Адаптирано мляко Ganchev мнение?

  • 25 806
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
....

Последна редакция: пт, 10 фев 2017, 18:47 от Ganchev EOOD

# 16
  • София
  • Мнения: 30 142
Качете някъде в нет-а таблицата и ще сравняваме, макар че не е от такова голямо значение, защотото предполагам всяка майка чете състава, преди да купи.
Не казвам, че не отговарят на изискванията на СЗО. Казвам, че не бих предложила на моето дете. Личен избор. Както и решението да не предлагам (на по-късен етап) каши, които съдържат захар (тук не визирам марката Ганчев).

п.с. Хммм, чак сега виждам, че постовете на потребителката, която прави сравнителните таблици на млеката са изтрити. Странно защо? Thinking Информацията беше доста полезна.

# 17
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Малко оф ..., но ... "вади очите" ... Г-н Ganchev EOOD, много моля, когато пишете в публичен форум поне се старайте да не допускате правописни, и най-вече, пунктуационни грешки.
Вярно, че сме във форум, но все пак:

Скрит текст:
Здравейте,
Медицински представител съм на фирма " Ganchev" EOOD. По повод на коментарите за  млеката под марката "Ganchev" с прОбиотик ( B. Lactis ) се произвежда и пакетира в най-големия френски завод на територията на ЕС и покрива всички изисквания на СЗО ( Световна Здравна Организация). Невъзможно е да няма таблица за хранене (тук НЕ трябва да има интервал), средни хранителни стойности  и съдържание. Всички млека, който са ежедневната  формула, както и млеката по лекарско предписание са клинично тествани и се използват в болници ( Неонатологични и Педиатрични отделения) (тук трябва да има интервал)на територията на цялата страна.
За да бъдем точни, нашите продукти под нашата марка се произвеждат в цял свят, като се стремим  да вземем най-  доброто от всяка една точка на света на достъпна цена.
Млека "Ganchev" всички формули се произвеждат във Франция.
Инстантни каши  "Ganchev" се произвеждат в Белгия    
Инстантен чай  "Ganchev " се произвежда в Швейцария.
Бебешка Вода "Ganchev " без преваряване до 48 час. се произвежда в България
Сокове и Пюрета "Ganchev " България. - се произвеждат в наш завод в гр. Асеновград.
Крем против подсичане "Ganchev " се произвежда в България
Бебшки клечки за уши "Ganchev - се произвеждат вКитай
Пелени "Ganchev“ – се произвеждат вТурция.
Мокри кърпи се произвеждат в "Ganchev“

(Всички изречения, за това къде се произвеждат цитираните стоки са без глагол ... потресаващо как го постигате като изказ?)

Не мисля, че която и да е българската марка, където и да е произведена трябва да се съмняваме постоянно в нея и за всичко. - Tова и като изказ не е ОК ...
Благодаря.




С червеното са само някои грешки ...

Вторият пост на г-н Ganchev EOOD дори не си направих труда да го чета, защото ме обижда като българка говореща и пишеща на български език, да чета текст с толкова допуснати грешки. А е недопустимо "медицински представител" да е толкова отчайващо ... неграмотен. Далеч съм от мисълта, че аз не допускам грешки, когато пиша. Допускам Simple Smile Но се надявам да не са толкова ... потресаващи Simple Smile

Иначе и трите ми щерки са ползвали пюретата на "Ганчев" ЕООД Simple Smile Дано поне технолозите им да си знаят добре работата Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 988
Само да отбележа, че има АМ Ганчев с пробиотици и друг вид, който е с пребиотици. Аз съм ползвала Лактана, Хип Комбиотик и Ганчев(след годинката). Личното ми мнение е, че най-добро от трите е Хип. Лактана вече никога не биха дала и съжалявам, че 2 месеца си мъчих детето с нея. На Ганчев минах, защото не ми се даваха вече по 30лв за мляко при положение, че можеше да пие и кисело или прясно.

# 19
  • София
  • Мнения: 30 142
Само да отбележа, че има АМ Ганчев с пробиотици и друг вид, който е с пребиотици. Аз съм ползвала Лактана, Хип Комбиотик и Ганчев(след годинката). Личното ми мнение е, че най-добро от трите е Хип. Лактана вече никога не биха дала и съжалявам, че 2 месеца си мъчих детето с нея. На Ганчев минах, защото не ми се даваха вече по 30лв за мляко при положение, че можеше да пие и кисело или прясно.
Можеш ли да споделиш в спойлер за Лактаната? Гоямият ми син дълго време пиеше Лактана и нямахме никакви проблеми. Малкият в началото го дохранвах и не хареса Лактана (за мое съжаление). Като спра да го кърмя, пак смятам да пробвам.

Сподели и за Ганчев, за да е в унисон с темата. Консистенция, вкус, запише ли се детето?

# 20
  • Мнения: 2 988
Проблемът с Лактана беше, че не го засищаше и на всеки час и половина ревеше от глад. Колкото и да увеличавах дозата беше все тая, коликите бяха зверски, кърмата, когато имах достатъчно, го засищаше за по-дълго. Смених млякото и нещата се оправиха. Не само аз, но и още няколко майки имахме същия проблем с това мляко, но тук във форума освен суперлативи друго не съм чела. На някои бебчета просто не им се отразява добре. Хубаво е майките да го имат предвид като информация преди да изберат, защото смяната на мляко, дори и да е наложителна не е лесна работа и пак иска период на адаптация на стомахчето.

ПП: Пиша през телефона и не мога да го пусна като скрит текст. Извинявам се.

# 21
  • София
  • Мнения: 30 142
Няма проблем. Мерси! Peace

Наистина си е до дете. Аз затова казвам, че е хубаво да се намери подходящото мляко за конкретното дете.

Що се отнася до АМ "Ганчев". Хубаво е, че даде информация за видовете (с прОбиотик и прЕбиотик). Така майките, които искат да опитат, ще са наясно.

# 22
  • Мнения: 2 988
За АМ Ганчев мога да кажа, че е гъсто и засищащо. Не запича, дори напротив- разхлабва. Щях да сменям с обикновено мляко Ганчев без всякакви "био"-тици, но реших, че на година и половина е голям, за да пие мляко от шише и минахме на кисело мляко вечер, което ядеше с лъжичка.

# 23
  • Мнения: 22
Здравейте,

Така се случи, че скоро не бях влизала във форума, но от това, което виждам от коментарите ви, ми става ясно, че е имало реакция от страна на "Ганчев". Съжалявам, че не съм запозната с нея, но искам само да им кажа, че като потребител имам право да бъда информирана. Иначе е прекрасно да имаме наши, български стоки за децата ни, но нека те да бъдат и неотстъпващи по качество на тези, в случая АМ, които се предлагат от утвърдени на пазара марки. На мен например не ми е достатъчно само да ми се каже, че млякото е произведено във Франция! А оттук насетне?!?

P.S. Желанието ми беше просто да получа повече и надявах се адекватна информация.
Благодаря на мамите, които се включиха в темата!





# 24
  • София
  • Мнения: 30 142
ilarionova,
твоите коментари ли бяха изтрити? Ти ли беше правила сравнение в табличен вид?

# 25
  • Мнения: 22
ilarionova,
твоите коментари ли бяха изтрити? Ти ли беше правила сравнение в табличен вид?

missence, да - аз бях. Просто сравних информацията от качините снимки от страна на една от участничките в дискусията с табличната информация към др. АМ, за да добия представа.

После, каква е била реакцията на "Ганчев" не знам. Коментарите ми са изтрити, но това не е проблем. За мен по-жалкото е, че проявяваме интерес, а липсва адекватна и на ниво информация от тези, чийто продукт ни интересува...

# 26
  • София
  • Мнения: 30 142
ilarionova,
твоите коментари ли бяха изтрити? Ти ли беше правила сравнение в табличен вид?

missence, да - аз бях. Просто сравних информацията от качините снимки от страна на една от участничките в дискусията с табличната информация към др. АМ, за да добия представа.

После, каква е била реакцията на "Ганчев" не знам. Коментарите ми са изтрити, но това не е проблем. За мен по-жалкото е, че проявяваме интерес, а липсва адекватна и на ниво информация от тези, чийто продукт ни интересува...
Информацията ти беше много, много полезна. Аз лично попитах админите, защо са изтрити коментарите ти. Не бях сигурна за ника ти само.

Ако са изтрити в следствие на реакция от "Ганчев", съвсем не бих си купила техен продукт, ако ще и злато да има вътре. Подобна агресивна търговска стратегия не ми е по вкуса. Ако ще и на Луната да пакетират АМ, манталитетът си остава.

Скрит текст:
Помислих, че ти сама си ги изтрила. Blush

# 27
  • Мнения: 22
ilarionova,
твоите коментари ли бяха изтрити? Ти ли беше правила сравнение в табличен вид?

missence, да - аз бях. Просто сравних информацията от качините снимки от страна на една от участничките в дискусията с табличната информация към др. АМ, за да добия представа.

После, каква е била реакцията на "Ганчев" не знам. Коментарите ми са изтрити, но това не е проблем. За мен по-жалкото е, че проявяваме интерес, а липсва адекватна и на ниво информация от тези, чийто продукт ни интересува...
Информацията ти беше много, много полезна. Аз лично попитах админите, защо са изтрити коментарите ти. Не бях сигурна за ника ти само.

Ако са изтрити в следствие на реакция от "Ганчев", съвсем не бих си купила техен продукт, ако ще и злато да има вътре. Подобна агресивна търговска стратегия не ми е по вкуса. Ако ще и на Луната да пакетират АМ, манталитетът си остава.

Скрит текст:
Помислих, че ти сама си ги изтрила. Blush


Ами ... какво да кажа!... Направо "ме спечелиха"...






# 28
  • Мнения: 3
Здравейте,
от наша страна, не е имало каквато и да е била реакция. Нашите постове са изтрити от нас,
по молба на администраторите. Що се касае за други постове ние не взимаме отношение.

# 29
  • Мнения: 22
Здравейте,
от наша страна, не е имало каквато и да е била реакция. Нашите постове са изтрити от нас,
по молба на администраторите. Що се касае за други постове ние не взимаме отношение.

Здравейте, "Ганчев" ЕООД!
За съжаление не съм запозната с постовете, които сте публикували, а в последствие са били и изтрити, както казвате по Ваше настояване. Останах с впечатлението, че са били понякакъв начин агресивни.
Е, тогава - мога ли да апелирам отново, и конкретно към Вас, за повече информация относно АМ.
Държа да отбележа, че нямам никакви користни намерения. Напротив!

Общи условия

Активация на акаунт