мнения: 23 337


https://twitter.com/magazinturkey0/status/676275783497814017

Хадииии. Нова снимка. Енгин, Толга Сариташ, Йозлем Дурак. Снимката е от снощи - 13.12.2015 г.

Мариянка  Two Hearts  Толга също беше под  мениджърството на г-жа Дурак, нали? Май прилича на работна среща... дали пък не обмислят нещо или просто са се събрали на лаф и приказка.

Оффф, търпение, търпение...

Разсейвам се с колажи...  newsm53 Ама файда - йок...


# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 34 203


Марта, да. Пише още, че снощи са имали среща група приятели. Били заедно в "Sess Bar" няколко часа, разговори, смях. На излизане задали въпрос на Енгин дали е гледал новият филм с Туба, той отговорил: Ще направя това при първа възможност.
Скрит текст:
ليلة اجتماع الممثلين ! #EnginAkyurek #TolgaSaritas
التقط في ليلة سابقة بطل مسلسل بنات الشمس الممثل تولغا ساريتاش مع الممثل انجين اكيورك في منطقة نيشان تاش مع مجموعة من الاصدقاء ..المجموعة كان لهم حديث مع بعض مليئ بالضحك لساعات وبعد ذلك اكمل انجين وتولغا ليلتهم في Sess Bar وعندما سال انجين اكيورك حول هل تابع فلم توبا بيوسكتون الجديد قال " ساشاهده في أقرب فرصة "
ترجمة صفحة Magazin Turkey الرجاء عدم النقل الابعد ذكر المصدر.

# 57
  • Мнения: 20 905
Здравейте,



Ейй, малко радост....

Лек и приятен ден.

# 58
  • Мнения: 23 337


Марта, да. Пише още, че снощи са имали среща група приятели. Били заедно в "Sess Bar" няколко часа, разговори, смях. На излизане задали въпрос на Енгин дали е гледал новият филм с Туба, той отговорил: Ще направя това при първа възможност.
Скрит текст:
ليلة اجتماع الممثلين ! #EnginAkyurek #TolgaSaritas
التقط في ليلة سابقة بطل مسلسل بنات الشمس الممثل تولغا ساريتاش مع الممثل انجين اكيورك في منطقة نيشان تاش مع مجموعة من الاصدقاء ..المجموعة كان لهم حديث مع بعض مليئ بالضحك لساعات وبعد ذلك اكمل انجين وتولغا ليلتهم في Sess Bar وعندما سال انجين اكيورك حول هل تابع فلم توبا بيوسكتون الجديد قال " ساشاهده في أقرب فرصة "
ترجمة صفحة Magazin Turkey الرجاء عدم النقل الابعد ذكر المصدر.

Казвам едно благодаря за инфото на  Мариянка  Two Hearts
И аз джиткам насам-натам из Нетното пространство - ама нищо не откривам...  ooooh!
Е, само - повторения на принципа "copy and paste"  Grinning 

Хармония  Two Hearts


# 59
  • Мнения: 20 905

Оставаме с колажите и някоя нова снимка засега.

Общи условия

Активация на акаунт