"Завръщане"/Sıla/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 39

  • 40 903
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Марги, Скарлет, вие знаете колко много го обичам, но не искам да изглеждам чак пък толкова глупава в собствените си очи! Ако той си играе така с нас, просто забрави да си помисля дори повече за него - пръдльо такъв! Ние да не сме от неговия антураж на разни посредственици?! Ние сме жени от класа и няма да се дадем на разни простакеси и подгласниците им да ни разиграват! Аз като ви писах преди много време, че никой не прави като него, вие кряк, кряк, кряк - не било етично да оголва интимния си живот! Защо, бе джанъм, да не надничам под юргана му?! Той евнух ли е, педераст ли е, какво е?! Те и педерастите паради правят и никой копче не може да им каже! Нашият е може би девствен и се пази да не  му вземем честта?!  Неее, не може един истински мъж да се държи по този начин, още повече когато си обществена личност, в което вече се съмнявам! Май никой не му обръща вече внимание, освен хората от Мардин, рускините и ние! #Cussing out #Cussing out #Cussing out Sick Sick Sick Sick  Crazy Crazy Crazy

# 706
  • София
  • Мнения: 3 489
                         Хорти, мила спри да се косиш. Мили момичета защо така скочихте срещу Мехмет? Какво толкова той е направил? Всичките тези тъпи изяви са на Кароту. Мехмет ни пуска снимки с кучета и фенове, а да бъде с Кароту явно се срамува или въобще не е с нея. Аз вярвам, че някой прекрасен ден ще има снимка и с някоя нова  любима.
                     

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
                         Хорти, мила спри да се косиш. Мили момичета защо така скочихте срещу Мехмет? Какво толкова той е направил? Всичките тези тъпи изяви са на Кароту. Мехмет ни пуска снимки с кучета и фенове, а да бъде с Кароту явно се срамува или въобще не е с нея. Аз вярвам, че някой прекрасен ден ще има снимка и с някоя нова  любима.
                     

Дай, Боже! Само дано не е пак от онези бивши руски републики, че който се е захванал със жена от там, бял ден не е видял! Накрая пък, като не си събере сивото вещество и не се вземе в ръце , ще се ожени за тая джофла и ще се зарие в тинята да грухти до нея, ако вече не го е направил пак тайно, в негов стил! Какво да ти кажа, Нина, ние май го идеализираме повече, отколкото трябва и после се сърдим на него, а той си е просто такъв! Човек само и единствено с талант и нищо повече, но само това не е достатъчно!!!! Така се оказва и като е така - много му здраве от мен! Глезлю! Фуклю! Ще ми показва, че спи с жени като ги води по хотелите, та всички да го видят и после "ама вие за какъв ме мислите, приятели?" Скача, бие се , прави скандали и все другите са му виновни, а накрая никой не го иска и не го ангажира с нови роли! Така ще си увисне във въздуха, защото е въздухар, а ние чакаме и се надяваме! На какво се надяваме, какво чакаме? Шапки, крака, зъби, пръсчета, пръстенчета, устенца....Простотии! Sick Sick Sick Sick

# 708
  • Мнения: 14
Güvendiklerim İki Yüzlü Olunca , Yalnızlığın Alnından Öpesim Geliyor
Ето това е написал в един профил....ако е негов.преди един час ....

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Güvendiklerim İki Yüzlü Olunca , Yalnızlığın Alnından Öpesim Geliyor
Ето това е написал в един профил....ако е негов.преди един час ....

Да, видях го и това значи следното: Güvendiklerim İki Yüzlü Olunca , Yalnızlığın Alnından Öpesim Geliyor  =  Доверих се на (две лица) двуличник, грешката идва от главата!

# 710
  • Мнения: 950
Хорти, джанъм, за какво се нервиш, съкровище  - Я кажи, че въобще не разбрах - че и не само ти - Марги, Скарлет, какво стане бе, хора?
 Rolling Eyes Rolling Eyes Ей, много се радвам, че лично той ти го е казал за инстаграма,  hahaha hahahaБиждаш ли се само колко си пробивна?   

Марги, Скарлет, вие знаете колко много го обичам, но не искам да изглеждам чак пък толкова глупава в собствените си очи! Ако той си играе така с нас, просто забрави да си помисля дори повече за него - пръдльо такъв! Ние да не сме от неговия антураж на разни посредственици?! Ние сме жени от класа и няма да се дадем на разни простакеси и подгласниците им да ни разиграват! Аз като ви писах преди много време, че никой не прави като него, вие кряк, кряк, кряк - не било етично да оголва интимния си живот! Защо, бе джанъм, да не надничам под юргана му?! Той евнух ли е, педераст ли е, какво е?! Те и педерастите паради правят и никой копче не може да им каже! Нашият е може би девствен и се пази да не  му вземем честта?!  Неее, не може един истински мъж да се държи по този начин, още повече когато си обществена личност, в което вече се съмнявам! Май никой не му обръща вече внимание, освен хората от Мардин, рускините и ние! #Cussing out #Cussing out #Cussing out Sick Sick Sick Sick  Crazy Crazy Crazy

# 711
  • Мнения: 950


Коте, да е жива и здрава майка ти!

 newsm51

Марги,ама на тази снимка няма и загадка за сняг....то чистят,чистят,но чак пък толкова. Mr. Green
Сега пък си мисля,че ако бяха заедно....тя тази снимка,щеше да я качи още снощи,когато излезе неговата.
Упорита и нагла....каките как не са я оскубали още не знам!Аз не бих се стърпяла! Twisted Evil

Скарлет и аз не бих се стърпяла да я оскубя тази косъм по косъм  smile3515 като кокошка пред заколение  Mr. Green

Офффф покрай тая кифла съвсем забравих за почелпката  doh doh doh

Та да ви почерпя за мойта мама, която днес е рожденничка  Wink
Да ни е жива и здрава  Heart Eyes

Хайде заповядайте
Скрит текст:

# 712
  • Мнения: 12 008
Здравейте!

Снимката постната от Хорти на КаротУ, еми много е грозна там, една мазна и нечистоплътна....дали пък затова все крие лицето си и слага отделни анатомични части от себе си....Брр, Алакурт как не го е страх да ляга до нея Sick

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Принкс, става дума за фотката с двете шапки, която оня урод Каролина Лиукс, която вече е Каролин Лиу,
т.е. Мадам Тинтириминтири, днес по обяд постави във фейса си. Аз снощи писах, че очаквам отговор от нея на поредната фотка на Алакурт с кученце спящо на гърдите му, но не очаквах чак такава наглост! Така ме подпали това недоразумение КарУ, че ще я удуша от тук! Ако е поредната й постановка, горе-долу е ясно - тя си е такава - манипулаторка! Но ако Алакурт не е в играта и й позволява това, егати и п-----о, но повечето от нас си мислят, че той пак е с нея (снимката с двете шапки)и ни играят поредната пиеска!!!!  Що за глупост от негова страна?! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 714
  • Мнения: 473
Момичета,ако това ви успокои,мога да ви кажа ,че не само вие,т.е. ние се чувстваме така.Чета коментари на страницата на Wolf Funs където и други споделят същото относно неговите и на Каролин игрички.Ето част от тях:,,Но той вече приключи с актьорската си кариера! Никой от гилдията не го кани никъде - нито на кастинги, нито по чествания и други публични изяви! Той просто е аут! Само ние, наивните му фенове все още се държим за него като удавници за сламка! На всичкото отгоре ни разиграва като ученички! С тази посредствена литовка Каролина, която вече е Каролин, играят такъв елементарен театър, че ме е срам да го коментирам!"

# 715
  • Мнения: 950
Значи е истина - значи са заедно и ни разиграват театър -  ами Защо ще го правят? Ох, Хорти, миличката ми, не се коси!  Включи си телевизора... може да се разсееш

Принкс, става дума за фотката с двете шапки, която оня урод Каролина Лиукс, която вече е Каролин Лиу,
т.е. Мадам Тинтириминтири, днес по обяд постави във фейса си. Аз снощи писах, че очаквам отговор от нея на поредната фотка на Алакурт с кученце спящо на гърдите му, но не очаквах чак такава наглост! Така ме подпали това недоразумение КарУ, че ще я удуша от тук! Ако е поредната й постановка, горе-долу е ясно - тя си е такава - манипулаторка! Но ако Алакурт не е в играта и й позволява това, егати и п-----о, но повечето от нас си мислят, че той пак е с нея (снимката с двете шапки)и ни играят поредната пиеска!!!!  Що за глупост от негова страна?! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 716
  • Мнения: 435
Хорти,ти като си биз-бизе  Mr. Green  с хърватките,те как коментират този водевил?Вълнуват ли се като нас или са го отписали? newsm78

# 717
  • Мнения: 1 238
Хорти, няма да се предаваш, ей Heart Eyes Не се коси! Не е хубаво това, което прави МАА-факт bowuu
Но, кажете ми не ви ли кефи на последната снимка, която е постнала Wolf Fans? Направо пръска Shocked Shocked Този вид чаках и мисля не само аз newsm78

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Хорти,ти като си биз-бизе  Mr. Green  с хърватките,те как коментират този водевил?Вълнуват ли се като нас или са го отписали? newsm78

Общо взето пишат глупости. От 3-4 дни са се прехласнали по снимките му с кучетата и само му се възхищават, как се показал най-после, колко добре изглеждал, кое е кучето - Тони или бонбони, глупости общо вето. Едва в 19.01 излезе снимката с двете шапки с надслов "Лиса и вълк път пътуват"! Сега ще започнат да коментират снимката!

# 719

Общи условия

Активация на акаунт