SUPERNATURAL: W-i-n-c-h-e-s-t-e-r-s

  • 43 214
  • 735
  •   1
Отговори
# 540
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Естествено, да не се обидиш  Hug

# 541
  • Мнения: 43 610
Обидих съ, фръц  Crossing Arms

# 542
  • Мнения: 24 462
Знае си тя.  Hug
Кога ще имаме епизод? От тела нищо не иска да ми се отваря. Crossing Arms
ПС: Кво искаш сега? За компенсация. Crossing Arms

# 543
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Тази седмица сигурно пак  newsm78

# 544
  • Мнения: 24 462
ММ каза 23 март? Да му вярвам ли?

# 545
  • Мнения: 4 684
Честита Баба Марта!  Hug

Според моя календар на 24-ти ще е при нас новия епизод.

# 546
  • Мнения: 24 462
Благодаря Бебе.
Честита Баба Марта.

# 547
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Ама защоооооооооооо

# 548
  • Мнения: 43 610
Знае си тя.  Hug
Кога ще имаме епизод? От тела нищо не иска да ми се отваря. Crossing Arms
ПС: Кво искаш сега? За компенсация. Crossing Arms

Намерете ми снимка на гол Краули. Или поне гърдите да му се виждат.
Дали е космат  Thinking

# 549
  • Мнения: 24 462
 Joy
Снимка на гол Марк не съм срещала, но ако намеря веднага ти я мяткам.
Тиф, предполагам сезонната почивка.
Импалке ? Помощ...

# 550
  • Мнения: 6 459
Аз се показвах вече, няма да плаша пак Mr. Green .
От жените в сериала си приличаме най-много с Абадон, някак като цялостно излъчване и особено в очите: http://www.homeofthenutty.com/supernatural/screencaps/displayima … top_display_media

# 551
  • Мнения: 24 462
Абадон.  Wink Секси, къдрокоса .......

# 552
  • Мнения: 6 459
Ей ви го Марк:







hahaha hahaha hahaha

# 553
  • Мнения: 24 462
 Joy Joy Joy
От тела съм: Има ли косми?  hahaha hahaha

# 554
  • Мнения: 6 459
Да, ама това да му беше проблемът Joy .
Нищо, впечатлява вероятно с други неща, които са по-ценни.

Общи условия

Активация на акаунт