Време е за ИКЕА! - Тема 22

  • 104 142
  • 786
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 459
Ами аз като за начало исках да поръчам това, иначе и ние сме се спрели на Стува мебели за детската, но честно да ви кажа малко ми е рисковано това поръчване без да съм ги видяла, пипнала. Не става въпрос за дрехи все пак, та да не ми дреме особено!

А пък като цяло не са особено евтини нещата им, поне според мен де.

Сега прочетох политиката им за връщане, не приемали сглобени, с нарушена опаковка и пр. И какво излиза - ако искам да връщам трябва да го разглобя наново, то хубаво, ама няма как опаковката да не е нарушена.

Малко ми е странна политиката им да ви кажа честно  Crossing Arms

Ще чакам някои да сподели отзиви дали си струват Simple Smile)) и тогава може би ще поръчам  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 68 933
Ти си знаеш най-добре...ами аз Стувата ги поръчах без да съм ги виждала на живо, харесаха ми, като пристигнаха също. Определено не съм разочарована - точно това са, което е и показано. И една камара работа още съм поръчвала, пак без да ги видя на живо...Но хора разни...
Дано някой се включи с непосредствени впечетления от тази масичка и столче...

Лично аз диван не бих поръчала, без да съм седнала на него - но тези масичка и столче няма с какво да те изненадат Rolling Eyes

# 47
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Нямам впечатления от тази маса и столчето,но поръчах цялостно обзавеждане за стаята на дъщеря ми само по снимки.Доволна съм от всичко поръчано,взехме си нещата от магазина във Варна .Всичко е пакетирано и разглобено в кашони,дори матрака беше навит на руло и успяхме да натоварим всичко в колата.

# 48
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 108
Имаме столчето, вече толкова години го подмятаме и няма и драскотина, даже понякога го използвам за стълба като искам да взема нещо нависоко. Дървено, супер лесно се сглобява. Масичката също е много здрава, гледам в Икеа шоурума какво правят децата на нея. Ние имахме вече лак масичка и затова не купихме тази.
За връщането не знам, не съм в България, но при нас всичко може да се върне, сглобено, с кашони, без кашони. А ако липсва или сте счупили някое болтче или малка част си имат заредени в магазина и дават веднага безплатно.

# 49
  • plovdiv
  • Мнения: 522
Значи ,ако искам да поръчам една лампа през сайта,ще ми я изпратят с Еконт-правилно ли съм разбрала?А до адрес или до най-близкия офис?

# 50
  • Мнения: 68 933
Значи ,ако искам да поръчам една лампа през сайта,ще ми я изпратят с Еконт-правилно ли съм разбрала?А до адрес или до най-близкия офис?

До адрес. Сутринта от еконт ще ти пратят смс, в който има телефон на куриера-може да се разберете дали да не го остави в офис ..

# 51
  • Мнения: 1 893
Още при поръчката се отбелязва дали доставката да е до офис или до адрес.
Аз например поръчвам винаги до офис.

# 52
  • Мнения: 68 933
Още при поръчката се отбелязва дали доставката да е до офис или до адрес.
Аз например поръчвам винаги до офис.

Това важи само когато поръчката е чрез куриер на Еконт.
Мебелите за детската ги доставиха с камион на ИКЕА, съответно няма офис в града, само до адрес...

# 53
  • Мнения: 1 893
Да, Еконт имах предвид- нали за тях казваш да се разбере с куриера, къде да остави пакета. Това може да се направи още при покупката и де не се налага да звъни на никого.

# 54
  • Мнения: 68 933
Може, не споря Hug
Зачудих се , дали когато поръчвах мебелите, в заявката излезе офис, при положение, че не е чрез еконт доставката....но не помня.. Няма значение..

# 55
  • Мнения: 1 893
Когато стоките са обемни, се доставят с техен камион и няма опции за доставка, има само "до дома".

# 56
  • Мнения: 337
Само да вметна, че според мен тези масичка и столче са за дете до около 3-3 и половина години.
Аз също си бях наумила да купя на дъщеря ми такива за новата и детска стая, но като отидохме в магазина се оказа, че са доста малки за нея. Сядайки на стола нямаше как колената да влязат под плота на масата. Дано сте схванали обяснението ми. Малката беше почти на 4 тогава. Та така. Съобразете си височината на седалката и височината на масичката с ръста на детето.  Peace

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Моят син е почти на 6г. и си ползват с брат си масичката и столчетата.

# 58
  • Мнения: 3 459
Моята е почти на 5, поръчах ги вече  Peace
Висока е около 104-105 см Simple Smile

# 59
  • Мнения: 3 331
Някоя от вас поръчвала ли е онлайн и съответно връщала ли е нещо от Икея? Върнах им едно бебешко одеяло, а те все още не са ми върнали парите - последния ден по закон ли чакат?

Общи условия

Активация на акаунт