36 седмица много се подувам, а изследванията са добри

  • 4 140
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 068
В последните седмици на бременността и аз се подувах като кифла. Направо ужас беше. Краката ми бяха като трупчета дебели и равни и ръцете също. Изследванията обаче си бяха отлични. Та не се притеснявай излишно. Ще трябва и това да го изтърпиш преди да гушнеш бебока. Кофти е, но пък малко остава.
Леко доизкарване на бременността и леко раждане пожелавам!

# 16
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
И на мен ми се подуваха краката преди да родя,изследванията бяха наред,нямах албумин.Това зависи от разположението на бебето,притиска се долната куха вена,по която се оттича кръвта от долната половина на тялото и е затруднен кръвооттока,а и самото количество кръв се увеличава.Не е приятно,но трябва да изтърпиш още малко.Леко раждане!

# 17
  • Мнения: 3 537
И аз много се подувах,краката особено,ужас просто беше.Но изследванията си ми бяха наред.Веднага след като родих оттоците спаднаха.Иначе си киснех вечер краката и ръцете в студено-хладка вода и ми помагаше.

# 18
  • Мнения: 432
Щом са добри изследванията-споко,нормално е.Доки ми беше казала-да намаля водата и да ям безсолно,солта задържала водата в организма.Аз нямах почти никъде подувания

# 19
  • Мнения: 11 547
През първата бременност и аз имах този проблем-добри изследвания пък единият ми крак беше толкова подут,че не можех да обувам нищо.Не се тревожи,щом нямаш албумин в урината.Просто избягвай солено и газирано.Леко раждане  bouquet

# 20
  • Мнения: 6 164
Задържаш вода, не яж солено и следи кръвното - малко остана! smile3503

# 21
  • София
  • Мнения: 3 390
Две мои познати, които родиха наскоро бяха страшно подути през цялата бременност, без да имат албумин и високо кръвно. Така че....наблюдавай си албумина и кръвното и не се притеснявай!!! Peace
Моите крака започнаха да се подуват преди 2 седмици, но забелязах след една дълга разходка, че са поспаднали и оттогава не се спирам!Но при всеки е различно...

# 22
  • Мнения: 14 133
И аз бях така последните 4седмици.С отекли крака и нормални изследвания.Като родих, всичко се оправи.Леко раждане!!!

Общи условия

Активация на акаунт