Подути лимфни възли

  • 1 330
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 256
Здравейте!
От 1 месец  моя мъж има подут ляв лимфен възел, намиращ се малко под ухото. Подутото място го боли. Ходихме на УНГ. Каза, че има хроничен фарингит. Направените кръвни изследвания бяха добри.Изписа му Зинат антибиотик за 10 дни и тонзилотрен. На контролния преглед състоянието му нямаше промяна. Изписа му хомеопатични лекарства. Днес болката започна и в ухото. Незнаем вече какво да правим? Ехографа примерно би ли показал нещо?
Някой имал ли е подобен проблем и ако да, как сте се справили. Ще съм благодарна, ако някой ми даде съвет.

# 1
  • Мнения: 2 450
Сменете лекаря, щом изписва такива простотии като хомеопатия, значи не става.
Инфекция да бориш с чиста водичка е висша проба идиотизъм, истински лекарства му трябват на човека. Вероятно каквито коки там си е завъдил не са се повлияли от антибиотика, да му пуснат микробиология, като мине известно време от антибиотика, за да се определи какъв антибиотик му трябва.

# 2
  • Мнения: 1 256
Сменете лекаря, щом изписва такива простотии като хомеопатия, значи не става.
Инфекция да бориш с чиста водичка е висша проба идиотизъм, истински лекарства му трябват на човека. Вероятно каквито коки там си е завъдил не са се повлияли от антибиотика, да му пуснат микробиология, като мине известно време от антибиотика, за да се определи какъв антибиотик му трябва.

Микробиология, но на какъв материал?

# 3
  • Мнения: 2 450
Сменете лекаря, щом изписва такива простотии като хомеопатия, значи не става.
Инфекция да бориш с чиста водичка е висша проба идиотизъм, истински лекарства му трябват на човека. Вероятно каквито коки там си е завъдил не са се повлияли от антибиотика, да му пуснат микробиология, като мине известно време от антибиотика, за да се определи какъв антибиотик му трябва.

Микробиология, но на какъв материал?

Намазка от гърлен секрет предполагам, някое по-читаво унг да каже.

# 4
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 410
Има ли зъб (кътник, мъдрец) от същата страна с изваден/ умъртвен нерв? До колкото знам, цвета на зъбите без инервация се променят към по-сивкав. Ако има, може и от там да е проблема, или някоя пародонтоза newsm78

Общи условия

Активация на акаунт