Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (6)

  • 41 592
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 191
Усмивка - тихичко честито!  bouquet

# 16
  • Мнения: 5 894
Не съм сладкар Laughing Имах някакви мераци по едно време, но си заминаха. Насочих ги в друга посока и творя разни детски работи. В момента просто си пека коледните меденки и къщички, които правя от няколко години.

# 17
  • София
  • Мнения: 863
Усмивка, браво, страхотна новина, направи началото на деня ми прекрасно! Hug Дано все така стабилно да расте ЧХГ-то и другата седмица да ни се похвалиш с едно силно тупкащо сърчице. А може и две сърчица да са! Heart Eyes
Облаче, Ели, Блингче, Даре, Магнетична, Фокси, Амини, Кашмирче, Перу, Кейт, Ангелче, прекрасни се и безкрайно ви благодаря за подкрепата и хубавата енергия, която ми изпращате.  Hug Нямате представа колко сте важни за мен в този момент! Върнахте ми малката надежда, че това все пак може да е нашето коледно чудо. Все си мисля, че след двете загуби през последната година, Дядо Господ може да се смили над нас и да ни направи подарък. Praynig
Взимам си от прекрасния син и розов прашец на Фоксчето и Sweet Angel и продължавам да се надявам!
Sweet Angel, благодаря ти, че сподели твоята история, трудно ми е да опиша колко кураж ми вдъхна точно в момента, в който най-силно имах нужда. Надявам се, че ако има дори малък шанс моето ембрионче да оцелее, док ще направи всичко възможно това да се случи, както го е направил за теб! Благодаря ти! Hug

# 18
  • Мнения: 1 419
Усмивка, казвам ти с усмивка честито Simple Smile е сега тихо, после по-силно.
Аз с това отлагане на твл. съвсем смених плана. Записах си час при един прехвален по сп.а. док да видим какво ще каже и ще звъня началото на януари да отложа за февруари твл. Почнах с малко повече търпение да подхождам към тоз въпрос, дано ми донесе успех, че нетърпението досега не ми помогна Simple Smile

# 19
  • Мнения: 174
Фран, успех утре Hug , Ели  Hug
Усмивка, тихичко честито  Hug
Късмет на всички и успешен ден  bouquet

# 20
  • Мнения: 44
Здравейте момичета!
Приемате ли нови попълнения?  Embarassed Записвам се и аз в темата като пациентка на д-р Калчев.Надявам се догодина да се случи чудото и да успеем да постигнем мечтата, която преследваме от почти 5 год.  Hug

# 21
  • Мнения: 1 419
Ледено момиче добре дошла и скоро да пишеш тук за да се хвалиш с едно чудесно чхг. Иначе какъв е проблема при вас, от София ли си? Мисля си че доста щяха да се улеснят нещата ако бях от София, ама карай и Пловдив не е свръх далече Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 5 193
Усмивка, тихичко честито! Hug
Фран,силно стиснати палци за утре! Praynig
Айсгърл, добре дошла!

Моето момиченце днес става на 6 месеца! Толкова бързо се изтърколиха, а имам чувство, че цял живот съм живяла с нея. Даже като си спомням нещо от преди да я родя и веднага ми изниква мисълта ",А Ели къде беше тогава?"  Mr. Green Луда работа! По този повод да ви наръсим с розАви наакани пампита. Laughing

Последна редакция: ср, 16 дек 2015, 07:43 от kashmir

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Усмивка, честито! Лека и безпроблемна бременност до финал!

Кашмир, ще й изям малката сладка коронка Simple Smile Чудна е!  Kissing Heart

# 24
  • Мнения: 1 433
Здравейте момичета, намърдвам се в темата, защото през януари ставаме пациенти на клиниката при доктор Калчев. Имаме три неуспешни опита и дано тук ни се сбъдне мечтата.  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 863
Ледено момиче, Мимс, добре дошли! Дано клиниката ви е на късмет и скоро-скоро да се похвалите с добри резултати! Hug
Кашмирчееее, уникална е тази твоя принцеска! И как мъдро гледа! Heart Eyes Да ти е жива и здрава и да расте добро, смело, умно и красиво дете! Hug

# 26
  • Мнения: 1 721
Ледено момиче, Мимс, добре дошли, момичета! Пожелавам ви скорошен успех!

Кашмирче, толкова прекрасна е Еличка Simple Smile

 Hug за всички останали!

# 27
  • Мнения: 174
Кашмирче, да ти е жива и здрава малката принцеса с розова коронка. Нека има безгрижно детство, а вие много поводи за радост и гордост  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 5 894
Фран, аз вярвам силно в това ембрионче. От самото начало имам добро чувство за този опит, че ще приключи положително. Ей така просто на майтап понеже нямаше нагласа нещата да станат от първия път и тръгнаха малко странно. Обикновено познавам много за такива неща така че слушай /щях да кажа кака ти Блинг, ама ти си ми кака  Rolling Eyes/ Naughty
Добре дошли на новите момичета и да не се задържате много тук Hug
Еличка просто е прекрасна Two Hearts И Иси и Ида, всички принцеси на док са ми слабост Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 3 047
Кашмирче, прекрасна тема и благодарности за труда  Hug  Много сладка балеринка Ели видях  Heart Eyes  Честита месечинка - да расте много здрава, усмихнато и щастливо дете  newsm07

Усмивка, тихичко честито и до края все хубави новини да носиш  Hug

Фран, радвам се, че сме ти вдъхнали кураж и надежда  Heart Eyes  Стискам палци за едно борбено човече, което много да те изненада утре  Hug

Ледено момиче, Мимс, добре дошли и скорошни успехи  Hug

Облаче, и аз нямах търпение преди, но понякога не зависи от нас, а и някои решения и действия не бива да се взимат емоционално  Hug  За това сега отмятам малко по-малко нещата и напредвам бавно без да пришпорвам, за това и искам да мина през Персенска и така да реша. Иначе като бяхме на прегледа сега ММ каза : давай при Калчев и няма какво да ходиш при Персенска, и без това той повече ти допада, като лекар и си доволна  Mr. Green 

Стискам палци на всички,, които имат шанс за естествено за по-едно коледно чудо, а на другите пожелавам успех в процедурите през новата година  Hug Heart Eyes bouquet

Общи условия

Активация на акаунт