Коледни Аватарни игри 16

  • 25 950
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 2 811
Esmee, честита победа!  bouquet

Новата игра анонимна ли е или не?  newsm78

# 676
  • Мнения: 6 594
Ей, големи сте сладури. Аз си мислех да попитам, защото знаех, че няма да ми откажете, ама си викам какво да ви занимавам. Embarassed Embarassed
Есме, ще ти я пратя, ако се получих готино, ще си понося комбинацията  Grinning Благодаря!  Hug
Уомън, благодаря за предложението - ще се възползвам някой път. Sunglasses

# 677
  • Мнения: 5 309
Честито, Есме  bouquet
Честито и на останалите отличени  Heart Eyes
Много ви благодаря за гласовете за моята комбинация Simple Smile

Отивам да ровя в зодиака  Laughing

# 678
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 566
Здравейте !  Hug Честита победа на Есме !! bouquet bouquet
Честито и на Tuon, Memento, Сиси, ДиДи, Джина ! bouquet bouquet

# 679
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Честито, Есме! bouquet

Честито и на другите класирани спортистки! bouquet bouquet bouquet

Значи, да няма изобразена буквално зодията, е новата задача, а характерни за нея черти, така ли?

# 680
  • Мнения: 5 309
Оле, ако е така не знам как ще се справя  newsm78

# 681
  • София
  • Мнения: 2 811
Според мен всеки може да интерпретира както си иска темата, Есме не е задала условия, което ме кара да мисля, че и няма да е анонимна.  newsm78

ПП: Сега разгледах и старата ни такава игра, интересна била.  Peace

Последна редакция: вт, 12 яну 2016, 13:08 от sise_to

# 682
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Може би ще е хубаво да я изчакаме и да уточни нещата.
Скрит текст:
Докато не съм започнала.  Mr. Green Свалих картинки... и довечера ще сглобявам, че на работата нямам ФШ.

Сисе ще дадеш ли линк към старата тема? Simple Smile

Випче  Hug с най-голямо удоволствие ще ти съдействам

# 683
  • София
  • Мнения: 2 811
Преди като давах линкове към стари теми, май имаше недоволни или бъркам?  newsm78


# 684
  • Мнения: 5 309
А, бъркаш май, или поне аз нямам спомени  Laughing
Боже, половината не ги познавам  Mr. Green Бела ми липсва, свързвам я винаги с нейното пътуване до Каньон на антилопата, което планираше Simple Smile Но тя май роди бебче и е заета, или бъркам  newsm78
И Лока изчезна, а Лофче бъркам ли се, че играеше тук доскоро или от другия форум ми е позната  #Crazy И Шоколадче това Шоколадче, което си харесва най-често комбинации с храна от Търся/Прелагам ли е?

# 685
  • Мнения: 5 128
Хубава тема  Peace
А какво ще рече да е анонимна или не?  newsm78

# 686
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Хубава тема  Peace
А какво ще рече да е анонимна или не?  newsm78

Понякога правим анонимни игри - пращаме на лично съобщение готовата комбинация на организатора на играта, а после правим опити за разпознаване - кой е правил комбинацията. Гласуваме с номера, не с имена  Peace

Играта със зодиите няма да е анонимна, нали?

# 687
  • SF
  • Мнения: 21 564
Честито, Есме! bouquet

Честито и на другите класирани спортистки! bouquet bouquet bouquet

Значи, да няма изобразена буквално зодията, е новата задача, а характерни за нея черти, така ли?

Не, няма ограничения. Ти си творецът, ти решаваш как да ни покажеш зодията си. Ако искаш изпиши красиво "ДЕВА". Който както иска или вижда себе си и зодията си.

Играта не е анонимна, защото доста от вас си знаят зодиите и няма смисъл да сме анонимни.


Сега видях, че преди 2-3 години сте играли на зодии... Ехххх.
Условието е всеки да си представи собствената зодия и ако е участвал преди, сега да е с нова комбинация.
Други условия нямате, за да не ви ограничавам творческото вдъхновение.
А и така лека-полека ще се опознаваме. Другия път ще си представяме професиите (примерно).

# 688
  • Мнения: 5 128
Аха, разбрах  Wink Благодаря  Peace
Предполагам, за повечето, които са тук от по-отдавна, анонимните игри ще са по-лесни от гледна точка на разпознаването. Аз като ново попълнение, така да се каже, определено ще се затрудня. Действително всеки си има някакъв стил, но все пак  Rolling Eyes Иначе ми звучи интересно това с догадките на кой е тази или друга комбинация  Party

# 689
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Готини е имало, на Ерин съм я виждала. Акаша как е било берлинстването

Общи условия

Активация на акаунт