"Завръщане"/Sıla/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 39

  • 40 900
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 643
Мен да питате , тази снимка е стара. Колкото и да са чистили, снегът не може да се изпари така изведнъж всичкия  newsm78 newsm78 newsm78

Тази литовска ГОДЗИЛА  дразни, не може да се примири с факта , че е отсвирена  #2gunfire #2gunfire #2gunfire bash bash bash bash box box

# 676
  • Мнения: 435
Така ще бъде момичета,докато не се появи с някоя девойка на снимка,весел и щастлив...и тя ще миряса!
А така....снимаме се с кучето...и тя си мисли,че той не я е преживял...и се започват едни филми! #2gunfire
А може пък,мислите и да са истината....и това и дава надежди! Thinking

# 677
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Скарлет сериозно си се вкарала в размисли и страсти под марулата на Алакурт и сие  Mr. Green

# 678
  • Мнения: 435
Коте,аз съм така на етапи,мълча с дни...и после нещо ме провокира....и като започна...то филми,сценарии,сцени,мизансцени и т.н.
Аз съм си сценаристът,режисьора,продуцента,всичко! Joy
Не съм и сънувала,че толкова ще ме интересува нечии живот...но ей на-факт е! hahaha

# 679
  • Мнения: 2 643
Ако правилно съм разбрала , гласува се за най - добър турски сериал.

http://voteformost.com/best-turkish-tv-series-ever-poll/?fv-page=1


Да се допълня, тук се гласува за двойка.

http://voteformost.com/best-turkish-couples-ever/

Последна редакция: вт, 19 яну 2016, 14:44 от Silistra_SS

# 680
  • Мнения: 2 532
Леле мале - удрям се по челото!
Тази девойка литовка,  няма спирачки! Упорита е, като муле!
Забила е копита/пети, и не отстъпва!
И все пак, мисля или, по скоро ми се ще, че не са заедно!
То бива криене! Но не са се затворили в бункер, от който не излизат! Все някъде, някой, щеше да ги види и снима!
Ох развълнувах се!
Отивам да правя Портокало Пита, гръцки десерт, много наподобяващ, на нашата млечна баница!  Hug
Хубав ден Прекрасници Чаровници

# 681
  • Мнения: 21 201
Марги,ама на тази снимка няма и загадка за сняг....то чистят,чистят,но чак пък толкова. Mr. Green
Сега пък си мисля,че ако бяха заедно....тя тази снимка,щеше да я качи още снощи,когато излезе неговата.
Упорита и нагла....каките как не са я оскубали още не знам!Аз не бих се стърпяла! Twisted Evil
Аз виждам сняг по тротоарите.
Ха привет Ви. Simple Smile
Не, че вярвам в анкети, но в случая гласувах, само че не за Завръщане и двойката Съла-Боран, други са ми на сърцето, и то завинаги, както и сериалът с тяхно участие.
Коте,
Скрит текст:
жива и здрава да ти е мамчето, и да е до теб до дълбоооки старини.

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Коте, да ти е жива и здрава мама! Господ здраве да й дава, а вие, които сте около нея да я обичате и да си я пазите!!!
 
Сега за обстановката на снимката: погледнете тротоарите - по тях има сняг, но малко. Двете "шапки" са седнали на задната седалка и са по ръст почти еднакви, което ръстово не може да е така при кифла и Мехмет!!!! Той, според вас, полегнал ли е? Не е! Това са или двете сестри, които се возят за някъде, за оня свят #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out, или КаротУ с дъщеря си! Колко му е да си купи една такава шапка, още повече, че тя сто на сто знае той кога и от къде е купил тази шапка, а може и тя да му я е купила?! Не са заедно!!!! Тя просто драпа и го дразни, за да го предизвика и да "пали огъня"  в него! Вижте снимката във фейса й с ръката пред лицето й и забележете отстрани, в дясно, какво емотиконче е лепнала! Абе идиотка от всякъде!!! Ще я удуша, заедно с брекетите и шапката с лампичките!!!! Sick Sick Sick Sick #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Вижте какво е "писал" Алакурт в Туитър на 17,01 : Erkek, güzel bulduğu her kadına aşık olur. "Adam", yalnızca bir kadına. = Мъжкарят се влюбва във всяка красива жена, за мъжът има само една жена!"

Последна редакция: вт, 19 яну 2016, 15:24 от Hortensia1

# 683
  • Мнения: 435
Ей,вярно има сняг,сега отворих компа,че викам аз ли недовиждам нещо. newsm78
Хорти,шапките са отпред на таблото,не отзад.И с кои лампички ще я душиш мила?(много се смях да знаеш)
Ама определено жената си го търси.... Joy
Уж беше,наслаждавай се на живота и бля-бля,ама само на думи....много е отчаяна тази!

# 684
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Коте, жива и здрава да ти е майчицата и дълго да е до теб!  bouquet

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Ей,вярно има сняг,сега отворих компа,че викам аз ли недовиждам нещо. newsm78
Хорти,шапките са отпред на таблото,не отзад.И с кои лампички ще я душиш мила?(много се смях да знаеш)
Ама определено жената си го търси.... Joy
Уж беше,наслаждавай се на живота и бля-бля,ама само на думи....много е отчаяна тази!
Скарлет, май си права, но защо аз виждам ушички отстрани, или вече полудявам от тоя ИЗРОД КаротУ?! Шапката с лампички е в компанията на другите грозобаи - сестра й и затя в някакъм магазин, където двете са с брекетите си и тримата са  с едни щапки-цилиндри с лампички. Сега ще я потърся да видиш какви изроди са!

# 686
  • Мнения: 1 238
Здравейте, момичета Hug WOLF FAN е качила една много сладка фотка Heart Eyes



Коте, жива и здрава да е майка ти bouquet

А, за шапчиците си мисля, че МАА и Каролина са заедно(не ме убивайте). Снимката може би не е от вчера, но нали помните преди да афишират връзката си как се появяваха снимки с разни ръчички, крачета и багажници на коли, волани и ......Все едно си водеха разговор със снимки във Фейс профилите Thinking Дано не съм права newsm78

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Здравейте, момичета Hug WOLF FAN е качила една много сладка фотка Heart Eyes



Коте, жива и здрава да е майка ти bouquet

А, за шапчиците си мисля, че МАА и Каролина са заедно(не ме убивайте). Снимката може би не е от вчера, но нали помните преди да афишират връзката си как се появяваха снимки с разни ръчички, крачета и багажници на коли, волани и ......Все едно си водеха разговор със снимки във Фейс профилите Thinking Дано не съм права newsm78
Чучи, сядай веднага, за да не си права! Престани! Не говори, само гледай и прилагай снимки! Crazy Crazy Crazy Crazy #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 688
  • Мнения: 21 201
Цвети и според мен са си заедно, но Хорти така се е възпламенила в дис момент, Laughing че и аз, ще взема да седна, Joy не за друго, просто превантивна мярка. Mr. Green

# 689
  • Мнения: 234

   Хорти съжалявам , но и аз мисля като Надето и Цвети.
  За мен ето тази снимчица не е селфи и е много професионално
  направена.

 

   Те се забавляват , а ние що нерви хабим тук.
   

Общи условия

Активация на акаунт