"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-30

  • 23 080
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 643
Чек , чек , че от Профа ли тръгна сичку  Shocked Crossing Arms Crossing Arms начи вечи ни тъ обичЪм  #Cussing out
Ся глеах Сан Анджелис ми то мноу тъпу.

Ту:Ша ва пляскам аз
Фром:Тия дет са точАт на май бютифал Грей
Събджект:Ша имати мноу здраве

Казвам и няа са пУфтарям , ша ва изравня кат рИметресении 9.6 пу Рихтер  #Cussing out колко гарги станахти на клона питам?ай Чума шот ми е майка ша го приживеем , ми Ирчока кой гръм я удари , ча взе са опипва за Грей.

Вера ми ти ко са хилиш  Whistling месту да глеаш съм разсеяна дан са уфъртъм покрай твойто имане , нал помниш , чи стар'та любов ръЖдъ ни фашта.Трая ма пУдкрепяш , нал сме систри


 Joy

Последна редакция: пн, 04 яну 2016, 00:42 от ПреГрей

# 691
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 991
оххх  Joy Joy Joy Joy ма то на Иванова й е било съдба зетката  hahaha hahaha hahaha от Иванова да станеш Иванова пак  hahaha hahaha hahaha и да си искала така,нямаше да стане  hahaha hahaha

кай сега жената ко прай  Mr. Green сплитате ли си плитки  hahaha или те лакира според настроението  hahaha hahaha hahaha
tooth tooth tooth tooth tooth tooth tooth tooth tooth tooth

Проф Hug рипни ино Оро и не се прай... hahaha hahaha hahaha
Без друго, баш ти спретна годежа... Joy Joy Joy Joy Joy
newsm09 Ко? Не!
Не помня да съм била аз. newsm78 Thinking Честно. Peace
Аз единствено обърнах внимание на Евчето, че е пропуснала влизането на Ирчето в кюпа. Peace

# 692
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тъй, тъй Проф...обърна внимание, щерката прати ПреГрей у пенсия и стана сватбята Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ПреГрей, научи се да пускаш мейли какчи... hahaha hahaha hahaha hahaha

ту: До
Фром: От... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Спешъл риплей...

Имаме си ние здравИ ф изубилие и Грейчу съ вихри със щерката Naughty
Но, виж Гейчо си е лично твой...мой тъ бий със здраве Mr. Green

Ай Ригардос
ЧибОрашка Laughing

# 693
  • Мнения: 11 820
Шерцингер па у ложата  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 11 820
Мноу спите ей ,стаайте да тупате...

# 695
  • София
  • Мнения: 1 426
Добро утро  Hug
Тва Релаксчето станало у светите зОри и думка,че и е скучно  Mr. Green

# 696
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Хилоууу Hug Hug Hug Hug
Лин Heart Eyes Hug щерко Hug Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 6 105
О и на тоя най-държим сми любовница  Mr. Green Joy
smile3533

 Naughty Тук не мога да не се намеся.  Naughty Crossing Arms Ние със Зиз му стигаме  Naughty Twisted Evil

Аз съм болничен и лежа вкъщи.  ooooh! Пфу,студено време,докато чаках личната ми замръзна всичко,дето що имах за замръзване.  ooooh!

Зиз,Сис,Линче  Hug Hug

# 698
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Тия чумави мъжове пак не мойте ги опрайте. ooooh! hahaha hahaha

Честит първи сняг на тези, на които им е първи, при нас е/за първи път понатрупа и съм вери хепи. Party
Мерси  Grinning, Честито и на теб!  Hug
И при мен за първи път е с отлагане  Laughing. Иначе една сутрин аха-аха да прехвърчи и до там беше. Ама аз не съм фен на снега и студа. Peace Само из зад прозорец до печка мога да се радвам на красивата картина.
Аз уж всичко чета, ама нещо се обърках с тези кахъри по мъжовИтИ Crazy

Малиии имаме си сняг, че и тук-там преспи, където улицата е позволила вятъра да се вихри Mr. Green Тази сутрин едва изпълзях от входа, заради една такава пряспа и затънах в нея до коленете Laughing Не съм виждала толкова сняг за последните три години 33uu Миналата година само поваля за 2-3 часа и толкова, даже и не побеля, стопи се веднага....Направо съм отвикнала Crazy
И аз не съм фен на снега- само като Профчето отвкъщи, на топличко мога да отбележа красивата гледка!

# 699
  • София
  • Мнения: 1 426
Вани, Hug,бързо да оздравяваш Praynig.То студено,как няма ти замръзнат всички части,брррррр cold
Зиз, Hug
Бел, Hug,направи един снежен човек де,кой знае кога пак ще имате сняг Mr. Green

# 700
  • Мнения: 18 785
Здраствуйте  Hug
Тия па с тоя сняг  hahaha ще се стопи бе Joy важното е сега ще имаме невеста тука  hahaha

Иванова  Mr. Green може само да си мечтаеш да барнеш това дет не се бара  Naughty  не стига че си женена вече,ми и се оглежда в чужди мъже  ooooh!  оди се метни малко и снегО да си охладиш дтрастите  hahaha

# 701
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Линии какъв ти снежен човек, още нИмоЙм да се стоплим след сутрешното излизане....добре че не трябва да ходя на работа!Да беше само снега, преживява се по-лесно, ама като има вятър, работата става много зле cold cold cold
Като се сетя, че само преди десетина дни група момчетии с колелета облечени без връхни дрехи, само по тениски ме задминаха на един светофар.... Ама беше 20 градуса... в края на декември Laughing А сега, положението е..... Rolling Eyes

ПП Вани, бързо оздравяване Hug

Верче wavey

# 702
# 703
  • Мнения: 18 785
Кво ма  Mr. Green зетката ли не те е уважил,че тъй си смръщена  hahaha  hahaha

# 704
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аууууууууу, тия от НАП #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
На 29-ти проверяваме на Тера здравните...сичко ОК, само дет дължеше 3м. за 2014г от промеждутъка бакалавър-магистър...днес чукаме...нема права #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Мамицата им...понеделнишки олекнах със 90лв #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт