Опасни Улици /Arka Sokaklar/ и актьорите - бивши и настоящи ~ Тема 43

  • 85 054
  • 514
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 75
От страниците на сериала във Фейсбук знам, че последния и следващия епизод ще са много критични-яко прострелват Хюсню и е на ръба. Естествено, че ще оживее според мен.

Очаквам с интерес да подновят 9-ти сезон по БТВ, но си мисля че ще мине поне още месец ако не и повече до края на Мама готви... и евентуално тогава ако не пуснат друга глупост, но едва ли, защото всички реалитита, предавания и сериали излизат в летен отпуск...

Възможно е някой друг сериал да пуснат,преди да пуснат О.У

# 76
  • плевен
  • Мнения: 1 176
Здравейте,нашето сериалче се завръша на 30 май от 18.00 часа Hug

# 77
  • Мнения: 4 642
Здравейте,нашето сериалче се завръша на 30 май от 18.00 часа Hug


  Зарадвах се като видях съобщението за темата в пощенската ми кутия!
 
  Но съдържанието/съобщението още повече!

  Браво!  smile3508

# 78
  • Мнения: 2 177
Радвам се, че ще пуснат сериала.

# 79
  • Мнения: 4 642


   Къде изчезна Рокси?!

# 80
  • Мнения: 2 177


   Къде изчезна Рокси?!
Не знам. Явно се е отказала да пише в темата, защото няма почти никаква активност тук.

# 81
  • Мнения: 4 642


    Жалко, защото дълго време тя единствена пишеше и поддържаше темата. При това сравнително активно. Макар, че беше против правилата - пишеше, милата, пост след пост. Снимки, възхита от Берк. Тя много го харесва.

   Дано пак се появи. поне да ни каже "здравей"!

# 82
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Здравейте!

И аз се радвам за сериала! Дочакахме ... Само не разбрах защо в анонса казват "пети сезон", може би по нашата номерация  newsm78

Дотогава малко инфо за любимката на Роси:



един фоторепортаж за Чааля Çağla Kubat: Eşim konumu nedeniyle bana mesafeli davranıyor


повече снимки в линка ...

# 83
  • Мнения: 11 766
   Къде изчезна Рокси?!
Не знам. Явно се е отказала да пише в темата, защото няма почти никаква активност тук.
    Жалко, защото дълго време тя единствена пишеше и поддържаше темата. При това сравнително активно. Макар, че беше против правилата - пишеше, милата, пост след пост. Снимки, възхита от Берк. Тя много го харесва.

   Дано пак се появи. поне да ни каже "здравей"!

Здравейте!  Hug Криси, Боби - благодаря ви за хубавите думи, радвам се че сте се сетили за мен ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Наистина нямам много време за темата, а и тук не е много активно - но иначе гледам сериала ....  newsm10 Много се радвам, че отново пуснаха Опасни улици - продължението на 9-ти сезон е ...  smile3501 Макар, че ако ми бяха пуснали и 5-ти нямаше да откажа - напротив - тъкмо пак щях да си гледам Берк и Чаала ...  smile3521 Kissing Heart Two Hearts Но сезона е 9-ти и също е интересен и го гледам ...  smile3503 Продължавам да обожавам Берк - той е номер 1! Имам и тема за него и сериала му, та и там така често се случва с постовете, затова се ограничавам, но следя всичко с него ...  txtloves txtloves txtloves

По отношение на епизодите в Турция - само да кажа, че след като простреляха Хюсню и той беше с опасност за живота - се върна Явуз, който успя да го спаси и за щастие Хюсню се оправи ... newsm44 newsm44 newsm44

До колкото разбрах ще снимат и 11 сезон - а другата новина е, че се намери и мъж за Айлин!!!  Hug Актьора, който дойде след като Уур/ Мурат напусна сериала сега ходи с Айлин. Ето една тяхна снимка ...  smile3525 Радвам се за Айлин - след 10 сезона най-накрая и тя да си намери някой ...
smile3501

# 84
  • Мнения: 11 766
Здравейте! И аз се радвам за сериала! Дочакахме ... Само не разбрах защо в анонса казват "пети сезон", може би по нашата номерация  newsm78

Дотогава малко инфо за любимката на Роси:


един фоторепортаж за Чааля Çağla Kubat: Eşim konumu nedeniyle bana mesafeli davranıyor

Здравей Тара!  Hug Благодаря ти за репортажа и снимките на Чаала ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Тя е страхотна - много си я харесвам и й се радвам!!!  txtloves txtloves txtloves Снимката с Джими, малката Селин и кученцето Мая е много сладка ... family Heart Eyes Flushed

# 85
  • Мнения: 11 766
Ето няколко снимки зад кадър от 10 сезон на Опасни улици - за начало прекрасното семейство Чобан!!! Страхотни са ... smile3525 Kissing Heart Two Hearts newsm76 Two Hearts Flushed family









Семейството на Татко Ръза, Али, Пънар и Айля ... newsm76 newsm76 newsm76



Месут с новата комисарка, с която явно са двойка вече ...  newsm10







Екипа на 10 сезон!!!  smile3503





И вечните приятели Хюсню и Месут8 Йозгюр и Шефкет ...  newsm08 Kissing Heart Two Hearts

# 86
  • Мнения: 4 642

   Добре си се завърнала, Рокси!

   Много харесвам това сериалче - непретенциозно, но реалистично. Защото останалите сериали са наблъскани с невероятни сюжети и надути случки и агресия и едва издържат и два сезона.  Докато този сериал е вече 10 сезона, а и повече няма да ми омръзне. А и тук актьорите са като едно семейство вече. Децата на Чобан така пораснаха, че и внуци вече ще се появят!  Laughing

   Знае ли се нещо за Чаала? Снима ли или се занимава само със своя спорт? Много хубава жена със свежа, чиста хубост!
   Ако може Рокси да сложи още някоя и друга снимка.

   Вчерашната серия не можах да я гледам. Може ли да я постнете тук?

# 87
  • Мнения: 11 766

   Добре си се завърнала, Рокси!

   Много харесвам това сериалче - непретенциозно, но реалистично. Защото останалите сериали са наблъскани с невероятни сюжети и надути случки и агресия и едва издържат и два сезона.  Докато този сериал е вече 10 сезона, а и повече няма да ми омръзне. А и тук актьорите са като едно семейство вече. Децата на Чобан така пораснаха, че и внуци вече ще се появят!  Laughing

   Знае ли се нещо за Чаала? Снима ли или се занимава само със своя спорт? Много хубава жена със свежа, чиста хубост!
   Ако може Рокси да сложи още някоя и друга снимка.

   Вчерашната серия не можах да я гледам. Може ли да я постнете тук?

Здравей Криси ...  Hug Наминавам набързо, за до отговоря на въпросите ти ...  smile3525 Чаала продължава да се занимава със своя спорт - уиндсърфа. Наскоро беше в Япония, също и в Сащ!!! Сега отново е в Турция в своята академия ...  newsm10 Временно не се състезаваше след раждането, но вече отново започна ...  newsm44 newsm44 newsm44 Наистина Чаала е очарователна и много красива жена с прекрасно сърце ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Двамата с Берк продължават да поддържат контакт - от време на време си пишат, а когато имат възможност си ходят на гости. Добри приятели са ...  family Flushed Heart Eyes

Нямам линк за новия епизод ... 
ooooh!

Ето едни невероятни нови снимки на Чаала ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts













# 88
  • Мнения: 11 766
Още нови невероятни снимки на Чаала със съпруга й и прекрасната й дъщеричка - много са сладки ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts newsm76 Two Hearts grinning039 family



























# 89
  • Мнения: 11 766
Още нови невероятни снимки на Берк от тези дни - уникален сладур е ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Първата е едно супер ново негово селфи от снощи - не мога да му се нагледам ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss На втората снимка Берк е с родителите си, а на третата с годеницата си Мерве и техен приятел ...  family Flushed Heart Eyes ppp Hands Clap Всички са страхотни ...  newsm51 Kissing Heart Two Hearts loveuuu Two Hearts txtloves 1dating

Хубав ден на всички ... Hug Hug Hug





Общи условия

Активация на акаунт