Спечелете с ароматните бижута на "Парфен"

  • 10 544
  • 199
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 181
"Парфен" носи в себе си най-добрите френски традиции в парфюмерията, като ги съчетава с точността на германската прецизност. Единствената цел на "Парфен" е да осигури на своите клиенти качество, което е достъпно и с гарантиран произход. Когато трябва да бъде избран подарък за най-близките и любими хора – майка, баща, съпруга или любима, дъщеря, сестра, брат или най-добър приятел, парфюмът винаги се нарежда сред най-добрите варианти, независимо от повода. За тези моменти "Парфен" стартира линия луксозни парфюми, като предоставя възможност за избор на съвършено опакован парфюм за вашия подарък. Налични са над 200 вида парфюми. Можете да тествате 60 нови предложения с поръчка на безплатен тестер в онлайн магазина или в магазините на "Парфен".





Бижутата и парфюмите вървят ръка за ръка, особено когато трябва да се избере подарък. Колие, обеци или приятен аромат са винаги сред най-желаните подаръци. Независимо от повода, всяко от тях може да донесе радост и увереност на една дама. Единствените по рода си Бижута "Парфен" ви предлагат най-доброто и от двете. Красиво бижу, в комбинация с ароматни перли, съобразно собствените ви нужди. "Парфен" ви предлага не просто бижу. Ароматните бижута са най-добрата алтернатива за тези, които са алергични към съставките на парфюмите, както и за бременни жени и кърмачки.



С помощта на екологични материали "Парфен" създаде ароматни перли, за да осигури аромат за максимално време. Формата им, съчетана с правилната технология на ароматизиране, ви позволява да се наслаждавате на аромата по цял ден в продължение на до 25 дни. За да се съхрани ароматът, в края на деня трябва да приберете ароматната перла в бурканчето. Предлагат се 3 вида комплекти бижута с 50 парфюма и 10 дизайна с разновидни цветове, което ви дава възможност да създадете много комбинации.

Комплектите могат да съдържат обеци, висулка с подходяща верижка и бурканче с 5 ароматни перли, обеци и бурканче с 5 ароматни перли или висулка с подходяща верижка и бурканче с 5 ароматни перли.

Зарадвайте свой близък с приказен подарък от Парфенголям комплект с колие, обеци и ароматни перли.



За да участвате в играта, трябва да отговорите на следните въпроси:

Носите ли обеци, или предпочитате колие?
Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато?


Победителят ще спечели комплект по избор и ще бъде изтеглен чрез томбола на случаен принцип и обявен в темата на 23.12.2015 г. Всички останали ще могат да се възползват от специално намаление в онлайн магазина от 20% на всеки от петте големи комплекта бижута чрез специалния промокод BGMAMMA, валиден до 31.01.2016 г.



Можете да харесате Facebook страницата на "Парфен", да разгледате продуктите в онлайн магазина или в мaгазините на "Парфен":

София, ул. "Цар Иван Шишман" 7
София, бул. "Михаил Д. Скобелев" 56
София, Метростанция НДК
София, Метростанция "Константин Величков"
София, ул. "Георги Бенковски" 27Б
Несебър, ул. "Отец Паисий" 9
Созопол, ул. "Републиканска" 2
Бургас, ул. "Уилям Гладстон" 106

Последна редакция: пт, 18 дек 2015, 16:56 от Реклама

# 1
  • София
  • Мнения: 803
Предпочитам обици - не излизам без тях, нося сребро Simple Smile

# 2
  • Мнения: 198
Не свалям обеците от мен,а колие слагам доста често. Предпочитам жълтото злато.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 098
Нося обици само с клипс, тъй като дори и благородните метали дразнят дупките в ушите ми и правят рани. Преди година предпочитах сребърни бижута, но напоследък започнах да харесвам и златни.

# 4
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 081
Носите ли обеци, или предпочитате колие?
Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато?


Предпочитам да нося обеци, колие слагам при официални случаи. По-голяма част от бижутата ми  са от сребро.

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 1 652
Носите ли обеци, или предпочитате колие? - любимите ми бижута са обеците.
Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато? - предпочитаният от мен метал е среброто.

# 6
  • софия
  • Мнения: 25 560
Предпочитам комплект - обици и колие, сребърни или бяло злато, но от известно време нямам против и жълтото злато.

# 7
  • Мнения: 25
Предпочитам да нося обеци, колие слагам само при официални случаи.Предпочитам среброто.

Последна редакция: чт, 17 дек 2015, 13:15 от Навсякъде

# 8
  • Мнения: 1 421
Нося и обеци всеки ден, колиета слагам за специални поводи.Предпочитам среброто =)
За първи път чувам за вашите парфюми и ми стана много интересно какви са тези парфюмни бижута, може това да си поискам от дядо Коледа  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 685
Ежедневно съм с обеци и колие. Среброто е моя метал  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 6 170
Колие е предпочитаното от мен бижу. Металът- сребро или розово злато.

# 11
  • Мнения: 600
Нося обеци всеки ден ,колиета от време на време.Предпочитам сребро.Весели празници. bouquet

# 12
  • Мнения: 11 703
Обеци нося винаги, колие при повод. Предпочитам жълто злато.

# 13
  • Мнения: 1 817
Предпочитам обеци, но и колиета слагам. Предимно нося сребро!

# 14
  • Мнения: 52
Харесвам да нося обеци. Предпочитам сребро.

# 15
  • Мнения: 70
Винаги съм с обици. Харесвам бяло злато.

# 16
  • Мнения: 2 653
Носите ли обеци, или предпочитате колие?- Обеци
Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато?-Предпочитам сребристи отенъци на метала.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
По-често нося обеци. Колиета слагам предимно по поводи. Харесвам и двата метала, но среброто сякаш е по-универсално. Розовото злато навлезе скоро и имам само часовник, не си представям друго бижу от такъв цвят сякаш. Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 427
Нося колиета, обеци - също. Моят метал е среброто.

# 19
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
Нося обеци всеки ден, но за по - официални случаи слагам задължително  и колие. Харесвам жълто злато.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 818
Нося обеци, но много рядко, но колиета нося всеки ден. По принцип нямам големи претенции точно към метала, от който са направени, но може би сребро и жълто злато

# 21
  • София
  • Мнения: 924
Харесват ми сребърни бижута. Обеци слагам всеки ден.

Последна редакция: чт, 17 дек 2015, 14:19 от amia_a

# 22
  • София
  • Мнения: 778
Редовно нося обеци. Любимият ми метал е бяло злато.
Не бях чувала за "Парфен". Идеята да се вложи аромат в бижу е много добра. Сигурно има начин и за замяна на ароматните перли, след като вече не са така ароматни.

# 23
  • Мнения: 5 317
И двете,повече обеци.Сребро и розово злато.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 099
Обичам да нося обеци, а също и колиета. Харесва ми да ги съчетавам и нося едновременно. В зависимост от облеклото понякога нося само обеци. Предпочитам бижута в сребро.

# 25
  • Мнения: 5 647
Обичам да нося колиета и обеци, като предпочитам бяло злато или сребро.

# 26
  • Мнения: 591
Ежедневно нося обеци. Съчетавам с колие при повод. Предпочитам сребро, бяло и розово злато.

# 27
  • София
  • Мнения: 13 175
Предпочитам обеци, но и колиета нося почти винаги - сребърни или бяло злато.

# 28
  • София
  • Мнения: 964
Носите ли обеци, или предпочитате колие? - Предпочитам обеци,нося почти всеки ден.

Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато? Харесвам всякакви модели и цветове,но мисля,че най-много предпочитам жълто злато  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 966
Нося обеци, колиета много рядко и предпочитам жълтото злато!

# 30
  • Мнения: 1 993
Нося предимно обици, колиета по-рядко. Предпочитам сребро, но напоследък експериментирам с розово и жълто злато.

# 31
  • Deutschland
  • Мнения: 5 450
Нося единствено обеци от сребро

# 32
  • Мнения: 237
Здравейте,  Simple Smile предпочитам да нося и колие с обеците си. А аз винаги съм с обеци. Обожавам розово злато, нося и сребро според облеклото. Поддържам мнението за аксесоартите като допълнение към цялостната визия на една дама. Планувате ли магазин/ щанд в гр. Варна?

# 33
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
нося сребърни обици , които не свалям почти никога

# 34
  • Мнения: 9 487
Привет Simple Smile
Нося обеци и колие;
Предпочитам "жълто злато" Simple Smile

# 35
  • Мнения: 3 546
Носите ли обеци, или предпочитате колие?
Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато?


Обици нося изключително много рядко, въпреки, че като тинейджър сама си направих допълнително 6 дупки на едното ухо. Явно тогава съм се наносила  Laughing Сега предпочитам колиетата, нося всеки ден. Имам различни, предпочитам да ги редувам сребро и жълто злато. Зависи дали има повод и с какво ще съм облечена.

# 36
  • Мнения: 252
Нося по-често обеци, колие- понякога. Предпочитам жълто злато Simple Smile

# 37
  • Мнения: 646
Комплект - обици и колие и за предпочитане  жълто злато.  santa2

# 38
  • Мнения: 579
Обичам да нося както обеци, така и колие. Обичам често да ги сменям. Предпочитаният от мен цвят е сребристия.

# 39
  • Мнения: 160
Сребърни обеци.

# 40
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Винаги съм с колие и обеци и винаги само сребро или бяло злато.

# 41
  • При децата ми
  • Мнения: 6 092
Нося обици. Колие слагам много рядко, но харесвам колиета. Simple SmileПредпочитам жълто злато, но и сребро харесвам.

# 42
  • Мнения: 1 476
Нося златни обеци с гранат. Предпочитам жълто злато.

# 43
  • Мнения: 376
Предпочитам обици - не излизам без тях, нося сребро Smile

# 44
  • Мнения: 71
С обеци съм винаги. С колиета - по-рядко. Харесвам  бяло и жълто злато.

# 45
  • Мнения: 6 567
Нося и предпочитам обеци, имам всякакви цветове и форми.  Heart Eyes Колие слагам само, ако облеклото го изисква. Предпочитаният цвят е сребро. Peace

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Обеците са ми любими, други аксесоари по-рядко си слагам. Предпочитам бяло и розово злато.  bouquet

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 690
обожавам обеците. Предпочитам жълтото злато.

# 48
  • Мнения: 1 482
Носите ли обеци, или предпочитате колие?
Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато?

Предпочитам да нося обеци, колие слагам при официални случаи. По-голяма част от бижутата ми  са от сребро.

# 49
  • Мнения: 39
Харесвам бяло злато и сребро. Обичам обици, колиета и гривни.

# 50
  • Мнения: 1 810
Харесвам висящи обици с полускъпоценни камъни. Препочитам златни бижута, но за съжаление ми ги откраднаха. Останаха ми сребърните. В момента не нося колиета и обици, понеже детето е още малко и се забавлява да ги дърпа. За сега нося само изчистени гривни (силиконови или една от кожа с тик-так закопчаване).

# 51
  • Мнения: 1 028
Предпочитам обеци,  а като цвят -  жълто злато.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Нося и обеци, и колиета. Обичам бижута. Mr. Green
Предпочитам такива в сребрист цвят, не държа да са от благородни метали. Peace

# 53
  • Радомир
  • Мнения: 627
Предпочитам да нося обеци, колие слагам рядко. По-голяма част от бижутата ми  са от сребро.

# 54
  • Мнения: 2 024
С какви накити ще съм зависи основно от тоалета - понякога с колие и обици, понякога само с обици. Simple Smile Среброто ми е любимо! Simple Smile

"Парфен" носи в себе си най-добрите френски традиции в парфюмерията, като ги съчетава с точността на германската прецизност. Единствената цел на "Парфен" е да осигури на своите клиенти качество, което е достъпно и с гарантиран произход. Когато трябва да бъде избран подарък за най-близките и любими хора – майка, баща, съпруга или любима, дъщеря, сестра, брат или най-добър приятел, парфюмът винаги се нарежда сред най-добрите варианти, независимо от повода. За тези моменти "Парфен" стартира линия луксозни парфюми, като предоставя възможност за избор на съвършено опакован парфюм за вашия подарък. Налични са над 200 вида парфюми. Можете да тествате 60 нови предложения с поръчка на безплатен тестер в онлайн магазина или в магазините на "Парфен".



Бижутата и парфюмите вървят ръка за ръка, особено когато трябва да се избере подарък. Колие, обеци или приятен аромат са винаги сред най-желаните подаръци. Независимо от повода, всяко от тях може да донесе радост и увереност на една дама. Единствените по рода си Бижута "Парфен" ви предлагат най-доброто и от двете. Красиво бижу, в комбинация с ароматни перли, съобразно собствените ви нужди. "Парфен" ви предлага не просто бижу. Ароматните бижута са най-добрата алтернатива за тези, които са алергични към съставките на парфюмите, както и за бременни жени и кърмачки.



С помощта на екологични материали "Парфен" създаде ароматни перли, за да осигури аромат за максимално време. Формата им, съчетана с правилната технология на ароматизиране, ви позволява да се наслаждавате на аромата по цял ден в продължение на до 25 дни. За да се съхрани ароматът, в края на деня трябва да приберете ароматната перла в бурканчето. Предлагат се 3 вида комплекти бижута с 50 парфюма и 10 дизайна с разновидни цветове, което ви дава възможност да създадете много комбинации.

Комплектите могат да съдържат обеци, висулка с подходяща верижка и бурканче с 5 ароматни перли, обеци и бурканче с 5 ароматни перли или висулка с подходяща верижка и бурканче с 5 ароматни перли.

Зарадвайте свой близък с приказен подарък от Парфенголям комплект с колие, обеци и ароматни перли.



За да участвате в играта, трябва да отговорите на следните въпроси:

Носите ли обеци, или предпочитате колие?
Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато?


Победителят ще спечели комплект по избор и ще бъде изтеглен чрез томбола на случаен принцип и обявен в темата на 23.12.2015 г. Всички останали ще могат да се възползват от специално намаление в онлайн магазина от 20% на всеки от петте големи комплекта бижута чрез специалния промокод BGMAMMA, валиден до 31.01.2016 г.



Можете да харесате Facebook страницата на "Парфен", да разгледате продуктите в онлайн магазина или в мaгазините на "Парфен":

София, ул. "Цар Иван Шишман" 7
София, бул. "Михаил Д. Скобелев" 56
София, Метростанция НДК
София, Метростанция "Константин Величков"
София, ул. "Георги Бенковски" 27Б
Несебър, ул. "Отец Паисий" 9
Созопол, ул. "Републиканска" 2
Бургас, ул. "Уилям Гладстон" 106

# 55
  • София
  • Мнения: 574
Нося,само колие/верижка/златна,обеци харесвам,но имам алергия към тях

# 56
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Обичам бижутата.  Heart Eyes
В ежедневието предпочитам среброто.

# 57
  • Мнения: 10
Предпочитам да нося обеци, а колиета слагам рядко. Бялото злато ми е фаворит Simple Smile

# 58
  • Хасково
  • Мнения: 592
Колиета слагам почти всеки ден , обеци- не , защото нямам дупки Grinning Simple Smile
Предимно нося сребро  Hug

# 59
  • Мнения: 346
Нося обеци всеки ден, колиета pо-рядко. Предпочитам сребро.

# 60
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Единственото бижу, което нося са обеци  Peace сменям цвета на метала според случая и настроението си  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 540
Не свалям обеците от мен,а колие слагам доста често.

# 62
  • Мнения: 1 043
1-колие
2-сребро

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Здравейте,ето и моите отговори:
Не нося обеци,не успях да свикна с този аксесоар,но обожавам колиета.Харесвам еднакво сребро и жълто злато,слагам сребърно или златно колие според настроението и тоалета.
Пожелавам Ви весели празници Hug bouquet

# 64
  • Мнения: 14 661
Нося обеци.Среброто е моят метал.

# 65
  • Мнения: 254
Обикновено нося обеци и предпочитам розовото злато.

# 66
  • Мнения: 6 615
Нося единствено обеци ! Предпочитам бяло злато.

# 67
  • добрич
  • Мнения: 339
Аз нося единствено обеци и предпочитам бялото злато!

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Нося обеци всеки ден ,колиета от време на време.Предпочитам сребро.

# 69
  • Мнения: X
Нося обеци, колиета рядко. Предпочитам сребро.

# 70
  • Мнения: 3 020
Преди носех обеци постоянно, от жълто злато, защото друг метал дразнеше ушите ми. Сега нося от време на време, обикновено по повод. Колиета си слагам още по-рядко.

# 71
  • Мнения: 2 835
Нося обеци,масивни верижки,задължително гривни.Всичко това от сребро.

# 72
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Не свалям обеците и колието от мен. Предпочитам жълтото злато.

# 73
  • Мнения: 8
Редовно нося обеци. Любимият ми метал е бяло злато.
Не бях чувала за "Парфен". Идеята да се вложи аромат в бижу е много добра. Сигурно има начин и за замяна на ароматните перли, след като вече не са така ароматни.

Бижутата са специално проектирани така, че перлите да могат да бъдат заменяни по всяко време. Не само когато аромата не е толкова интензивен, но и когато жеалете просто да замените парфюма. Бурканчетата с перите се предлагат и поотделно.
С пожелания за Весела Коледа и успешна Нова 2015 година!

Последна редакция: пт, 18 дек 2015, 12:04 от Parfen

# 74
  • Мнения: 8
Здравейте,  Simple Smile предпочитам да нося и колие с обеците си. А аз винаги съм с обеци. Обожавам розово злато, нося и сребро според облеклото. Поддържам мнението за аксесоартите като допълнение към цялостната визия на една дама. Планувате ли магазин/ щанд в гр. Варна?

За нас ще бъде огромно удоволствие да отворим магазин във Варна и към момента търсим франчайз партньор.

# 75
  • Мнения: 1 332
Носите ли обеци, или предпочитате колие? - Обеци нося ежедневно, колие слагам вечер, когато излизам.
Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато? - Жълто злато.

# 76
  • Мнения: 2 071
Предпочитам обици. Златни нося.
Бих се зарадвала обаче на колие, защото нямам.

# 77
  • Мнения: 194
Нося обеци постоянно, любимия ми аксесоар са. Предпочитам среброто.

# 78
  • Мнения: 8 818
Не нося обеци, само колие. нося само сребро.

# 79
  • Мнения: 1 002
Предпочитам да нося обеци, колие слагам само при официални случаи.Предпочитам злато

# 80
  • Мнения: 1 494
Носите ли обеци, или предпочитате колие?

По принцип нося и двете, но обеци нося по често.

Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато?
Честно казано, единственото, което не харесва и не нося е жълтото злато.

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Носите ли обеци, или предпочитате колие? - Нося и обеци, и колие.
Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? - Злато /бяло и жълто/.
Сребро, розово злато или жълто злато? - Жълто злато.

# 82
  • Мнения: 264
Постоянно съм с обеци, колие слагам по-рядко. Преди носех само златни бижута, но напоследък, ползвам такива от сребро.

# 83
  • Мнения: 260
Всеки ден нося обеци, а колие слагам само при специални поводи.
Предпочитам жълто злато.

# 84
  • у нас
  • Мнения: 5 728
Носите ли обеци или предпочитате колие? - Нося и обеци, и колие.
Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? - Злато /бяло и жълто/.
Сребро, розово злато или жълто злато? - Жълто злато.

# 85
  • Мнения: 2 755
Ежедневно нося обеци. Колие слагам на по-официален тоалет. Най-често нося жълто злато, а напоследък преоткрих  и среброто.

# 86
  • Мнения: 29
Жена ми предпочита злато,носи ежедневно и обици и колие.

# 87
  • Мнения: X
Нося обеци и колие. Бих носила и пръстен на безименният пръст, но приятелят ми вече 10 години не иска да ми подари  Laughing Предпочитам бяло злато или сребро. Flutter

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
Без обеци не излизам, предпочитам сребро.

# 89
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Носите ли обеци, или предпочитате колие?
Предпочитам обеци, колие слагам само при специални поводи.
Бижута с какъв цвят на метала предпочитате?
Бяло злато или сребро.
Сребро, розово злато или жълто злато?
Сребро.

# 90
  • Мнения: 1 273
Носите ли обеци, или предпочитате колие?
Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато?

Нося обици, които не съм махата от ушите си, от както съм направила 1 година.  Peace
Предпочитам бижута с жълт цвят на метала, нося жълто и жълто, примесено с бяло злато.  Peace

# 91
  • Мнения: 463
Нося обеци всеки ден ,колиета от време на време.Предпочитам сребро.

# 92
  • Мнения: 556
Почти винаги нося обеци, предпочитам сребро.

# 93
  • Мнения: 4 210
Нося обеци, но предпочитам колието.
Нося само жълто злато.
Весели празници желая!

# 94
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Носите ли обеци, или предпочитате колие?
Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато?



Предпочитам сребърно колие.

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 172
Обеци не нося, само колиета.Предпочитам сребърните бижута.

# 96
  • Мнения: 1 666
Обожавам обиците Heart Eyes
Предпочитам злато Peace

# 97
  • Варна
  • Мнения: 10 796
Носите ли обеци, или предпочитате колие?
Нося обици, всеки ден, често ги сменям.  Flutter

Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато?
Нося предимно сребро, също и масова бижутерия, стига да е по-стилна и съвременна.  Simple Smile

# 98
  • Мнения: 94
Нося обеци всеки ден.
Предпочитам и харесвам повече сребро.

# 99
  • Мнения: 99
Нося обеци и колие всеки ден. Предпочитам бяло злато и сребро.

# 100
  • Мнения: 2 836
Носите ли обеци, или предпочитате колие?
Нося обеци почти всеки ден ( по възможност различен чифт) , колиета нося по-рядко, но ги обожавам

Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато?
Обоважам бижута с цвят розово злато  Peace

# 101
  • Мнения: 605
Харесвам и обеци, и колиета, но ако все пак трябва да избирам, бих избрала обеци.
Предпочитам сребро.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 139
Харесвам и нося обеци постоянно.
Предпочитам розово или жълто злато Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Не свалям обеците от мен, а колие слагам рядко при специални случаи. Предпочитам жълтото злато.
Весели празници!

# 104
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 678
Харесвам колиета и винаги нося някое семпло моделче със висулка на него.Предпочитам жълто злато  Peace

# 105
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Нося обеци - цели 8 броя. Flutter

# 106
  • Мнения: 100
Нося колие, винаги в цвят сребро!

# 107
  • Мнения: 1 970
Обици нося постоянно, но понякога слагам и колие.
Предпочитам среброто и бялото злато.

Комплект Вяра сребро е разкошен!  bouquet

# 108
  • Мнения: 5 253
Нося и двете, но пък единствено златото не ми дразни кожата. Предпочитам да е жълто.

# 109
  • Мнения: 6 214
Предпочитам обеци от бяло злато.

# 110
  • Мнения: 5 037
Нося колие.Обеци слагам рядко,защото ми дрязнят дупките на ушите.Предпочитам жълто злато.

# 111
  • София
  • Мнения: 1 457
Нося колие без обеци и предпочитам жълто злато.

# 112
  • Плевен
  • Мнения: 602
Нося постоянно и двете, но все пак обеците са любимите ми бижута, а предпочитанията ми са към среброто.

# 113
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 831
Обожавам среброто. Нося и обеци и колиета в подходящи съчетания. Понякога даже се чудя защо златото не ме привлича и стои прибрано, примерно за снахите. В момента даже не се сещам къде съм го прибрала.   

# 114
  • Мнения: 3 796
Предпочитам колие от жълто злато.

# 115
  • София
  • Мнения: 231
Нося обеци, харесвам и имам различни модели. Колиета, рядко.
Обичам да нося злато(жълто) и сребро.

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 1 439
Ежедневно нося обеци, колиета най-често при повод. Предпочитам бижута с цвят на жълто злато.

# 117
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Предпочитам колие, определено от жълто злато, за да е в тон с годежния ми пръстен.  Flutter

# 118
  • Мнения: 549
Предпочитам обеци, но и колиета слагам. Розово злато харесвам напоследък

Последна редакция: сб, 19 дек 2015, 00:01 от Мимота

# 119
  • Мнения: 2 962
Обеци нося всекидневно, колие - по-рядко. Харесвам сребро и жълто злато.

# 120
  • Мнения: 286
Предпочитам да нося обеци, но колие слагам също.Предпочитам среброто.

# 121
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604

Винаги съм с обеци,независимо със или без колие.
Бижутата комбинирам спрямо тоалета.

# 122
  • София
  • Мнения: 564
Ежедневно нося обеци, всякакви варианти харесвам, колие при по официални случаи.
Като цвят нося и сребро и злато, но предпочитам жълто злато, не розово.

# 123
  • Мнения: 118
Винаги нося обеци и в къщи и навън изобщо не ги свалям.Често слагам и колие.Предпочитам жълтото злато.

# 124
  • Мнения: 11 750
Предпочитам сребрист цвят. Нося обеци и рядко слагам колие.

# 125
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Предпочитам сребро.В повечето случаи нося обеци.

# 126
  • Мнения: 2 005
Винаги нося обеци и колие, като в повечето случаи сменям колието, фен съм на жълтото злато.

# 127
  • Мнения: 1 306
Обеците са неизменна част от визията ми - нося ги постоянно, обикновено в комплект с колие. Предпочитам сребро/бяло злато.
Весели празници santa2

# 128
  • Мнения: 1 713
Предпочитам комплект - обици и колие, сребърни или бяло злато, но от известно време нямам против и жълтото злато.

# 129
  • София
  • Мнения: 3 674
Харесвам колиета. Сребърни Peace

# 130
  • Мнения: X
1. Носите ли обеци, или предпочитате колие?
2. Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато?


1. Предпочитам да си нося комплект от колие и обици, но ако не е комплект повече наблюга на обици.
2. Зависи много от настроението, както и повода, но като че ли предимно сребро.

 Peace Peace Peace

# 131
  • Мнения: 471
Винаги в ежедневието съм с обеци и пръстени, златни, подарък от съпруга ми. За официални поводи си слагам комплект в зависимост от тоалета.

# 132
  • София
  • Мнения: 135
Нося обеци. Предпочитам среброто.

# 133
  • Мнения: 1 129
    Носите ли обеци, или предпочитате колие?
Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато?


Нося обеци, всеки ден съм с различни според настроението и повода. Предпочитам сребро.

# 134
  • Мнения: 2 133
Винаги съм с обици!Сребърни!

# 135
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
Носите ли обеци, или предпочитате колие? - нося обеци, колие не толкова често.
Сребро, розово злато или жълто злато? - сребро

# 136
  • Мнения: 335
Обици нося винаги, често слагам и колие.Предпочитам среброто и бялото злато.

# 137
  • Мнения: 365
нося обеци, но нося и колие. Моите са от жълто злато.

# 138
  • Мнения: 14
Носите ли обеци, или предпочитате колие?- Предпочитам колие;Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? -жълто злато.

# 139
  • sofia
  • Мнения: 3 706
 Нося обеци. Предпочитам сребро. Simple Smile

# 140
  • Мнения: 114
Не излизам без колие и обеци от жълто злато Simple Smile

# 141
  • Мнения: 287
Харесвам да съчетавам обеци с колие.За ежедневието харесвам среброто...но за различни събирания и поводи предпочитам жълто злато.

# 142
  • Мнения: 504
Нося обеци всеки ден ,колиета от време на време.Предпочитам сребро.

# 143
  • Берковица
  • Мнения: 475
Нося обеци. Предпочитам сребро

# 144
  • Мнения: 5 790
Нося обеци, предпочитам жълто злато.

# 145
  • Мнения: 309
Предпочитам обеци в цвят жълто злато.

# 146
  • Мнения: 4 569
Само сребро нося.
Колиета не слагам - душат ме. Предпопитам обици.

# 147
  • Мнения: 38
Нося обеци всеки ден. Колие също слагам от време на време. Засега предпочитам сребно, но харесвам и жълтото злато.

# 148
  • Мнения: 819
Не свалям обеците от мен,а колие слагам доста често. Предпочитам жълтото злато но и от другите разцветки носа,спрямо облеклото

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 3 253
Обеците са задължително бижу за мен, не излизам без тях. Предпочитам сребърни.  Blush

# 150
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ежедневно- обеци, по поводи ги съчетавам с колие.
Предпочитам жълто злато

# 151
  • Мнения: 3 819
Носите ли обеци, или предпочитате колие?
В ежедневието си нося обеци, а при вечерно излизане слагам и красиво колие като допълнение.

Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато?
Жълто злато.

# 152
  • Мнения: 36
Аз предпочитам обици,особено по-голями,а предпочитания метал е златно.Късмет:-)

# 153
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 214
Нося обеци всеки ден .Предпочитам сребро. Весели празници!

# 154
  • Мнения: 39
Задължителен аксесоар за мен са обеците. Нося сребро, но напоследък харесвам и розово злато Simple Smile

# 155
  • Мнения: 1 760
Обожавам да нося обеци и колиета,голяма страст са ми.Предпочитам най-вече сребро,но нося и накити в различни цветове  Heart Eyes

# 156
  • Мнения: 10 547
Истинската жена се познава по парфюма и бижуто. Стремя се да подбирам според ситуацията и двете.
Отделно и парфюмът, и бижутата са предпочитан от мен подарък.

# 157
  • хасково
  • Мнения: 378
Носите ли обеци, или предпочитате колие?
Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато?

Аз нося обеци и колие в жълто злато, постоянно и в ежедневието си и при- официални случай.

# 158
  • Мнения: 2 361
Нося обеци и колие.Предпочитам сребърни бижута  Peace

# 159
  • Мнения: 8
Parfen сърдечно благодари на всички за отговорите и пожелава Весела Коледа и успешна Нова 2016 година!    santa2

# 160
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 678
Весели празници и на Вас и успешна нова година  bouquet

# 161
  • Плевен
  • Мнения: 53
Винаги нося обеци, колие слагам по рядко. Бижутата ми  са от сребро и стомана.

# 162
  • Мнения: 8
Винаги нося обеци ... обожавам и колиета, но слагам само по повод ....Предпочитам злато

# 163
  • Мнения: 238
Предпочитам обеци пред колие, обичам сребро, но нося и злато понякога.

# 164
  • Мнения: 10 874
Нося предимно обици, много рядко слагам колие. Предпочитам сребро. Heart Eyes

# 165
  • Мнения: 1 265
Нося обеци всеки ден, колиета по повод. Понякога нося  сребро, понякога жълто злато

Последна редакция: пн, 21 дек 2015, 02:44 от viola2003

# 166
  • Мнения: 5 435
Носите ли обеци, или предпочитате колие?
Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато
?

Без обеци не излизам. Колие слагам по повод. Предпочитам жълтото злато, но също така нося и сребро.  Heart Eyes

# 167
  • Бургас
  • Мнения: 240
Не мога без обеци Simple Smile Нося злато нямам никакво сребърно бижу. Simple Smile

# 168
  • Мнения: 124
Нося обеци всеки ден, също така колие и пръстени. Нося бяло и жълто злато. Имам и сребро, и друг вид колиета, но не харесвам как ми стоят на мен.

# 169
  • там край морето...
  • Мнения: 156
Нося обеци всеки ден, предимно сребро, колиета харесвам и нося постоянно на врата си едно , което ми е подарък от детето - пак сребро

# 170
  • Мнения: 48 007
Носите ли обеци, или предпочитате колие?
Бижута с какъв цвят на метала предпочитате? Сребро, розово злато или жълто злато?

Предпочитам обеци, колие слагам доста по-рядко
Цвета на метала не е водещ за мен, имам всякакви, слагам според настроението, модела и т.н.

# 171
  • Мнения: 45
Oбеци нося всеки ден, а колие слагам доста често. Предпочитам жълтото злато.

# 172
  • Мнения: 78
нося обеци,цвета на метала -предпочитам сребро и жълто злато

# 173
  • Велико Търново
  • Мнения: 43
Нося и колие и обеци всекидневно. Предпочитам жълто злато.

# 174
  • На ръба..
  • Мнения: 2 119
Нося обеци всеки ден, също така колие и пръстени. Нося по - рядко жълто злато.
Имам и сребро, и друг вид колиета и обикновено залагам на тях в ежедневието.

# 175
  • Мнения: 595
Нося и обеци и колие, харесва ми да ги комбинирам! Предпочитам среброто!  Wink

# 176
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 762
Почти винаги нося обеци, колие - рядко.До преди няколко години носех само златни бижута- жълто и бяло злато, защото от сребърните обеци ми се възпаляваха ушите  Tired.Но открих медицинската стомана и съм много доволна ,защото има голям избор на модели на достъпна цена  Peace

# 177
  • Пловдив
  • Мнения: 146
Нося предимно колиета,обеци слагам рядко.Предпочитаният метал от мен е сребро

# 178
  • София
  • Мнения: 973
Всекидневно нося и обеци и колие  Grinning . Предпочитаният от мен метал е жълто злато.

# 179
  • Мнения: 48
 Нося сребро, предпочитам колиета.

# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Нося обеци, колиета, пръстени, гривни - всякакви бижута. Предпочитам сребро или бяло злато, но не държа на всяка цена на благородните метали. Simple Smile

# 181
  • Мнения: 37
Колие е предпочитаното от мен бижу. Всеки ден си го нося ! Зависимост от годината дали е високосна или не, слагам злато или сребро.

# 182
  • Мнения: 662
Нося колиета, защото нямам дупки на ушите-нещо, което от години се каня да направя, може сега да намеря подходящ повод. Simple Smile

Предпочитам злато о по-специално розово-много повече ми харесва и стои много изискано.

# 183
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Да, редовно слагам обеци. Колие - само при по-специални случаи. Simple Smile
Фен съм на сребърната бижутерия.

# 184
  • Мнения: 42
Нося предимно обеци, колие слагам само при специални поводи. Предпочитам сребро.

# 185
  • София
  • Мнения: 3 432
Предпочитам колие с цвят жълто злато.

# 186
  • Мнения: 819
Предпочитам да нося обеци, колие слагам при официални случаи. По-голяма част от бижутата ми  са от сребро.

# 187
  • Мнения: 441
Предпочитам да нося обеци. Много харесвам сребро.

# 188
  • Мнения: 7
Предпочитам обеци- харесвам и жълто злато и сребро!

# 189
  • София
  • Мнения: 117
Постоянно нося обеци, а колие слагам рядко. Предпочитам жълтото злато.

# 190
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
обожавам обици , всякакви - нося постоянно , предпочитам злато

# 191
  • Мнения: 13
Нося обици, тъй като дори и благородните метали дразнят дупките в ушите ми и правят рани. Преди година предпочитах сребърни бижута, но напоследък започнах да харесвам и златни. Simple Smile

# 192
  • Мнения: X
Нося обеци всеки ден,гривна и пръстен!Колие нося по-рядко.Предпочитам злато.

# 193
  • Мнения: 8
Нося колиета.Моят метал е златото.

# 194
  • Мнения: 1 004
Всеки ден нося обици и пръстен, колиета - по-рядко. Предпочитам сребро или бяло злато.

# 195
  • Пловдив
  • Мнения: 2 797
Постоянно нося и колие и обеци, много бих искала да намеря и подходящ пръстен, но все не успявам Simple Smile. Предпочитаният от мен метал е сребро

# 196
  • София
  • Мнения: 1 914
Нося и обици, и колиета. Simple Smile
Като цветове на метала - бяло злато ми е любим и на второ място сребро.

# 197
  • Мнения: 5 128
Не нося обеци, със сигурност предпочитам колие. Харесвам и сребро, и злато (особено бяло и розово)  Peace

# 198
  • Мнения: 572
Нося обеци. Бижутата ми предпочитам да са с цвят на  злато.

# 199
  • Мнения: 1 181
Изтеглен е късметлията, който ще получи подарък от Parfen. Това е Desi Vl. Честито!

Desi Vl ще получи лично съобщение във форума с информация за получаване на нарадата.

Общи условия

Активация на акаунт