Спечелете с ароматните бижута на "Парфен"

  • 10 546
  • 199
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 70
Винаги съм с обици. Харесвам бяло злато.

# 16
  • Мнения: 2 653
Носите ли обеци, или предпочитате колие?- Обеци
Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато?-Предпочитам сребристи отенъци на метала.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 728
По-често нося обеци. Колиета слагам предимно по поводи. Харесвам и двата метала, но среброто сякаш е по-универсално. Розовото злато навлезе скоро и имам само часовник, не си представям друго бижу от такъв цвят сякаш. Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 427
Нося колиета, обеци - също. Моят метал е среброто.

# 19
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
Нося обеци всеки ден, но за по - официални случаи слагам задължително  и колие. Харесвам жълто злато.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 818
Нося обеци, но много рядко, но колиета нося всеки ден. По принцип нямам големи претенции точно към метала, от който са направени, но може би сребро и жълто злато

# 21
  • София
  • Мнения: 924
Харесват ми сребърни бижута. Обеци слагам всеки ден.

Последна редакция: чт, 17 дек 2015, 14:19 от amia_a

# 22
  • София
  • Мнения: 778
Редовно нося обеци. Любимият ми метал е бяло злато.
Не бях чувала за "Парфен". Идеята да се вложи аромат в бижу е много добра. Сигурно има начин и за замяна на ароматните перли, след като вече не са така ароматни.

# 23
  • Мнения: 5 317
И двете,повече обеци.Сребро и розово злато.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 099
Обичам да нося обеци, а също и колиета. Харесва ми да ги съчетавам и нося едновременно. В зависимост от облеклото понякога нося само обеци. Предпочитам бижута в сребро.

# 25
  • Мнения: 5 647
Обичам да нося колиета и обеци, като предпочитам бяло злато или сребро.

# 26
  • Мнения: 591
Ежедневно нося обеци. Съчетавам с колие при повод. Предпочитам сребро, бяло и розово злато.

# 27
  • София
  • Мнения: 13 234
Предпочитам обеци, но и колиета нося почти винаги - сребърни или бяло злато.

# 28
  • София
  • Мнения: 964
Носите ли обеци, или предпочитате колие? - Предпочитам обеци,нося почти всеки ден.

Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато? Харесвам всякакви модели и цветове,но мисля,че най-много предпочитам жълто злато  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 966
Нося обеци, колиета много рядко и предпочитам жълтото злато!

Общи условия

Активация на акаунт