Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 137

  • 100 939
  • 598
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 40

Някакви подробности някой да знае?









Виви, Hug освен, че ще е телевизионен филм и името, нищо друго Grinning
Помня, че имаше стотици варианти за трети сезон в старите теми, да видим ще има ли познал.  hahaha Mr. Green

Хади бе!!!   Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 316
  • Мнения: 40
И още една с Патрона

# 317
  • Мнения: 9 541
Пивет патюшки Hug Hug Hug

Долетях и виждам, благодарение на Виви Hug, че Патрончев силно се е очовечил Grinning
Значи тв филм ще има, не сериал, така ли? Дали изобщо ще е някакво продължение на Мелодията или ще е с чисто нов сюжет, изпълнен от "старата" двойка? newsm78

Да взема да честитя на всички патета, които са постигнали/празнували нещо bouquet, като включвам и редовните и нередовните hahaha /към последните се причислявам и аз Laughing/

Eeee, друго си е тази снимка /нищо, че повтарям/

,

съвсем друго е тази Mr. Green

Последна редакция: пн, 12 сеп 2016, 15:26 от lia-martin

# 318
  • Мнения: 213
Лиа  Hug добре си се завърнала!  Hug
Фрагманче с Нежо.

# 319
  • Мнения: 9 541
Жапче Hug, мерси Heart Eyes

Фрагманът на филма с Нежо толкова подробен, че имам чувството, че изгледах самия филм Heart Eyes Вероятно няма да е хепи енд, така ми се струва поне newsm78 Но Нежо добре изглежда тук Peace

Сега, ако и Ийит се върне с нещо по-сносно на екран...... Praynig

# 320
  • Мнения: 13 618
Здравейте!  Hug Hug
Някой има ли инфо за новия филм/сериал на Нежат Ишлер и Серенай Саръкая? newsm78
Ще има ли отделна тема? newsm78


# 321
  • Мнения: 213
Здравейте!  Hug Hug
Някой има ли инфо за новия филм/сериал на Нежат Ишлер и Серенай Саръкая? newsm78
Ще има ли отделна тема? newsm78



Привет!  Hug Филм е, не е сериал, ще излезе по кината на 21 октомври, отделна тема може би няма да има, сигурно ще се обсъжда в темите на Серенай и тук Simple Smile

# 322
  • Мнения: 13 618
Мерси, jappHug Hug

Жалко, няма да можем да го видим, освен ако не го качат някъде в някой руски форум... Sad

Ето и трейлъра - ако някой не го е гледал още.  Peace


http://www.tvaktuel.com/ikimizin-yerine-filminden-olay-olan-fragman-116553/

# 323
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
А, не е проблем да се преведе, стига да си струва. От това, което видях във фрагмана обаче - банално на макс Sad
Всички знаем, че Нежо нерядко снима просто за пари. Тоест, участието му в даден проект не е гаранция за качество...
Дано съм в грешка, де. Все пак и кака Зерин е намесена Simple Smile, а тя си е от стара коза яре.  Mr. Green

Лиа, добре си се завърнала!  Hug

# 324
  • Мнения: 5 372
Патета Hug, как сте днес? Аз в понеделник започвам работа (най-после). Имаше забавяне заради грешка в документацията от страна на работодателя, но вече  всичко е наред.

# 325
  • Мнения: 9 541
 Hug

Браво Белче Hug и ЧЕСТИТО! bouquet Дано и работата те удовлетворява! Peace

Моят човек в Kordugum /Гордиевият възел/ нещо съвсем взе да не ми харесва..... Wink newsm78, а и сумата главни герои си плюха под опашката и напускат сериала hahaha Ама Ние оставаме Joy Joy



Лакунчик Hug, мерси, затри се ти, ама нейсе newsm53

# 326
  • Мнения: 5 372


Браво Белче Hug и ЧЕСТИТО! bouquet Дано и работата те удовлетворява! Peace

Благодаря! Работата изглежда точно като за мен, повече умствена, не изисква много физически усилия. Само се надявам да се впиша в колектива, в който отивам, защото аз малко трудно свиквам с нови хора и на повечето поне в началото им изглеждам странна, понеже съм по-мълчалива.

# 327
  • Мнения: 213
Патета Hug, как сте днес? Аз в понеделник започвам работа (най-после). Имаше забавяне заради грешка в документацията от страна на работодателя, но вече  всичко е наред.
Белче, честито!  Hug bouquet

# 328
  • Мнения: 5 372
Патета Hug, как сте днес? Аз в понеделник започвам работа (най-после). Имаше забавяне заради грешка в документацията от страна на работодателя, но вече  всичко е наред.
Белче, честито!  Hug bouquet
Благодаря!  Simple Smile

# 329
  • Мнения: 9 541
Патета Hug, това ще се гледа ли?

Общи условия

Активация на акаунт